Skup maszyn rolniczych Lublin

skup maszyn rolniczych

Rynek używanych maszyn rolniczych – poznaj najważniejszych graczy

Masz do sprzedania używany ciągnik rolniczy, przyczepę wywrotkę albo kombajn zbożowy lub rolniczy? Poznaj najważniejszych odbiorców maszyn rolniczych w Lublinie i województwie lubelskim.

Zadzwoń teraz

 

Dużo małych odbiorców i kilku dużych

Rynek nowych i używanych maszyn rolniczych w Polsce, nie tylko w Lublinie i województwie lubelskim jest bardzo rozproszony. Nie da się na nim wskazać jednego lub dwóch najważniejszych graczy. Maszyny rolnicze, takie jak siewniki, talerzówki, sieczkarnie do kukurydzy, pługi obrotowe lub zagonowe oraz prasy kostkujące kupowane są przez dwa rodzaje odbiorców – rolników i inne osoby prywatne oraz skupy maszyn rolniczych.

Postępująca profesjonalizacja rynku skupu maszyn rolniczych

Do niedawna, sprzedaż nowych lub używanych maszyn rolniczych rolnikom indywidualnym była jedyną dostępną opcją. Wraz z postępującą profesjonalizacją rynku, pojawili się na nim duzi gracze – skupy maszyn rolniczych. Z czasem udział rolników w rynku sprzedaży używanych maszyn rolniczych zaczął maleć, a wzrósł udział profesjonalnych skupów maszyn rolniczych. Ponieważ konkurują one o klientów warunki, jakie oferują są coraz korzystniejsze dla sprzedających, a często lepsze niż te oferowane przez prywatnych kupujących.

Jak działa skup maszyn rolniczych?

Skupy maszyn rolniczych kupują wszystkie rodzaje maszyn rolniczych, między innymi: przyczepy rolnicze, agregaty uprawowe, agregaty uprawowo-siewne, rozsiewacze oraz rozrzutniki obornika. Kupują sprzęt nie tylko ten nadający się do użytku, ale także zniszczony i uszkodzony.

Jeżeli chcesz szybko sfinalizować sprzedaż maszyny rolniczej, skup maszyn rolniczych będzie dla Ciebie najkorzystniejszą opcją.

Skupy maszyny rolniczych przyjeżdżają do klientów w takim mieście, jak Lublin nawet w ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia, proponują atrakcyjną cenę rynkową, płacą gotówką i transportują maszynę na własny koszt. Żeby zgłosić sprzedaż maszyny rolniczej, wystarczy do nich zadzwonić lub wypełnić formularz na stronie internetowej.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK