Skup maszyn rolniczych i ciągników warmińsko-mazurskie

Posiadasz nieużywane urządzenie, które jedynie zalega i zajmuje miejsce w Twoim gospodarstwie?

Mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję. Skup maszyn rolniczych chętnie odkupi od Ciebie ciągnik bądź inny model urządzenia za gotówkę nawet do 120.000 zł i bez zbędnych formalności. Jesteśmy sprawdzoną firmą z doświadczeniem, oferujemy dojazd do Klienta w ciągu 24 godzin, wycenę oraz atrakcyjne warunki umowy w gotówce do ręki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dzięki naszym specjalistom i sprzętom, jakie na co dzień mają do dyspozycji, możliwe będzie odebranie pojazdów bezpośrednio od Was! Nasz skup maszyn rolniczych działa na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego, co oznacza, że dojedziemy do Was do każdego miasta czy wsi w tym regionie. Z chęcią zapoznamy się z Waszymi ofertami - interesują nas zarówno sprawne, jak i uszkodzone pojazdy. Przyjrzymy się również tym, które mogą wydawać się Wam zupełnie nie do użytku - warto skonsultować się z nami przed podjęciem decyzji o złomowaniu, ponieważ istnieje duża szansa, że odkupimy od Was dany sprzęt - i to za atrakcyjną cenę.

Nasz skup maszyn rolniczych charakteryzuje szybka wycena oraz natychmiastowe działanie - jeśli tylko zgodzicie się na proponowane przez nasz ceny, od razu zabierzemy od Was dany pojazd oraz wypłacimy Wam kwotę w gotówce.

Dzięki naszej ofercie, każdy z Was będzie mógł pozbyć się nieużywanego lub uszkodzonego sprzętu! Z chęcią przyjmiemy również w pełni sprawne maszyny - oczywiście, ich cena będzie wyższa, co pozwoli Wam na dołożenie do nowych urządzeń.

skup maszyn rolniczych

Skup ciągników - Warmińsko-mazurskie i cała Polska

Gdzie możesz skorzystać z usług skupu maszyn rolniczych oraz skupu ciągników rolniczych Nata - Auto? Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby dysponujące sprzętem rolniczym na sprzedaż z takich miast jak Elbląg, Olsztyn, Mrągowo oraz Giżycko do kontaktu. Pracujemy od 09:00 do 23:00 każdego dnia od poniedziałku do niedzieli, włącznie ze świętami. Dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego właśnie zaproponujemy Ci indywidualną wycenę oraz dojedziemy na wskazane przez Ciebie miejsce w ciągu 24 godzin. Nasi wykwalifikowani eksperci, posiadający nienaganną znajomość mechaniki, oraz branży rolniczej są w stanie przedstawić Ci najbardziej trafną cenę za Twój sprzęt, opartą o kluczowe kryteria takie jak wartość rynkowa, rocznik czy stan techniczny. Dzięki temu masz pewność, że sprzedasz swój ciągnik rolniczy za faktyczną cenę, bez szkody dla żadnej ze stron transakcji. Świadczymy usługi skupu ciągników rolniczych z dojazdem do klienta i przewozem maszyn od klienta do naszej siedziby, na terenie całego kraju, nawet najdalszych zakątków, aby usprawnić proces sprzedaży a tym samym umożliwić mieszkańcom całej Polski sprzedaż swoich urządzeń na najkorzystniejszych warunkach. Gdziekolwiek jesteś dojazd ani transport nie stanowi dla nas problemu, ponieważ jesteśmy wyposażeni we flotę pojazdów doskonale przystosowaną do przewozu nawet całych pakietów maszyn, nawet podczas długiej trasy.

 

Zadzwoń teraz


Gotówka do ręki - skup ciągników rolniczych

Czy skup maszyn rolniczych może mi zapłacić od ręki za sprzedaż traktora? Oczywiście! Wypłacamy gotówkę do 120.000 zł. Interesują nas ciągniki rolnicze i inne urządzenia w każdym stanie, zarówno te nowe i sprawne, jak i stare, niedziałające oraz zabytkowe. Odkupimy od Ciebie ciągniczki ogrodowe, sadownicze oraz komunalne, a także leśne różnych producentów. Skup maszyn odkupi urządzenia marki: Fendt, Massey Ferguson, Claas, Case, John Deere, Deutz-fahr, a także Ursus, Zetor, Kioti, McCormick oraz MTZ Belarus czy Pronar. Interesują nas również wyroby Władimirec t25, c360, c330, New Holland, Renault, Farmtrac, a także Valtra, Foton, JCB fastrac, Yanmar, Yapan oraz Iseki, Kubota czy Mitsubishi.

Oferujemy Ci usługę, jaką jest skup maszyn rolniczych warmińsko-mazurskie. Jest to doskonała okazja do korzystnego zamknięcia działalności rolniczej. A tym samym spieniężenia maszyn, które wciąż pozostały w gospodarstwie, a które już nie będą użytkowane lub są poważnie uszkodzone i ich remont jest nieopłacalny. Nie zmarnujemy ani jednej Twojej złotówki. Skupujemy maszyny rolnicze nowe i stare, mniejsze i większe, maszyny sprawne i zadbane oraz uszkodzone i przeznaczone do remontu. Chętnie pomożemy przejść naszym klientom przez cały proces sprzedaży, tak by w efekcie byli oni zadowoleni i pozbyli się uciążliwego lub niechcianego sprzętu rolniczego. Dbamy o to, aby obsługa naszych Klientów była zawsze kompleksowa. Zwracamy też uwagę na jej wysoką jakość i sprawność. Zakupiony sprzęt odbieramy sami, zawsze po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru z klientem. Zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni, zobowiązuje do pewnego rodzaju skrupulatności. 

 


Skup maszyn rolniczych - rodzaje i modele

Jaki sprzęt rolniczy masz szansę spieniężyć? Skup maszyn rolniczych proponuje gotówkę za urządzenia w każdym stanie od idealnego, po uszkodzone egzemplarze, właścicielom sprzętu rolniczego. Interesują nas różnego rodzaju maszyny, takie jak:

• przyczepy,

• pługi obrotowe,

• wywrotki,

• prasy rolujące,

• belujące i kostkujące,

• kosiarki dyskowe i rotacyjne,

• rozsiewacze nawozu

• opryskiwacze samojezdne

• rozrzutniki obornika,

• paszowozy

• ładowacze czołowe.

Skup maszyn rolniczych Nata - Auto dojedzie do każdej lokalizacji na terenie Polski, w tym również województwa warmińsko - mazurskiego, aby odkupić od Ciebie urządzenia takich marek, jak: Fendt, Massey Ferguson, Claas, Case, John Deere, Deutz-fahr, a także Ursus, Zetor, Kioti, McCormick oraz MTZ Belarus czy Pronar. Ponadto poszukujemy modeli Władimirec t25, c360, c330, New Holland, Renault, Farmtrac, a także Valtra, Foton, JCB fastrac, Yanmar, Yapan oraz Iseki, Kubota czy Mitsubishi

Skup maszyn rolniczych warmińsko-mazurskie zrealizuje każde zlecenie. Bez zbędnego ociągania się i zbędnych formalności. Jesteśmy liderem na rynku skupu maszyn rolniczych obecni od lat, przeprowadzając przedsiębiorców rolnych przez cały proces transakcji sprzedaży - skupu maszyn rolniczych, pomagając uniknąć im czasochłonnej organizacji formalności oraz transportu. Działamy kompleksowo, za co cenią nas klienci. Chcesz dołączyć do grona usatysfakcjonowanych wynikiem sprzedaży właścicieli maszyn rolniczych? Skontaktuj się z nami niezwłocznie! Będziemy u Ciebie już za 24 godziny!

Image

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK