Skup maszyn rolniczych

Najlepsze oferty na SKUP MASZYN ROLNICZYCH W CAŁEJ POLSCE składa Firma Nata-Auto

Uwaga rolniku! Masz do sprzedania maszynę rolniczą? Właśnie znalazłeś idealnego kupującego. Skup maszyn rolniczych Nata-Auto kupi każdą maszynę rolniczą – od ciągnika, przez pług, aż po kombajn – i zrobi to na najlepszych w Polsce warunkach. Profesjonalna wycena, atrakcyjna cena rynkowa, płatność gotówką nawet do 120 000 zł – to nieodłączne elementy naszej oferty. Skupujemy starsze i nowsze maszyny rolnicze i akcesoria.

Działamy na terenie całej Polski! Telefon: 514 863 650

ZADZWOŃ TERAZ

Ciągnik rolniczy

Przyczepa wywrotka

Agregat uprawowo-siewny

Siewnik

Rozrzutnik obornika

Prasa kostkująca i rolująca

Pług zagonowy i obrotowy

Sieczkarnia do kukurydzy

Kombajn zbożowy i rolniczy

Ładowarka

Talerzówka

Poznaj najszybszy sposób na sprzedaż maszyny rolniczej

Skup maszyn rolniczych Nata-Auto pozwoli Ci skrócić czas sprzedaży maszyny rolniczej – z około 3-6 miesięcy do 24 godzin. Jak to możliwe? Wystarczy, że zadzwonisz do nas lub wypełnisz formularz, oraz podasz miejsce, w którym chcesz się z nami spotkać. Przyjedziemy do Ciebie nawet w ciągu jednego dnia od otrzymania zgłoszenia i, jeżeli zaakceptujesz zaproponowaną przez nas cenę, kupimy Twój sprzęt rolniczy.

 

Dlaczego szybka finalizacja transakcji sprzedaży maszyny rolniczej jest taka ważna?

Jednym z czynników wpływających na wysokość kwoty, jaką otrzymasz za sprzedawaną maszynę rolniczą – prasę obrotową, siewnik, traktor lub przyczepę wywrotkę – jest rok produkcji maszyny. Dlatego im dłużej przechowujesz sprzęt rolniczy, tym niższa będzie jego cena sprzedaży. Z drugiej strony, szybka sprzedaż sprawi, że więcej zarobisz i zaoszczędzisz na kosztach przechowywania. Szybciej też będziesz dysponować gotówką.

Jedyne, co musisz zrobić, żeby sprzedać maszynę rolniczą to wykonać jeden telefon.

Ile czasu zajmuje przeglądanie portali z ogłoszeniami, żeby zorientować się, po ile sprzedawane są maszyny podobne do tej, którą chcesz sprzedać? Ile kosztuje zamieszczanie ogłoszeń na kilku ogólnopolskich portalach? Ile rozmów z potencjalnymi kupującymi musisz przeprowadzić zanim sprzedasz swój agregat siewno-uprawowy, albo rozrzutnik obornika? Cztery, sześć, a może osiem? Oszacuj, ile to wszystko zajmuje czasu i ile kosztuje. Chcesz sprzedać maszynę rolnikom i innym prywatnym kupującym? Będziesz zmuszony ponieść powyższe koszty.

skup maszyn rolniczych

Pamiętaj jednak, że nie musisz robić tego, co wymienione powyżej. Swoją maszynę rolniczą możesz po prostu sprzedać skupowi maszyn rolniczych, a żeby to zrobić wystarczy wykonać jeden telefon!

Bierzemy na siebie wszystko, co związane z zawarciem transakcji kupna-sprzedaży maszyny rolniczej.

Oferujemy między innymi:

 • Dojazd w miejsce wskazane przez klienta, w celu obejrzenia sprzedawanego sprzętu
 • Darmową wycenę maszyny rolniczej, którą przeprowadza doświadczony specjalista od rynku maszyn rolniczych
 • Natychmiastową płatność w gotówce
 • Transport maszyny rolniczej na koszt skupu maszyn rolniczych

  
Jakie maszyny rolnicze skupuje Nata-Auto? Wszystkie.

Skup maszyn rolniczych Nata-Auto obejmuje każdą maszynę rolniczą, bez względu na jej przeznaczenie, rok produkcji, producenta, model oraz stan techniczny.

Ciągnik rolniczy, przyczepa wywrotka, agregat uprawowo-siewny, siewnik, rozrzutnik obornika, prasa kostkująca i rolująca, pług zagonowy i obrotowy, sieczkarnia do kukurydzy, kombajn zbożowy i rolniczy, ładowarka, talerzówka – to wszystko maszyny rolnicze, które są w zasięgu naszego zainteresowania.

Bez względu na to, czy producentem Twojej maszyny jest John Deere, Claas, Fendt, Case, Deutz-Fahr, JCB, Zetor czy Ursus – zgłoś się do nas, żeby otrzymać atrakcyjną ofertę na zakup swojej maszyny.

Skup maszyn rolniczych Nata-Auto szuka maszyn nowych, używanych, bardzo zużytych oraz starych, uszkodzonych, nie nadających się już do pracy na roli, a nawet zabytkowych. Kupujemy zarówno pojedyncze egzemplarze, jak ilości hurtowe.

Ciągnik rolniczy
Masz nowy traktor i nie potrzebujesz swojego starego? Nasz skup maszyn chętnie się nim zajmie! Nieważne, czy jest on starszy, czy też młodszy – obejrzymy każdy ciągnik rolniczy i rozważymy jego nabycie!

Przyczepa wywrotka
W każdym większym gospodarstwie rolnym podstawowym wyposażeniem jest przyczepa wywrotka. Jeśli jednak chciałbyś sprzedać obecną, a nabyć lepszą i potrzebujesz szybko gotów, to skup maszyn rolniczych spełni Twoje oczekiwania!

Agregat uprawowo-siewny
Chciałbyś unowocześnić swoje gospodarstwo i sprzedać obecny agregat uprawowo-siewny? Zgłoś się do nas, a my w ciągu kilku dni kupimy od Ciebie Twoją maszynę rolniczą, dzięki czemu będziesz mógł szybko nabyć lepszy model!

Siewnik
Podstawą każdego gospodarstwa jest z pewnością siewnik. Skup maszyn rolniczych pozwoli Ci na sprzedaż starego urządzenia i możliwość nabycia nowszego, bardziej innowacyjnego wariantu tego sprzętu.

Rozrzutnik obornika
Nawożenie ziemi uprawnej jest niezwykle potrzebne, by plony mogły wzrastać. Dlatego warto zadbać o to, by rozrzutnik obornika był sprawny i działał z odpowiednią mocą. W przeciwnym razie warto zgłosić się do naszego skupu maszyn rolniczych!

Talerzówka
Spulchnianie ziemi i rozcinanie skib po orce to niezwykle istotne czynności, które pozwolą pobudzić rośliny do wzrostu. W związku z tym warto zadbać o to, aby talerzówka odpowiednio działała. W przypadku zbyt małej mocy przerobowej warto zainwestować w nową, a starą zgłosić do naszego skupu maszyn rolniczych.

Prasa kostkująca i rolująca
Nie pozwól, by uszkodzona praca kostkująca i rolująca przeszkodziła Ci w łatwym kształtowaniu i porządkowaniu słomy. Nasz skup maszyn rolniczych pozwoli Ci na szybkie i sprawne pozbycie się starszego urządzenia, byś Ty mógł wymienić je na nowszy model.

Pług zagonowy i obrotowy
Zniszczony pług zagonowy i obrotowy nie pozwoli Ci skutecznie przygotować pola pod nowe uprawy. Dlatego też skup maszyn rolniczych to Twoje najlepsze wyjście! My zapłacimy Ci za stare urządzenie, być mógł nabyć lepsze.

Sieczkarnia do kukurydzy
Sezon w pełni, a Twoja sieczkarnia do kukurydzy nie daje już rady? Potrzebujesz nowszej, która pozwoli Ci na szybszą pracę? Skup maszyn rolniczych zajmie się Twoim starym sprzętem, byś Ty mógł zainwestować w nowy!

Kombajn zbożowy i rolniczy
Żniwa tuż tuż, a Twój kombajn zbożowy nie jest w najlepszym stanie? Skup maszyn rolniczych pozwoli Ci pozbyć się mało użytecznego sprzętu, żebyś mógł znaleźć taki, który umożliwi zwiększenie wydajności w gospodarstwie.

Ładowarka
Sprawna ładowarka to maszyna, która znacznie ułatwia Ci codzienną pracę w gospodarstwie, szczególnie w trakcie żniw. Przenoszenie rolek czy też belek jest wymagającym zadaniem, dlatego co jakiś czas warto wymienić swój sprzęt na nowszy model, posiadający sprawne mechanizmy.

Nasz obszar działania? Cała Polska

Zależy nam na wygodzie naszych klientów – osób prywatnych, rolników i firm. Dlatego przyjeżdżamy w miejsce wskazane przez sprzedawców maszyn bez względu na to, jakiego zakątka Polski ono dotyczy. Działamy w każdym województwie – od podkarpackiego, małopolskiego i śląskiego, aż po pomorskie, warmińsko-mazurskie czy podlaskie.

Będziemy u Ciebie w 24 godziny bez względu na to, czy musimy dojechać do dużego miasta, takiego jak Warszawa, Lublin, Zielona Góra, Poznań, Kraków albo Szczecin, czy do niewielkiej wsi.

Skup maszyn rolniczych - 100% gwarancji rynkowej ceny

Chciałbyś wiedzieć, ile zapłacimy za Twój rozrzutnik do obornika, kombajn zbożowy, albo inną maszynę rolniczą? Poniżej wyjaśniamy, jak wycenimy Twoją maszynę.

 • Indywidualnie. Każda maszyna rolnicza jest inna. Nawet jeżeli porównujemy dwa identyczne modele wyprodukowane w tym samym czasie przez tych samych producentów, ich stan techniczny lub wygląd może się różnić. Dlatego cenę proponujemy dopiero po obejrzeniu maszyny rolniczej.
 • Kompleksowo. Przy wycenie weźmiemy pod uwagę przeznaczenie maszyny, jej rok produkcji, producenta oraz stopień zużycia, ewentualnie koszty napraw, potrzebnych do doprowadzenia maszyny do stanu używalności oraz popyt na dany typ sprzętu rolniczego.
 • Profesjonalnie. Znamy się na rynku maszyn rolniczych. Zawieramy dziesiątki transakcji kupna-sprzedaży w miesiącu, dlatego możesz zaufać, że nasza wycena Twojej maszyny rolniczej będzie trafna.
 • Obiektywnie. Twój rozrzutnik obornika, siewnik, pług, albo inną maszynę rolniczą wycenimy zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą.
 • Zgodnie z trendami rynkowymi. Zaproponujemy Ci cenę, jaką zapłaciliby za nią inni kupujący.
 • Na miejscu. Osobiście przyjeżdżamy i oglądamy sprzedawany sprzęt rolniczy w dogodnym dla Ciebie miejscu.


Kto powinien skorzystać z oferty skupu maszyn rolniczych?

 • Sprzedawcy maszyn rolniczych, którym zależy na rekordowo szybkim spieniężeniu kombajnu, ciągnika, albo innej maszyny rolniczej
 • Osoby, które chcą sprzedać maszynę rolniczą, ale nie mają czasu na publikowane ogłoszeń, rozmowy z potencjalnymi kupującymi czy negocjacje cenowe
 • Rolnicy, którzy chcą sprzedać zużyte, uszkodzone maszyny rolnicze, których koszt doprowadzenia do używalności jest wysoki lub, których naprawa jest niemożliwa
 • Sprzedawcy maszyn rolniczych, którzy mają do sprzedania więcej niż jeden egzemplarz sprzętu rolniczego lub często wymieniają sprzęt na nowy
 • Wszyscy, którym zależy na sprzedaży maszyny rolniczej po atrakcyjnej cenie


Na wszystkie poniższe pytania odpowiedź brzmi TAK

Potrzebuję gotówki. Czy uda mi się sprzedać maszynę rolniczą w ciągu 1-3 dni?
Oczywiście. Możemy się z Tobą spotkać nawet 24 godziny po otrzymaniu zgłoszenia telefonicznego lub wypełnionego przez stronę internetową formularza. Uzgodnimy z Tobą termin spotkania, w czasie którego obejrzymy maszynę i, jeżeli wszystko potoczy się zgodnie z planem, zapłacimy gotówką.

 

Czy mogę mieć pewność, że skup maszyn rolniczych kupi moją maszynę?
Kupujemy wszystkie maszyny rolnicze – nie tylko nowe, ale także stare i zużyte. Bez względu na to, jaką sieczkarnię do kukurydzy, prasę, albo siewnik chcesz sprzedać, kto je wyprodukował i kiedy, chętnie ją kupimy.

 

Mieszkam w bardzo małej wsi. Czy dojazd do klienta dotyczy każdej miejscowości w Polsce?
Jak najbardziej. Skup maszyn rolniczych Nata-Auto działa w całej Polsce i przyjeżdża zarówno do klientów, którzy chcą sprzedać maszyny rolnicze w dużych miastach, takich jak np. Warszawa, Gdańsk czy Katowice, jak i do najmniejszych nawet miejscowości. Obszar działania Nata-Auto to cała Polska.

 

Czy mogę liczyć na atrakcyjną cenę?
Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego postępujemy fair i uczciwie wyceniamy maszyny rolnicze, które sprzedają nam klienci. Proponując cenę bierzemy pod uwagę stan techniczny maszyny, popyt na tego rodzaju maszyny i ceny, jakie na podobny rodzaj proponują inni kupujący. Możesz mieć pewność, że zaproponujemy Ci cenę rynkową. Z kilku powodów nie możemy jednak obiecać, że będzie ona równa cenom ofertowym na portalach ogłoszeniowych.

 1. Po pierwsze, rzeczywiste ceny sprzedaży maszyn rolniczych są, po długotrwałych negocjacjach, niższe niż ceny ofertowe. Wiemy o tym lepiej niż ktokolwiek inny.
 2. Po drugie, sprzedając nam maszynę rolniczą nie ponosisz żadnych kosztów – nie publikujesz ogłoszeń, ani nie przygotowujesz maszyny do sprzedaży. Rolnicy, którzy to robią muszą odjąć te koszty od ceny sprzedaży – dopiero wtedy otrzymasz cenę, którą należy porównywać.


Dlaczego sprzedaż maszyn rolniczych innym rolnikom bywa często marnowaniem czasu i pieniędzy?

Dlatego, że przeciętny sprzedawca maszyny rolniczej nie robi tego często, więc nie ma potrzebnej do tego wiedzy. Nie wie, jak prawidłowo wycenić maszynę rolniczą i jaka powinna być jej cena ofertowa. Nie wie, na których portalach z ogłoszeniami warto zamieszczać ogłoszenia, a które będą tylko wyrzucaniem pieniędzy. Musi tą wiedzę dopiero zdobyć, co jest trudne i czasochłonne.

W rezultacie, sprzedając maszynę rolniczą tradycyjnymi kanałami poniesiesz niepotrzebne koszty, a i tak rezultat sprzedaży może być daleki od satysfakcjonującego – czytaj: przeciętny sprzedawca sprzętu rolniczego sprzedaje go całymi miesiącami, a cena uzyskana za sprzedawaną maszynę rolniczą jest często niższa od pierwotnie proponowanej.

Ze skupem maszyn rolniczych jest zupełnie inaczej. Wyceną maszyny rolniczej zajmują się w Nata-Auto profesjonaliści. Cały proces zawarcia transakcji jest tak pomyślany, żeby był jak najprostszy dla kupującego. Nic nie angażuje niepotrzebnie jego czasu. W rezultacie, sprzedaż sfinalizowana jest szybko, płatność gotówkowa, a uzyskana ze sprzedaży maszyny cena – na rynkowym poziomie.

Dlaczego klienci przychodzą do naszego skupu maszyn rolniczych?

Najczęściej dlatego, że zamiast zajmować się codzienną pracą, ciągle myślą o tym, jak wycenić maszynę rolniczą, publikują ogłoszenia, przedłużają ich okres publikacji, prowadzą rozmowy z potencjalnie kupującymi i znowu publikują ogłoszenia,… a maszyna rolnicza nadal stoi w garażu – niesprzedana. Więc zgłaszają się do nas, żeby szybko i na dobrych warunkach sprzedać maszynę rolniczą i zająć się pracą, dzięki której zarabiają.

Skup maszyn rolniczychNata-Auto to jasne zasady i bezpieczne transakcje

Sprzedając nam maszynę rolniczą nic nie ryzykujesz. Jak to działa?

 1. Zgłaszasz chęć sprzedaży maszyny rolniczej – telefonicznie lub wypełniając formularz w Internecie.
 2. Otrzymujesz profesjonalnie wykonaną wycenę maszyny rolniczej.
 3. Jeżeli zaakceptujesz zaproponowaną przez nas cenę zawieramy transakcję kupna sprzedaży – płacimy gotówką
 4. Na własny koszt transportujemy maszynę.

Zrób pierwszy krok w kierunku sprzedaży maszyny rolniczej
na najkorzystniejszych w Polsce warunkach

Jeszcze dziś zadzwoń lub wypełnij formularz na stronie internetowej.

Skontaktuj się

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK