Skup koparek – województwo podkarpackie

Skup maszyn budowlanych kupi sprzęt każdego producenta

Skupuje każdy rodzaj maszyn przeznaczonych do wykonywania robót ziemnych, między innymi, urządzenia firm JCB, Cat, Kateuchi, Atlas czy Sany.

Rodzaje skupowanych koparek

Koparki kołowe i gąsienicowe

Przystosowane są do prac ziemnych na placach budów oraz przy remontach infrastruktury. Wykorzystuje się je do realizacji wykopów wszędzie tam, gdzie potrzebny jest sprzęt budowlany o dużej mocy i dużych gabarytach. Służą do oddzielania urobku i ładowania go na maszyny transportowe lub na składowiska.

Minikoparki

Nie wszystkie ziemne prace na budowach wymagają stosowania koparek o dużej mocy. Tam, gdzie nie jest to konieczne, a miejsce jest trudno dostępne wykorzystuje się minikoparki. Bardzo często sprzęt ten wykorzystywany jest do układania instalacji podziemnych.

Koparko-ładowarki

To jedne z najbardziej uniwersalnych maszyn budowlanych. Oprócz przygotowywania terenów pod budowę czy prac porządkowych można je wykorzystywać także, jako urządzenie przeładowujące materiały sypkie np. węgiel, żwir lub piasek.

Stan techniczny skupowanego sprzętu

Skup maszyn budowlanych kupi sprzęt bez względu na rok jego produkcji – nie tylko nowy lub używany, który nadaje się jeszcze do pracy na budowie. Nabędzie także urządzenia w bardzo złym stanie technicznym – zniszczone i niesprawne, albo takie, które wymagają kosztownych napraw.

 

Jak sprzedać koparkę w województwie podkarpackim?

Zadzwoń do skupu maszyn. Przedstawiciel skupu przyjedzie na miejsce i wyceni sprzęt, który chcesz sprzedać. Następnie zapłaci gotówką.

SKONTAKTUJ SIĘ

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK