Skup zbóż pszenicy kukurydzy Dzierzgoń

Skup zbóż pszenicy kukurydzy Dzierzgoń

skup zbóż pszenicy kukurydzy

Wszyscy jesteśmy świadomi znaczenia zboża dla polskiego rolnictwa. Ważnymi surowcami dla przemysłu spożywczego są głównie pszenica, jęczmień i żyto. Ziarno paszowe jest także ważnym surowcem, z którego wytwarzana jest pasza dla wszystkich zwierząt hodowanych w gospodarstwie. Skup pszenicyDzierzgoń zajmuje się skupowaniem suchej i mokrej kukurydzy, a także pszenicy paszowej i konsumpcyjnej. Nasz skup zbóż jest otwarty dla wszystkich rolników i innych producentów rolnych, którzy chcą uzyskać korzystną cenę. Jako skup zboża zapewniamy sprawną komunikację i gwarantujemy bardzo atrakcyjne oferty dla wszystkich rolników.  Nasz skup płodów rolnych tworzą wykwalifikowani ludzie, którzy przedstawiają szczegółowo nasze oferty skupu. Nasz skup kukurydzy daje możliwość sprzedaży plonu po najlepszej cenie rynkowej. Dzięki nam możesz uzyskać większy dochód dla swojego gospodarstwa niż przeciętny rolnik.

 

W naszym skupie przywiązujemy uwagę głównie do jakości kupowanych przez nas surowców, a także do tworzenia zadowalającej współpracy z rolnikiem. Pracujemy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, skupiając się na parametrach jakościowych. Jednym z naszych priorytetów jest pomyślna współpraca z rolnikami i innymi producentami rolnymi. Co wyróżnia nasz skup? Po pierwsze: rzetelność i terminowość płatności. Po drugie: oferta z odbiorem zboża i przewiezieniem go naszym transportem z miejscowości Dzierzgoń.

 

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK