Skup rolniczych maszyn i ciągników wielkopolska

Prowadzimy profesjonalny punkt skupu maszyn rolniczych z całej Polski. W trosce o komfort klientów dążymy do szybkiej finalizacji transakcji i przekazania gotówki.

Oferowane przez nas stawki są atrakcyjne i konkurencyjne, dzięki czemu sukcesywnie powiększamy grono zadowolonych klientów. Zachęcamy do kontaktu właścicieli traktorów, kombajnów, pras rolujących oraz ciągników rolniczych.

Jeśli szukasz odpowiedniej firmy, której usługi pozwolą na sprzedanie i natychmiastowy zastrzyk gotówki, Nata-Auto to idealne miejsce dla Ciebie! Nasz skup maszyn rolniczych, ciągników oraz innych urządzeń działa na terenie Wielkopolski – z chęcią zadbamy o ocenienie Twojego urządzenia oraz zaproponujemy atrakcyjną cenę. Pojazd możemy zabrać od Ciebie niemal od razu!

Nasi pracownicy dostępni są do Waszej dyspozycji już w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Dzięki temu, jeśli zależy Wam na szybkiej sprzedaży i otrzymaniu gotówki natychmiastowo, możemy bez problemu o to zadbać! Oczywiście, jeśli pasuje Wam inny termin, z chęcią dostosujemy się do Waszych preferencji. Możemy przyjechać odebrać pojazd zarówno do południa, jak i po południu czy w godzinach wieczornych – i to niezależnie od dnia! Z chęcią spotkamy się z Wami także w weekendy lub święta.

Nasz skup maszyn rolniczych z chęcią przyjmie wszelkiego rodzaju niekompletne maszyny lub takie, które mają jakiegoś rodzaju uszkodzenia. Dzięki natychmiast zdobytej gotówce, możecie np. sfinansować nowszy model potrzebnego ciągnika czy innego urządzenia gospodarczego, lub też wydać pieniądze na prywatne cele – w końcu zależy to tylko od Was!

skup maszyn rolniczych

Wyróżnia nas profesjonalizm, rzetelność i szybka wycena.

Wiemy, jak cenny jest Państwa czas – to właśnie dlatego dojedziemy pod wskazany przez Państwa adres w przeciągu 24 godzin. Na miejscu dokonamy oględzin maszyny rolniczej i zaproponujemy atrakcyjną stawkę za wykup pojazdu. Nasz skup nawiąże współpracę z właścicielami traktorów, ciągników rolniczych, pras rolujących oraz pługów, a także maszyn budowlanych z roczników 1980-2016. Interesują nas pojazdy w pełni sprawne technicznie, a także wymagające naprawy oraz z brakującymi elementami.

Zadzwoń teraz


Domeną naszej firmy jest skup wszelkiego rodzaju maszyn rolniczych w woj. wielkopolskim. Nasza firma przede wszystkim specjalizuje się w szybkim i sprawnym skupowaniu sprzętu rolniczego z tego regionu. Płacimy za sprzęt, który kupujemy od ręki i odbieramy go na nasz własny koszt. Z nami nie tylko zaoszczędzisz swoje pieniądze, z nami zyskasz nawet więcej. Interesują nas tak samo maszyny rolnicze polskich, jak i zagranicznych producentów, różnych marek i modeli. Nowe, mało używane, stare, wyeksploatowane i do remontu. Wachlarz asortymentowy w rolnictwie jest przecież tak bogaty. Skup maszyn rolniczych wielkopolskie tak naprawdę nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o dotarcie do klienta z wyceną, czy potem odbiorem zakupionej przez nas maszyny. Cechuje nas profesjonalizm połączony ze sprawną komunikacją z naszymi klientami, a to w dzisiejszych czasach podstawa i ogromna oszczędność czasu. My chętnie kupimy Twój sprzęt, więc jaka jest Twoja oferta? Zachęcamy Cię do współpracy. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z jej przebiegu.

Skup maszyn rolniczych i budowlanych z całej Polski

Obsługujemy klientów z całej Polski i docieramy do wszystkich województw: kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, małopolskiego czy śląskiego. Dbamy o potrzeby naszych klientów, dlatego maksymalnie upraszczamy proces sprzedaży traktorów, pługów, ciągników i pras, sprowadzając wszystkie formalności do niezbędnego minimum. Po uzgodnieniu warunków i podpisaniu umowy przekazujemy natychmiast gotówkę do ręki, którą możecie Państwo przeznaczyć na dowolny cel.

Szybka wycena maszyny rolniczej i gotówka do ręki

Wśród naszych klientów są osoby, które chcą szybko i sprawnie sprzedać maszyny rolnicze różnego typu: traktory, pługi, prasy rolnicze, kombajny, a także ciągniki. Regularnie skupujemy także pojazdy budowlane. Stawki, które oferujemy za poszczególne modele różnych marek nie przekraczają kwoty 120 tys. zł, ale zawsze są ustanawiane uczciwie i zgodnie ze stanem technicznym pojazdu.

Posiadasz traktor, kombajn, prasę, pług na sprzedaż? Zgłoś się do nas!

Można się z nami łatwo kontaktować, używając do tego jednego z dwóch udostępnionych dla Państwa numerów
telefonów: 514-863-650 lub 693-008-875 . Zgłoszenia odbieramy o każdej godzinie. Po krótkiej rozmowie od razy
przystąpimy do działania i błyskawiczni sfinalizujemy umowę.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK