Skup maszyn rolniczych Radomsko

skup maszyn rolniczych

Wskazówki, triki i porady, które pomogą Ci korzystnie sprzedać maszynę rolniczą

Sprzedaż maszyn rolniczych – nowych i używanych – to sztuka. Dodatkowo, im rzadziej sprzedajesz maszynę – przyczepę rolniczą, przyczepę wywrotkę czy ciągnik – tym większe wyzwanie to stanowi. Jak wyceniać? Z kim się kontaktować? Czy i, ewentualnie, gdzie ogłaszać? Z tymi pytaniami borykają się osoby prywatne, które od czasu do czasu sprzedają agregat uprawowo-siewny, albo siewnik. Żeby pomóc, zebraliśmy poniżej garść praktycznych porad.

Zadzwoń teraz

 

Nie wykluczaj z góry żadnej opcji

Masz dwie możliwości sprzedaży maszyn rolniczych, takich jak rozsiewacz, rozrzutnik obornika, kombajn zbożowy lub rolniczy. Możesz je sprzedać:

  1. osobom prywatnym, najczęściej rolnikom,
  2. skupowi maszyn rolniczych.

Zanim podejmiesz wiążącą decyzję dowiedz się, z czym wiąże się sprzedaż osobom prywatnym i jak wygląda współpraca ze skupem maszyn rolniczych.

Określ swoje warunki brzegowe

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży i płatności w gotówce? Chcesz otrzymać za talerzówkę, albo sieczkarnię do kukurydzy satysfakcjonującą, rynkową cenę? Nie masz czasu rozmawiać z wieloma kupującymi i wolisz załatwić sprzedaż maszyny jednym telefonem? Skup maszyn rolniczych jest opcją sprzedaży maszyny rolniczej, jakiej szukasz.

Jesteś gotowy miesiącami czekać na kupca i przechowywać swoją maszynę w garażu? Nie przeszkadza Ci ponoszenie kosztów publikowania ogłoszeń i negocjacje z wieloma potencjalnymi kupującymi? Jesteś otwarty na negocjacje cenowe? Prawdopodobnie chętnie sprzedasz swoją prasę rolującą, kostkującą, albo pług obrotowy i zagonowy innym rolnikom.

Weź pod uwagę swoją lokalizację

Radomsko i województwo łódzkie to Twój region? Skup maszyn rolniczych przyjedzie do Ciebie nawet w ciągu 24 godzin, zapłaci i zabierze kupioną maszynę na własny koszt. Jeżeli jednak wystawisz swoją maszynę na ogólnopolskim portalu potencjalni kupujący odejmą od ceny ofertowej swoje koszty transportu, więc musisz zgodzić się na to, że będzie ona niższa.

Jak sprzedać maszynę rolniczą szybko i w dobrej cenie?

Postępuj według wskazówek zawartych w tym artykule, a na pewno Ci się to uda.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK