Skup zbóż pszenicy kukurydzy Gdańsk

Skup zbóż pszenicy kukurydzy Gdańsk port

Skup pszenicy jest miejscem, w którym producenci rolni mogą sprzedawać swoje plony w atrakcyjnych cenach. Często jest tak, że rolnicy dysponują nadmiernymi zapasami zbóż, które mogą się zmarnować. Dlatego warto postawić na nasz skup zbóż. Rolnik posiadający niewielką ilość zboża, może oczywiście dostarczyć je do skupu osobiście, natomiast jeśli jest to większa ilość, to nasz skup zboża wychodzi z ofertą z odbiorem i przewiezieniem ich naszym transportem z miejscowości Gdańsk, okolice portów. Jako skup płodów rolnych gwarantujemy doskonałe warunki przechowywania zbóż pszenicy kukurydzy oraz zakupu jej od rolników w atrakcyjnych dla nich cenach. Nasz skup kukurydzy opiera się w pewnym sensie na partnerstwie, gdyż współpracujemy z rolnikami, dając im najlepsze oferty.

skup zbóż pszenicy kukurydzyWybierając nasz skup kukurydzy, zagwarantujesz sobie owocną współpracę z nowoczesną firmą, która cieszy się dobrymi opiniami klientów. Skupujemy kukurydzę suchą i mokrą, pszenicę paszową i konsumpcyjną.

 

Zboże jest dla polskiego rolnictwa niezwykle ważne, a pszenica, jęczmień i żyto są ważnymi surowcami dla przemysłu spożywczego. Pszenica paszowa jest głównym składnikiem do produkcji pasz. Te są niezwykle istotne w żywieniu zwierząt hodowlanych. Zapraszamy do siebie wszystkich rolników, którzy pragną wyprzedać swoje zapasy po atrakcyjnej, bezkonkurencyjnej cenie. Co zapewniamy? Świetną komunikację, kompleksową obsługę, odpowiedzi na każde zadane pytanie oraz najlepsze dla rolnika ceny. Nasi pracownicy to osoby zaangażowane w wykonywanie powierzonych im obowiązków, cechują się profesjonalizmem oraz rzetelnością. Jeśli wybierzesz nasz skup zboża, to znacznie polepszysz sytuację finansową swojego gospodarstwa. Dbamy o jakość skupowanych przez nas surowców, a także o pozytywne relacje z rolnikami. Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Przede wszystkim profesjonalne podejście do pracy, terminowość wypłat, a także najlepsze warunki finansowe dla sprzedającego. Działamy dla dobra rolnika, wychodzimy z założenia, że jesteśmy dla niego, a nie on dla nas. Ta myśl przewodnia sprawia, że grono osób zadowolonych z polityki naszego skupu stale się zwiększa.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK