Skup maszyn rolniczych – Starogard Gdański i okolice

Jak sprzedać maszynę rolniczą – kryteria, jakie powinien spełniać kupujący

Gubisz się w podawanych przez znajomych taktykach sprzedaży maszyn rolniczych? Większość z nich poleca sprzedaż ciągników, wywrotek lub przyczep rolniczych za pośrednictwem portali ogłoszeniowych? Inni preferują skupy maszyn rolniczych?

 

Jeżeli w szumie informacyjnym nie wiesz, jaki jest najlepszy sposób na to, żeby szybko i korzystnie sprzedać ciągnik rolniczy, kombajn zbożowy, pług albo siewnik przede wszystkim sprawdź, czy kupujący spełnia poniższe kryteria.

1. Czy kupujący jest zainteresowany Twoją maszyną?

Większość rolników, którzy chcą kupić maszynę rolniczą, taką jak kombajn czy pług obrotowy i zagonowy oraz agregat siewno-uprawowy szuka sprzętu, który jest używany, ale nadal nadaje się do użytku. Maszyny uszkodzone, niekompletne czy bardzo zużyte są poza zasięgiem ich zainteresowań. Często mają też wymagania, co do marki – producenta maszyny oraz roku produkcji.

 

W przeciwieństwie do rolników skupy maszyn rolniczych kupią każdą maszynę, jaką chcesz sprzedać.

zadzwoń teraz

2. Czy za maszynę rolniczą otrzymasz rynkową cenę?

Cena maszyny rolniczej to jedna z najważniejszych rzeczy, z punktu widzenia sprzedającego. Bez względu na to, komu będziesz chciał sprzedać maszynę rolniczą – rolnikom czy skupowi maszyn rolniczych – możesz liczyć na uzyskanie rynkowej ceny. Dodatkowo, skupy maszyn rolniczych płacą gotówką, nawet kwoty sięgające 80 000 zł.

3. Czy sprzedaż maszyny rolniczej zamkniesz w ciągu kilku dni?

Województwo pomorskie i Starogard Gdański to obszar działania skupu maszyn rolniczych Nata-Auto. Przedstawiciel skupu przyjedzie obejrzeć maszynę i kupić ją od Ciebie nawet w ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia. Z drugiej strony, jeżeli kupca na maszynę rolniczą szukać będziesz poprzez portale ogłoszeniowe musisz się liczyć nawet z kilkumiesięcznym czasem, potrzebnym na sprzedaż maszyny rolniczej, takiej jak: sieczkarnia do kukurydzy, rozsiewacz, agregat uprawowy, ciągnik rolniczy, wywrotka, prasa rolujące i kostkująca, siewnik, rozrzutnik obornika, talerzówka.