Skup maszyn budowlanych

Kupujemy na terenie całej Polski wszystkie maszyny budowlane - również koparki - od 1990 r do 2020 r.

Skup koparko-ładowarek odkupi Twój sprzęt.

Koparko-ładowarki to urządzenia używane do ładowania, stopniowania, a także podnoszenia, wykopywania, kopania, sadzenia czy nawet wiercenia otworów. Stosowane są przez
przedsiębiorstwa rolnicze i ogrodnicze, a także firmy zajmujące się np. architekturą krajobrazu. 

 

Minikoparki od 1,5 t do 5 ton to urządzenia, które odkupi od Ciebie nasz skup maszyn budowlanych. Wyróżnia je kompaktowa konstrukcja i duża moc robocza w stosunku do niewielkiej masy. Wyposażone zostały w rozsuwane hydraulicznie podwozie gąsienicowe, lemiasz z przodu, a także obrotową kabinę i mechanizm obrotu wysięgnika. Chętnie wybierane są do pracy w miejscach o ograniczonej przestrzeni roboczej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koparki kołowe, które również interesują nasz skup maszyn budowlanych, zapewniają doskonały udźwig, równocześnie zachowując stabilność oraz bezpieczeństwo. Są bardzo wydajne i funkcjonalne, ich spektrum zastosowań jest bardzo szerokie. Mogą być używane jako typowa maszyna budowlana, a także do różnego rodzaju prac i inwestycji, np. prac ziemnych czy drogowych, a także wykopów oraz melioracji.

 

Koparki gąsienicowe od 5-30 ton to kolejne maszyny budowlane przez nas skupowane, które stosowane są w prowadzeniu prac ziemnych. Wyposażone w napęd gąsienicowy, umożliwiają bezproblemową pracę w nawet
najbardziej wymagających warunkach.

Ładowarki teleskopowe, tzw. wózki teleskopowe, używane są w rolnictwie i przemyśle. Służą do transportu ciężkich ładunków i umożliwiają podnoszenie ich na duże wysokości. Interesujące nasz skup maszyn budowlanych modele teleskopowe posiadają teleskopowy wysięgnik, który wydłuża się do przodu i w górę.


Samochody ciężarowe to pojazdy przeznaczone do transportu ładunków. Samochody ciężarowe można podzielić na kilka kategorii, a wśród nich znajduje się m.in. ciągnik siodłowy i balastowy, ciężarowy skrzyniowy, z nadwoziem rodzaju furgon, a także do zabudowy.


Wywrotki budowlane z powodzeniem używane są do przewozu materiałów, takich jak drewno, cement, wapno oraz kruszywo. Umożliwiają kompleksową dostawę materiałów sypkich i kawałkowych.