Dofinansowania na maszyny rolnicze a co z dotychczasowymi maszynami?

Rolniku! Właśnie otrzymałeś dofinansowanie na nowy sprzęt? Chcesz unowocześniać swoje gospodarstwo? Brawo – tak się osiąga sukces! A jeżeli nie wiesz, co zrobić ze starymi, nieużywanymi maszynami, Nata-Auto pomoże Ci rozwiązać ten problem, a przy okazji da szansę na atrakcyjny zarobek! Odkupimy zarówno ciągnik, jak i pługkombajn czy siewnik. Płacimy gotówką do nawet 120 000 zł. Docieramy do naszych klientów w ciągu 24 godzin od zgłoszenia na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i wielu innych. Zapraszamy do kontaktu!

Skup maszyn rolniczych w Nata-Auto

Interesują nas takie maszyny rolnicze, jak: agregat uprawowo-siewnyrozrzutnik obornikaciągnikprasa kostkująca i rolującasieczkarnia do kukurydzypług zagonowy i obrotowyładowarkatalerzówka oraz kombajn rolniczy. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz znajdujący się na stronie internetowej, a my załatwimy resztę. Zjawimy się u Ciebie najszybciej, jak to możliwe. Z nami pozbędziesz się niesprawnego, nieużywanego sprzętu na korzystnych warunkach. Skup prowadzimy w województwie mazowieckim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, dolnośląskim, itp.

Nata-Auto oferuje dojazd w miejsce wskazane przez klienta, rzetelną i darmową wycenę maszyny rolniczej, natychmiastową płatność w gotówce oraz transport sprzętu na nasz koszt. Zespół naszych fachowców zajmie się naprawą drobnych usterek, przywracając pełną sprawność techniczną. Pamiętaj, że cena, którą możemy zaoferować, zależy w głównej mierze od roku produkcji urządzenia.

 

Skup maszyn rolniczych w województwie mazowieckim, łódzkim, kujawsko-pomorskim

Odkupimy od Ciebie maszyny rolnicze takich producentów, jak: John Deere, Claas, Fendt, Case, Deutz-Fahr, JCB, Zetor czy Ursus. Interesują nas przyczepy wywrotki, agregaty uprawowo-siewne, pługi, talerzówki, kombajny i inny sprzęt niezależnie od modelu, marki, przeznaczenia czy stanu technicznego. Jeżeli mieszkasz na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego czy kujawsko-pomorskiego, zgłoś się do Nata-Auto i sprzedaj nieużywane urządzenia za gotówkę!

 

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK