Skup koparek - województwo podkarpackie

Nata-Auto specjalizuje się w skupie koparek i maszyn budowlanych na terenie województwa podkarpackiego. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców takich miast, jak: Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec, Tarnobrzeg oraz Krosno. Odkupimy nieużywany sprzęt z roczników 1990-2022. Interesują nas urządzenia lekkie do 1000 kg, jak również ciężkie o wadze nawet 30 ton. Z naszej oferty chętnie korzystają właściciele maszyn znajdujących się w idealnym stanie technicznym lub posiadających drobne uszkodzenia.

Skup koparek i maszyn budowlanych w województwie podkarpackim

Prowadzimy profesjonalny skup takich sprzętów budowlanych, jak: koparko-ładowarki, minikoparki, ładowarki teleskopowe i przegubowe, wywrotki budowlane, spycharki oraz zagęszczarki. Urządzenia powinny pochodzić od następujących producentów: John Deere, Zeppelin, Catepillar, New Holland, Case, Liebherr, Atlas, Cat, Komatsu lub Merlo. Docieramy na miejsce w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Wyceniamy maszynę w zaledwie 15 minut oraz płacimy gotówką do 80 000 zł. Możesz liczyć na korzystne warunki sprzedaży, których nie przebiją nasi konkurenci.

Skup koparek na terenie województwa podkarpackiego obejmuje nie tylko w pełni sprawny sprzęt, ale także modele mające drobne defekty techniczne. Nasi doświadczeni mechanicy wykonują niezbędne prace naprawcze lub lekki remont wizualny. Zależy Ci na atrakcyjnych i przejrzystych warunkach transakcji kupna-sprzedaży? Jedyne, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami telefonicznie lub wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie.

Nata-Auto – skup maszyn budowlanych w województwie podkarpackim

Posiadasz zbędny sprzęt budowlany? Niesprawna koparka zajmuje miejsce na Twoim podwórku? Pozbądź się nieużywanych urządzeń, a przy okazji otrzymaj zastrzyk gotówki. Prowadzimy skup maszyn wymagających lekkiej naprawy na terenie Rzeszowa, Przemyśla, Stalowej Woli czy Krosna. Zajmujemy się także transportem zakupionego sprzętu. Wszystkich mieszkańców Podkarpacia już dziś zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK