Skup kombajnów

Okres intensywnych, tym bardziej też stosunkowo krótkich żniw wymaga użytkowania sprzętu o maksymalnej wydajności i niezawodności.

Z pomocą przychodzi skup kombajnów zbożowych i sieczkarni do kukurydzy który działa w całej Polsce. Kombajny są co raz bardziej nowoczesne i potrzebne w każdym gospodarstwie. Zwłaszcza, że optymalnie dobrana do zadań maszyna może skutecznie zastąpić pracę kilku innych narzędzi oraz zespołu pracowników rolnych. Dlatego przed rozpoczęciem najistotniejszych działań, takich jak koszenie, młócenie, wykopy, zbiory, oczyszczanie czy ponowne wysiewy wielu gospodarzy decyduje się na zmianę maszyny rolniczej, którą dotąd pracowali na bardziej nowoczesny i funkcjonalny sprzęt o większej mocy. Pojawia się wówczas pytanie, co zrobić z wciąż przecież dobrze działającym, starym pojazdem.

 

Z nami zmieniaj się na lepsze

Obszar działania: Mazowieckie oraz Kujawsko-pomorskie. Dojedziemy do Państwa również w PomorskiePodlaskie czy Warmińsko-mazurskie. Jeżeli sprzęt nam się spodoba kupimy go nawet w WielkopolskaŁódzkie oraz Zachodnio-pomorskie. Jeżeli z tego lub z zupełnie innych przyczyn decydujesz się na wybór nowszego urządzenia, a poprzednią maszynę z braku perspektyw na sprzedaż nadal garażujesz – zgłoś się do nas. Od lat prowadzimy aktywny skup kombajnów zbożowych i do warzyw, sieczkarni, pokosówek i innych maszyn uprawno-siewnych, a także opryskiwaczy rolniczych oraz pojazdów do nawożenia i transportu zbiorów.

Modernizacja parku maszyn dla lepszych wyników produkcyjnych

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kombajny to maszyny niezwykle funkcjonalne i pomocne w codziennej pracy każdego rolnika, a tym samym zmiana sprzętu na nowszy jest czym całkowicie naturalnym. Co więcej, zakup nowej maszyny to często wynik dynamicznego rozwoju gospodarstwa, które musi wyraźnie zwiększyć produkcję, a co za tym idzie przepustowość i wydajność. Starsze modele kombajnów nie gwarantują oczekiwanych wyników, a tym samym park maszyn gospodarczych wymaga modernizacji.

Transakcje kupna-sprzedaży na najwyższym poziomie

Skupujemy kombajny zarówno nowe i używane, samojezdne oraz półzawieszane. Skupujemy również pojazdy z osprzętem przeznaczonym do innych, uzupełniających główne prace zabiegów agrotechnicznych. Jeżeli posiadają Państwo maszyny takich marek jak New Holland, Jogn Deere, Fendt, Deutz-Farh Case IH, Claas czy też innych, mniej znanych producentów – zapraszamy do współpracy. Skup kombajnów prowadzimy w oparciu o umowy handlowe, które gwarantują naszym klientom szybki termin realizacji transakcji oraz wypłatę rzeczywistej, rynkowej wartości sprzedawanego sprzętu.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK