Skup maszyn rolniczych i ciągników lubelskie

Błyskawicznie dojeżdżamy do takich miejscowości jak Lublin, Chełm, Biała Podlaska oraz innych miast w Lubelskim i okolicach.

Nasi Klienci mogą liczyć na gotówkę do rąk do 120.000 zł oraz atrakcyjne warunki sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

skup maszyn rolniczych

Skup ciągników za gotówkę - Nata-Auto

Już od wielu lat zajmujemy się kupnem różnego rodzaju maszyn i ciągników rolniczych. Jesteśmy otwarci codziennie, nawet w święta i dojeżdżamy w każde miejsce w Polsce w ciągu 24 godzin. Masz używany traktor na sprzedaż, a może zalegają Ci nieużywane prasy rolujące lub pługi? Nie czekaj i czym prędzej skontaktuj się z Nata-Auto.

Zadzwoń teraz


Skup ciągników rolniczych - lubelskie

Interesują nas roczniki od 1980 do 2017 roku. Urządzenia mogą być w dowolnym stanie. Skupujemy ciągniki rolnicze i inne maszyny zarówno nowe, jak i stare, zepsute, uszkodzone, niesprawne oraz poleasingowe, a także modele zabytkowe. Odkupimy od Ciebie urządzenia wszelkich marek, wśród których można wymienić takich producentów jak m.in. Case, Class, Deutz-Fahr, Fastrac, Farmtrac, Fendt, Foton, Iseki, JCB, John Deere, Kioti, Kubota, Massey Ferguson czy McCormick. Niemniej jednak interesują nas również wyroby innych marek. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

Skup maszyn rolniczych lubelskie to skup sprzętu rolniczego zarówno w sezonie, jak i poza nim na terenie województwa w każdej miejscowości tego regionu. Skupujemy maszyny stare, duże, nieprawne, nienadające się do użytkowania i jazdy po drogach lub polach. Interesują nas także maszyny rolnicze nowe, mało używane lub wcale, wszystkie modele i marki. Zainteresowanych tematem skup maszyn rolniczych lubelskie zachęcamy do kontaktu z nami. W razie pytań i wątpliwości związanych z posiadanymi maszynami chętnie odpowiemy i podpowiemy, jak korzystnie sprzedać u nas sprzęt rolniczy. Zwłaszcza ten, który nie jest już wykorzystywany do pracy w Twoim gospodarstwie. Warto zrobić przegląd posiadanego sprzętu rolniczego i już dziś pozbyć się zbędnych maszyn. My to ułatwimy w prosty i szybki sposób z korzyścią dla kupującego. Miej to z głowy, a rodzina z wdzięcznością spojrzy na czyste podwórko i gotówkę. Nie warto się nad tym długo zastanawiać. Gwarantujemy transport, więc zaangażowanie naszego klienta w proces sprzedażowy jest naprawdę minimalny.

Kompleksowy skup maszyn rolniczych

Agregaty uprawowo-ścierne, ciągniczki ogrodowe, komunalne oraz sadownicze, a także przyczepy (np. zrywkowe) i wywrotki to jedynie kilka z wielu interesujących nas urządzeń. Chętnie odkupimy od Ciebie za gotówkę również takie maszyny jak prasy rolujące, kostkujące i belujące, sieczkarnie do kukurydzy oraz kosiarki dyskowe i rotacyjne. Ponadto skup maszyn rolniczych Nata-Auto dojedzie do Ciebie w ciągu 24 godzin po beczki asenizacyjne, paszowozy, ładowacze czołowe, a także rozsiewacze nawozu, opryskiwacze samojezdne oraz rozrzutniki obrotnika. Posiadasz jedno z tych urządzeń i szukasz kupca? Skontaktuj się z nami. Wypłacamy gotówkę do 120.000 zł na terenie całego województwa lubelskiego oraz kraju bez zbędnych formalności.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK