Skup maszyn rolniczych Wrocław

Dodajesz ogłoszenia a Twoja maszyna dalej nie jest sprzedana? Poznaj skup maszyn rolniczych we Wrocławiu. Z nami sprzedaż urządzeń rolniczych to sama przyjemność !

 

Jeszcze kilka lat temu sprzedaż używanych maszyn rolniczych innym rolnikom była jedyną dostępną na rynku opcją. W tym celu zamieszczano ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych – lokalnie lub w całej Polsce i… czekano, aż znajdzie się kupujący. Nikt wówczas nie słyszał o skupach maszyn rolniczych. Obecnie, jednak, wiele się zmieniło. Skupy maszyn rolniczych cieszą się coraz większą popularnością, a ich oferta jest coraz lepiej dopasowana do oczekiwań i potrzeb przeciętnego sprzedającego.

zadzwoń teraz

Jaki jest sposób działania skupu maszyn rolniczych?

Dobrze zorganizowany i wychodzący naprzeciw potrzebom rolników indywidualnych. Jedyne, co musi zrobić rolnik, żeby sprzedać siewnik, prasę kostkującą i rolującą, talerzówkę czy sieczkarnię do kukurydzy to zadzwonić do skupu maszyn rolniczych lub wypełnić formularz na stronie internetowej.

 

Po otrzymaniu zgłoszenia skup maszyn rolniczych przyjeżdża do sprzedawcy maszyny, we wskazane przez niego miejsce i w ustalonym czasie. Przedstawiciel skupu maszyn wycenia agregat uprawowo-siewny, przyczepę wywrotkę albo inny sprzęt rolniczy. Jeżeli akceptujesz cenę, skup płaci gotówką i na własną rękę transportuje maszynę rolniczą.

Największe atuty współpracy ze skupem maszyn rolniczych

  • Szybka finalizacja transakcji. Cały proces – od kontaktu ze skupem po zapłatę za maszynę – może zamknąć się w ciągu 1-3 dni.
  • Możliwość sprzedaży każdej maszyny rolniczej. Skupy maszyn rolniczych kupują wszystkie maszyny – od nowych, przez używane, aż po zabytkowe, zniszczone, a nawet uszkodzone. Są zainteresowane maszynami o każdym przeznaczeniu, więc jeżeli skontaktujesz się ze skupem – na pewno swoją maszynę sprzedasz.
  • Przyjeżdża do klienta. Skup maszyn rolniczych działa w mieście Wrocław i we wszystkich wsiach województwa dolnośląskiego.
  • Płaci gotówką. Transakcja jest całkowicie bezpieczna, bo skup maszyn rolniczych płaci już w momencie zawierania transakcji.