Skup maszyn budowlanych – Województwo małopolskie

Skup maszyn budowlanych w województwie małopolskim

Skup maszyn budowlanych 

 

Masz do sprzedania
maszynę lub maszyny budowlane?

Odsprzedaj je nam! Kupimy każdą maszynę budowlaną wyprodukowaną po 1990 roku, bez względu na jej markę i stan, w jakim się znajduje.

Zadzwoń teraz

 

Skupujemy wszelkie typy maszyn budowlanych

Interesuje nas zarówno prawie nowy sprzęt, jak i uszkodzony, a nawet całkowicie niesprawny. Jeżeli więc masz do sprzedania prawie nową lub używaną przez lata koparkę kołową, koparko-ładowarkę, koparkę gąsienicową, ładowarkę budowlaną, ładowarkę teleskopową, samochód ciężarowy, czy wywrotkę, chętnie je od Ciebie odkupimy.

Kupimy od Ciebie maszynę budowlaną każdej marki

Skupujemy maszyny budowlane następujących marek: JCB, Manitou, Fastrac, Bobcat, Fermec, Terex, Kubota, New Holland, Fiat Hitachi, Liebherr, Cat, Waryński, Caterpillar, Volvo, Yanmar, Case, Komatsu, Neuson, Mecalac, JCB 3x, JCB 4cx, JCB 2cx, Atlas.

Masz do sprzedania maszynę budowlaną marki, której tutaj nie wymieniliśmy? Zadzwoń i powiedz nam o tym, a chętnie ją odkupimy.

Jak działa nasz skup maszyn budowlanych w województwie małopolskim?

Działamy w całej Polsce, także w województwie małopolskim. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wypełnisz formularz, a my oddzwonimy i ustalimy odpowiedni dla Ciebie termin spotkania. Możemy pojawić się u Ciebie osobiście już w ciągu 24 godzin. Wycenimy Twoją maszynę i zapłacimy za nią gotówką, a następnie zabierzemy Twój sprzęt.

Dlaczego nasz skup maszyn budowlanych jest nr 1 wśród skupów maszyn budowlanych w Małopolsce?

To my przyjeżdżamy do Ciebie. Bez względu na to, czy maszyna budowlana, którą chcesz sprzedać znajduje się w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Oświęcimiu czy Chrzanowie, czy też w dowolnej innej miejscowości województwa małopolskiego pojawimy się u Ciebie osobiście.

Płacimy gotówką.
Po obejrzeniu maszyny budowlanej, którą chcesz sprzedać zapłacimy Ci od razu. Także, gdy dysponujesz nowym sprzętem, a kwota do zapłaty będzie sięgać 80 000 zł.

Skupujemy sprzęt najszybciej w Polsce.
Bez względu na to, gdzie musimy dojechać będziemy tam w ciągu 24 godzin od otrzymania Twojego zgłoszenia.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK