Skup

Skup ciągnikow i maszyn rolniczych

Prowadzimy profesjonalny skup maszyn budowlanych oraz rolniczych, w tym: kombajnów, pras rolujących, traktorów, ciągników oraz pługów. Nasza współpraca z Klientami opiera się na zaufaniu i szybkiej finalizacji sprzedaży. Jesteśmy rzetelnym partnerem, a nasza oferta skierowana jest do właścicieli pojazdów z całej Polski.

Skup maszyn
budowlanych i rolniczych

Skupujemy maszyny budowlane oraz rolnicze różnych marek oraz w różnym stanie technicznym. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a wycena ciągnika, kombajnu, pługa oraz innych maszyn odbywa się po sprawdzeniu technicznym oferowanego pojazdu. Wypracowane przez nas procedury pozwalają na szybkie i sprawne przeprowadzenie oględzin oraz przedstawienie warunków sprzedaży. O naszym profesjonalizmie i skuteczności świadczy nieustannie powiększające się grono Klientów z całej Polski, którzy mogli w bezpieczny i bezproblemowy sposób sprzedać prasę rolującą, traktor oraz inne maszyny służące do pracy na budowie lub roli.

Skupujemy pługi, prasy,
traktory, ciągniki i inne

Staramy się, żeby sprzedaż dokonała się na przestrzeni 24 godzin – ekspresowe działanie jest tym, co wyróżnia nas spośród konkurencji. To także rozwiązanie dla tych, którym szczególnie zależy na czasie oraz błyskawicznej gotówce. Nasz skup maszyn budowlanych i rolniczych pomaga właścicielom gospodarstw rolnych oraz firm budowlanych w wymianie sprzętu. Dzięki szybkiej sprzedaży garażowanych maszyn mogą oni pomyśleć o zakupie nowego traktora, pługu, prasy rolującej lub innych pojazdów, które będą niezbędne do sprawnego zarządzania gospodarstwem bądź placem budowy. Jesteśmy zainteresowani każdym kombajnem, traktorem, ciągnikiem, który został wyprodukowany po 1980 roku.

Gotówka od ręki

Nasi Klienci nie muszą się także martwić o dojazd. Nasz skup działa na terenie całej Polski - dojeżdżamy pod wskazany przez Klienta adres i na miejscu dokonujemy przeglądu maszyny. Większości naszych Klientów płacimy gotówką, chyba że wartość transakcji przekracza 80 tys. zł - wówczas rozliczanie wygląda nieco inaczej, o czym chętne opowiemy podczas rozmowy i ustalaniu szczegółów sprzedaży.

Skontaktuj się

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK