Skup maszyn rolniczych i ciągników warmińsko-mazurskie

Posiadasz nieużywane urządzenie, które jedynie zalega i zajmuje miejsce w Twoim gospodarstwie?

Mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję. Skup maszyn rolniczych chętnie odkupi od Ciebie ciągnik bądź inny model urządzenia za gotówkę nawet do 120.000 zł i bez zbędnych formalności. Jesteśmy sprawdzoną firmą z doświadczeniem, oferujemy dojazd do Klienta w ciągu 24 godzin, wycenę oraz atrakcyjne warunki umowy w gotówce do ręki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dzięki naszym specjalistom i sprzętom, jakie na co dzień mają do dyspozycji, możliwe będzie odebranie pojazdów bezpośrednio od Was! Nasz skup maszyn rolniczych działa na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego, co oznacza, że dojedziemy do Was do każdego miasta czy wsi w tym regionie. Z chęcią zapoznamy się z Waszymi ofertami - interesują nas zarówno sprawne, jak i uszkodzone pojazdy. Przyjrzymy się również tym, które mogą wydawać się Wam zupełnie nie do użytku - warto skonsultować się z nami przed podjęciem decyzji o złomowaniu, ponieważ istnieje duża szansa, że odkupimy od Was dany sprzęt - i to za atrakcyjną cenę.

Nasz skup maszyn rolniczych charakteryzuje szybka wycena oraz natychmiastowe działanie - jeśli tylko zgodzicie się na proponowane przez nasz ceny, od razu zabierzemy od Was dany pojazd oraz wypłacimy Wam kwotę w gotówce.

Dzięki naszej ofercie, każdy z Was będzie mógł pozbyć się nieużywanego lub uszkodzonego sprzętu! Z chęcią przyjmiemy również w pełni sprawne maszyny - oczywiście, ich cena będzie wyższa, co pozwoli Wam na dołożenie do nowych urządzeń.

skup maszyn rolniczych

Skup ciągników - Warmińsko-mazurskie i cała Polska

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby z takich miast jak Elbląg, Olsztyn, Mrągowo oraz Giżycko do kontaktu. Pracujemy od 09:00 do 23:00 każdego dnia od poniedziałku do niedzieli, włącznie ze świętami. Dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego właśnie zaproponujemy Ci indywidualną wycenę oraz dojedziemy na wskazane przez Ciebie miejsce w ciągu 24 godzin. Chcesz sprzedać ciągnik lub inną maszynę? Skontaktuj się z nami!

 

Zadzwoń teraz


Gotówka do ręki - skup ciągników rolniczych

Wypłacamy gotówkę do 120.000 zł. Interesują nas ciągniki rolnicze i inne urządzenia w każdym stanie, zarówno te nowe i sprawne, jak i stare, niedziałające oraz zabytkowe. Odkupimy od Ciebie ciągniczki ogrodowe, sadownicze oraz komunalne, a także leśne różnych producentów. Skup maszyn odkupi urządzenia marki: Fendt, Massey Ferguson, Claas, Case, John Deere, Deutz-fahr, a także Ursus, Zetor, Kioti, McCormick oraz MTZ Belarus czy Pronar. Interesują nas również wyroby Władimirec t25, c360, c330, New Holland, Renault, Farmtrac, a także Valtra, Foton, JCB fastrac, Yanmar, Yapan oraz Iseki, Kubota czy Mitsubishi.

Oferujemy Ci usługę, jaką jest skup maszyn rolniczych warmińsko-mazurskie. Jest to doskonała okazja do korzystnego zamknięcia działalności rolniczej. A tym samym spieniężenia maszyn, które wciąż pozostały w gospodarstwie, a które już nie będą użytkowane lub są poważnie uszkodzone i ich remont jest nieopłacalny. Nie zmarnujemy ani jednej Twojej złotówki. Skupujemy maszyny rolnicze nowe i stare, mniejsze i większe, maszyny sprawne i zadbane oraz uszkodzone i przeznaczone do remontu. Chętnie pomożemy przejść naszym klientom przez cały proces sprzedaży, tak by w efekcie byli oni zadowoleni i pozbyli się uciążliwego lub niechcianego sprzętu rolniczego. Dbamy o to, aby obsługa naszych Klientów była zawsze kompleksowa. Zwracamy też uwagę na jej wysoką jakość i sprawność. Zakupiony sprzęt odbieramy sami, zawsze po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru z klientem. Zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni, zobowiązuje do pewnego rodzaju skrupulatności. Skup maszyn rolniczych warmińsko-mazurskie zrealizuje każde zlecenie. Bez zbędnego ociągania się i zbędnych formalności. Popytaj o nas na rynku skupu maszyn rolniczych, jesteśmy tu obecni od lat.

Skup maszyn rolniczych - rodzaje i modele

Za gotówkę odkupujemy urządzenia w każdym stanie. Interesują nas różnego rodzaju maszyny, takie jak: przyczepy, pługi obrotowe, wywrotki, prasy rolujące, belujące i kostkujące, a także kosiarki dyskowe i rotacyjne, rozsiewacze nawozu i opryskiwacze samojezdne oraz rozrzutniki obornika, paszowozy i ładowacze czołowe.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK