Skup maszyn rolniczych Tarnów

skup maszyn rolniczych

Pytania i odpowiedzi – wszystko o skupowaniu maszyn rolniczych w Tarnowie

W ciągu ostatnich kilku lat w województwie małopolskim nieustannie rośnie udział skupów maszyn rolniczych w rynku sprzedaży używanych maszyn rolniczych. Rolnicy z okolic Tarnowa, którzy szukają zbytu dla maszyn rolniczych, a nie mieli jeszcze okazji współpracować ze skupami maszyn rolniczych mają w związku z nią coraz więcej pytań. Poniżej odpowiadamy na wybrane z nich.

Zadzwoń teraz

 

Jakie maszyny kupi skup maszyn rolniczych?

Skup maszyn rolniczych kupi wszystkie rodzaje maszyn rolniczych, niezależnie od ich stanu technicznego – nowe i stare, używane, uszkodzone, a nawet takie, które nie nadają się już do użytku. Skupy maszyn rolniczych kupują popularny sprzęt rolniczy, taki jak np.: ciągniki rolnicze, przyczepy wywrotki czy agregaty uprawowe lub uprawowo-siewne, ale także maszyny wyspecjalizowane jak np.: siewnik, rozsiewacz, rozrzutnik obornika, talerzówka, kombajn rolniczy i zbożowy, sieczkarnia do kukurydzy, prasa rolująca i kostkująca oraz pług obrotowy i zagonowy.

Ile płacą skupy maszyn rolniczych w Tarnowie?

Skupy maszyn rolniczych świetnie znają rynek nowych i używanych maszyn rolniczych w Polsce oraz umieją je profesjonalnie wycenić.

Przedstawiciel skupu maszyn rolniczych przyjeżdża do klienta, dokładnie ogląda kombajn czy ciągnik i na tej podstawie proponuje cenę rynkową, adekwatną do stanu technicznego maszyny, jej roku produkcji czy modelu. Cena zaproponowana przez skup maszyn rolniczych za maszynę rolniczą będzie więc na podobnym poziomie, jaką uzyskałbyś ze sprzedaży maszyny innymi kanałami. Samą transakcję przeprowadzisz jednak dużo szybciej i z mniejszym zaangażowaniem czasowym z Twojej strony.

Jak nawiązać współpracę ze skupem maszyn rolniczych?

Skupy maszyn rolniczych wyręczają rolników we wszystkim, co związane ze sprzedażą sprzętu rolniczego. Dlatego współpraca z nimi jest łatwa i przebiega szybko. Jedyne, co rolnik musi zrobić, żeby sprzedać maszynę to wykonać telefon lub wypełnić formularz na stronie internetowej. Wszystkim innym zajmuje się skup maszyn rolniczych w Tarnowie. Przedstawiciele skupu maszyn przyjeżdżają do klienta, oglądają maszynę, a następnie płacą za nią gotówką i transportują maszynę na własny koszt.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK