Skup maszyn rolniczych Płock

skup maszyn rolniczych


Dlaczego rolnicy powinni nawiązać współpracę ze skupem maszyn rolniczych?

Jako rolnik, który od czasu do czasu sprzedaje kombajn rolniczy lub zbożowy, ciągnik, wywrotkę, albo inny sprzęt rolniczy, prawdopodobnie zakładasz, że możesz je sprzedać tylko innymi rolnikom. To najbardziej znana Ci opcja. Jednak sprzedaż maszyny rolniczej skupowi maszyn rolniczych często może Ci zapewnić dużo więcej korzyści. Poniżej przeanalizuję wady sprzedaży maszyn innym rolnikom i wyjaśnię, dlaczego warto współpracować ze skupem maszyn rolniczych.

Zadzwoń teraz

 

Czy rolnicy powinni sprzedawać maszyny rolnicze rolnikom czy skupom maszyn rolniczych?

Jedną z największych zalet sprzedaży maszyn rolniczych innych rolnikom jest fakt, że dobrze znasz kupujących – to ktoś taki, jak ty. Ten sposób sprzedaży wiąże się jednak z wieloma niedogodnościami.

  1. Trudno jest dotrzeć do osoby, która szuka dokładnie takiej maszyny, jaką chcesz sprzedać, dlatego może to trwać całymi miesiącami.
  2. Rolnicy są twardymi negocjatorami, dlatego jest duże prawdopodobieństwo, że będziesz musiał obniżyć cenę ofertową za rozsiewacz, rozrzutnik obornika czy prasę rolującą i kostkującą.

Z drugiej strony, zaletą współpracy ze skupem maszyn rolniczych jest to, że taki skup maszyn na pewno stać na Twoją sieczkarnię do kukurydzy, siewnik, talerzówkę, agregat uprawowo-siewny, albo pług obrotowy lub zagonowy. Skup maszyn rolniczych kupi po prostu każdą maszynę rolniczą, jaką zechcesz sprzedać, bez względu to czy jest nowa, stara, używana, uszkodzona i w którym roku została wyprodukowana. Zapłaci gotówką, a cena jaką zaproponuje będzie zbliżona do tej, jaką otrzymasz po długich negocjacjach, sprzedając maszynę rolnikowi. Różnica jest taka, że skupowi maszyn sprzedasz maszynę w ciągu kilku dni – nie miesięcy.

 

Ty szukasz kupca na maszynę, skup maszyn rolniczych szuka Ciebie.

Inaczej niż w wypadku innych potencjalnych chętnych do zakupu maszyn rolniczych, skup maszyn rolniczych bardzo chce z Tobą pracować, dlatego sam przyjeżdża do klientów. Płock i województwo mazowieckie to miejsca, w które przedstawiciele skupu dotrą nawet w ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia.

„Dlaczego więc warto współpracować ze skupem maszyn rolniczych?” Bo to najkorzystniejsza możliwa opcja.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK