Skup maszyn rolniczych i ciągników zachodniopomorskie

Skup ciągników rolniczych maszyn zachodniopomorskie

Jesteś właścicielem maszyny rolniczej lub budowlanej i potrzebujesz szybkiej gotówki? Skontaktuj się z naszym skupem, a resztę zostaw nam. Oferujemy najwyższe stawki i najmniej formalności. Zaufało nam już wielu klientów, do których możesz teraz dołączyć. Obsługujemy klientów z całej Polski, w tym z województwa zachodniopomorskiego.

W ramach naszej oferty, każdy z Was może skorzystać z naszych propozycji, które pozwolą Wam zadbać o łatwe sprzedanie nieużywanych sprzętów. Nasz skup maszyn rolniczych pozwoli Wam nie tylko na szybkie i sprawne pozbycie się urządzeń, których nie używacie, ale również na zdobycie gotówki za sprzęt, które mają awarie lub nie posiadają niektórych części.

W ramach naszych usług, każdy z Was, kto chce pozbyć się ciągnika lub innej maszyny rolniczej na terenie zachodniopomorskiego, powinien się z nami skontaktować! Jesteśmy w stanie dotrzeć do Was już w ciągu 24 godzin od zgłoszenia - dodatkowo, dopasujemy się do Waszych grafików i chętnie przyjedziemy zarówno w dzień powszedni wieczorem, jak i w weekend lub dzień ustawowo wolny od pracy.

W ramach naszych usług, proponujemy również transport sprzętu. Może okazać się to przydatne szczególnie wtedy, gdy Wasz sprzęt ma usterki i nie można nim bezpiecznie dojechać do naszej siedziby. Przyjeżdżając obejrzeć urządzenia, pracownicy skupu mogą od razu wziąć ze sobą lawetę, dzięki czemu, jeśli zgodzicie się na zaproponowaną przez nas cenę, dokonamy transakcji od razu – Wy za to otrzymacie znaczny zastrzyk gotówki.

skup maszyn rolniczych

Gotówka do ręki i dojazd w 24 godziny

Do współpracy zapraszamy właścicieli ciągników rolniczych, traktorów, kombajnów, pras rolujących oraz pługów. Jeśli Twój pojazd nie jest w nienagannym stanie, nie musisz się tym przejmować. Skupujemy zarówno w pełni sprawne maszyny rolnicze i budowlane, jak i te, które wymagają prac naprawczych. Jedynym warunkiem, który może stać się przeszkodą do podpisania umowy będzie rok produkcji pojazdu. Interesują nas przede wszystkim maszyny rolnicze i budowlane z roczników od 1980 do 2016roku.

Zadzwoń teraz


Skupujemy ciągniki rolnicze, pługi, prasy rolujące, traktory i maszyny budowlane

Dokonujemy rzetelnej i – co ważne – szybkiej wyceny pojazdu. Cenimy czas naszych klientów, dlatego dojeżdżamy pod wskazany adres już w 24 godziny, bez względu na województwo, jakie zamieszkujecie. Na miejscu dokonujemy oceny stanu technicznego kombajnu, traktora, pługu, prasy rolującej czy ciągnika. Zaraz potem przedstawiamy warunki finansowe. Jeśli na nie przystaniesz, chwilę później otrzymasz od nas gotówkę do ręki. Skupujemy pojazdy do kwoty 120 tys. zł. Większość formalności bierzemy na siebie – nie chcemy, żebyś tracił czas i energię na wypełnianie druków. U nas ma być szybko i bezproblemowo.

Skup maszyn rolniczych zachodniopomorskie to obsługa klienta, który chce sprzedać maszyny rolnicze. Sprzedaż dotyczyć może zarówno sprzętów będących w stanie w którym efektywne ich użytkowanie jest niemożliwe, jak i nowych, ale niepotrzebnych. Sprzedaż maszyn rolniczych w naszej firmie to w zasadzie niezliczona ilość korzyści dla Ciebie. Co zyskujesz? Proponujemy solidne, szybkie i korzystne załatwienie spraw związanych z odsprzedaniem nam różnych maszyn rolniczych i sprzętu. Cechuje nas elastyczność. Przede wszystkim w kontaktach z klientem. Zawsze dbamy o to, aby dopasować się do Twoich potrzeb i wymagań. Nasza firma odkupi sprzęt rolniczy używany i nowy, a odbierze go od klienta w dowolnym momencie transakcji. Skup maszyn rolniczych zachodniopomorskie zapewni zainteresowanym komfort zarówno już na etapie wyceny, jak i podczas odbioru sprzętu i wypłacania pieniędzy. Całą transakcję sprzedaży zamykamy zazwyczaj w ciągu kilku dni, co jest opłacalne dla nas i korzystne dla sprzedającego. Warto pozbyć się sprzętu, który nie przynosi dochodów, a może nawet generuje dodatkowe koszty. Z nami będzie to możliwe już teraz.

Jesteśmy zainteresowani modelami traktorów, pługów, pras rolujących, ciągników różnych marek, dlatego jest dla nas drugorzędną sprawą, od jakiego producenta pochodzi Twoja maszyna rolnicza czy budowlana. Skupujemy także pojazdy  zabytkowe, uszkodzone i poleasingowe.

Zadzwoń do nas!

Jak się z nami kontaktować? Najprostszą metodą będzie kontakt telefoniczny. Dla naszych klientów uruchomiliśmy dwie linie: 514863650 oraz 693008875. Odbieramy także wiadomości elektroniczne, które można wysyłać na adres: kontakt@skupciagnikowrolniczych.pl.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK