Skup maszyn rolniczych 

Kupujemy wszystkie maszyny do 70000zł na terenie całej Polski. Nata - Auto - skup maszyn rolniczych

Szukasz firmy, która zaoferuje Ci bardzo dobrą cenę, gotówkę nawet do 80 tysięcy do ręki, a to wszystko w bardzo krótkim czasie? Dobrze trafiłeś! Odkupimy Twoją maszynę rolniczą. Oferowane przez nas kompleksowe usługi to świetna alternatywa czasochłonnego i skomplikowanego przygotowania urządzeń do sprzedaży. Chętnie odkupimy nowy oraz starszy sprzęt każdej marki, zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów, a także każdego rodzaju. Są to zarówno kombajny, pługi obrotowe, przyczepy, jak i prasy rolujące i wiele innych urządzeń, również te nowe. Ponadto jesteśmy zainteresowani nie tylko pojedynczymi nowymi sztukami, ale i większymi ilościami.

Chętnie odkupimy Twój sprzęt bez względu na jego stan. Skup Nata-Auto nie interesują wyłącznie nowe urządzenia, ale i stare modele. Z doświadczenia wiemy, że niekiedy naprawa czy odnowienie starszych mechanizmów bywa nie tylko kosztowne, ale i czasochłonne. Nowocześni rolnicy nie zawsze mogą poświęcić im tyle pieniędzy i czasu. Nie masz wystarczających środków, by naprawiać uszkodzony i stary sprzęt? Skontaktuj się z nami, a w zamian za urządzenie otrzymasz od nas gotówkę wprost do Twoich rąk. Chętnie zainwestujemy zarówno w pojedyncze sztuki, jak i większe ilości starych modeli.

Profesjonalny skup maszyn rolniczych zabytkowych

Skupujemy sprzęt nie tylko w różnym stanie, ale i wieku. Jako profesjonalny skup maszyn rolniczych, leśnych i pługów obrotowych jesteśmy zainteresowani nie tylko nowymi i starymi urządzeniami od 1980 do 2017 roku, ale i tymi zabytkowymi, które lata świetności mają już dawno za sobą. Wiemy, że wielu rolników w swojej kolekcji posiada nie tylko nowoczesne sprzęty, ale i te stare oraz zabytkowe. Dla wielu z nich jest to pamiątka z dawnych czasów oraz nutka nostalgii, niemniej jednak najczęściej trzymane są one wyłącznie z sentymentu. My chętnie odkupimy Twoje zabytkowe urządzenie za gotówkę. Posiadasz więcej niż jedno urządzenie zabytkowe? Jesteśmy zainteresowani również kupnem kilku sztuk zabytkowych modeli. Zapraszamy do kontaktu.

Poza maszynami rolniczymi zainteresowani jesteśmy np. pługami obrotowymi i leśnymi. Jeżeli masz w posiadaniu nowy lub stary pług obrotowy, to skontaktuj się z nami. Skupujemy pługi obrotowe wszelkich marek: Kverneland, Lemken, Kuhn, Huard czy Unia Grudziądz. To nie wszystko, oprócz pługów obrotowych jesteśmy również zainteresowani agregatami uprawowo-ściernymi, przyczepami, wywrotkami, prasami rolującymi, kostkującymi i belującymi marki Metach-Fach, Spima, Vicon, Krone i Welger. Poza pługami obrotowymi chętnie odkupimy również takie urządzenia jak sieczkarnie do kukurydzy, kosiarki dyskowe i rotacyjne, a także rozsiewacze nawozu czy opryskiwacze samojezdne. Odkupimy od Ciebie również beczki asenizacyjne, rozrzutniki obornika, paszowozy oraz ładowacze czołowe.

Oprócz urządzeń rolniczych posiadasz w swojej kolekcji maszyny leśne? Oferowane przez nas usługi to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Odkupimy od Ciebie zarówno nowe, jak i stare urządzenia leśne wszelkich marek oraz w każdym stanie. Skup Nata-Auto interesują ciągniki leśne sprawne, uszkodzone i do remontu. Chętnie odkupimy również przyczepy do maszyn leśnych oraz traktory, pługi leśne czy kombajny.

Dlaczego my?

Interesują nas urządzenia w każdym stanie: ładne, sprawne, a także te do napraw mechanicznych czy blacharskich. Chcemy zaoszczędzić Ci wypełniania masy dokumentów, a gotówka za sprzęt trafi wprost do Twoich rąk. Cechuje nas pełen profesjonalizm - sprzedaż następuje na miejscu, bez zbędnych formalności oraz na atrakcyjnych warunkach. Oferujemy dojazd w ciągu doby i aż do 80.000 zł w gotówce do ręki! Wyceny zarówno nowych, starych, jak i zabytkowych maszyn rolniczych, leśnych czy pługów obrotowych również dokonujemy na miejscu. Działamy na terenie całej Polski. We wskazane przez Ciebie miejsce jesteśmy w stanie dotrzeć nawet w ciągu 24 godzin. Gwarantujemy najlepsze ceny. 

Skontaktuj się