Skup koparek – województwo śląskie

Co zrobić z używaną koparką?

Koparka, z której korzystałeś na placu budowy uległa awarii? Koszty jej naprawy są tak wysokie, że bardziej opłaca się wymienić ją na nową? Odnawiasz cały park maszynowy i zastanawiasz się co zrobić ze starym sprzętem? Najlepszą opcją może być dla Ciebie sprzedaż używanych maszyn. Pozwoli Ci to pozbyć się niepotrzebnego sprzętu budowlanego i uzyskać środki na zakup nowego.

Komu sprzedać koparkę?

Kupca na maszyny budowlane możesz znaleźć wśród innych firm budowlanych. Oczywiście uda Ci się to tylko wtedy, gdy sprzęt budowlany będzie jeszcze na tyle sprawny, żeby można go było wykorzystać na budowie, po naprawieniu ewentualnych usterek.

Najszybszą opcją sprzedaży maszyn budowlanych, jest ich sprzedaż do skupu maszyn budowlanych. Kupują one wszystkie rodzaje maszyn budowlanych – także koparki kołowe, gąsienicowe lub minikoparki – bez względu na ich rok produkcji czy stan techniczny.

Jak sprzedać sprzęt budowlany przeznaczony na złom?

Skupy maszyn budowlanych kupują nie tylko używane maszyny budowlane, które nadają się jeszcze do pracy na budowie, ale także urządzenia nienadające się już do użytku, na przykład przeznaczone do złomowania.

 

Jak przebiega współpraca ze skupem maszyn budowlanych?

Żeby sprzedać sprzęt budowlany skupowi maszyn budowlanych wystarczy wykonać jeden telefon. Po jego otrzymaniu przedstawiciel skupu maszyn przyjedzie we wskazane miejsce na Śląsku, żeby obejrzeć koparkę oraz obiektywnie ją wycenić. Jeżeli zaproponowana cena będzie Ci odpowiadać skup zapłaci gotówką i zabierze ze sobą maszynę.

SKONTAKTUJ SIĘ

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK