Skup koparek – województwo lubuskie

Sprzedaż koparki, a jej transport do klienta

Decyzja o sprzedaży maszyny budowlanej jest już podjęta? Zastanawiasz się, co zrobić, żeby sprzedać ją na korzystnych warunkach? Przy wyborze potencjalnego kupującego weź pod uwagę takie czynniki, jak cena sprzedaży, czas potrzebny na sfinalizowanie transakcji oraz zakres, w jakim możesz zaangażować się czasowo w proces sprzedaży. Nie mniej ważna, choć często niedoceniana, jest kwestia transportu maszyny do klienta.

Ile kosztuje transport koparki?

Ciężki sprzęt budowlany, taki jak koparki kołowe i gąsienicowe rzadko jest przystosowany do transportu na duże odległości. Jeżeli zamierzasz przetransportować koparkę musisz wybrać odpowiedni pojazd transportowy lub holujący, dopasowany do transportowanej maszyny i osprzętu. Im cięższa maszyna, tym cięższego urządzenia transportowego będziesz potrzebować.

Jeżeli zamierzasz przetransportować maszynę do kupującego i ponieść koszty z tym związane, dokładnie je oszacuj, uwzględniając także ewentualne stawki za ubezpieczenie. Uwzględnij te koszty w cenie sprzedaży.

Wybierz kupującego, który zajmie się transportem

Transport sprzętu budowlanego z miejsca na miejsce jest uciążliwy i wiąże się z wysokimi kosztami. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż koparki skupowi maszyn budowlanychSkup koparek przyjeżdża na miejsce, płaci za maszynę budowlaną gotówką, a następnie transportuje ją na własny koszt, ponosząc wszystkie związane z tym koszty. Skup maszyn Nata-Auto obsługuje całą Polskę, w tym województwo lubuskie.

SKONTAKTUJ SIĘ

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK