Skup koparek gąsienicowych

Modernizują Państwo park maszyn, zmieniają jego wyposażenie szukając nowszych rozwiązań, a może likwidują działalność i szukają możliwości zbycia ciężkiego sprzętu, takiego jak koparki gąsienicowe?

Niezależnie od tego, czy realizujecie rozwojowe strategie biznesowe, czy też decydujecie się na zamknięcie dotychczasowej działalności, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Prowadzony przez nas skup koparek gąsienicowych przyjmuje maszyny nowe i używane, pracujące i garażowane. Wysoka eksploatacja podzespołów przy działającym sprzęcie nie stanowi dla nas problemu. Skupujemy koparki z wymiennym osprzętem, wykonujące dotąd prace melioracyjne, ziemne, drogowe, rolnicze czy górnicze – dla nas liczy się stan sprzętu, nie jego robocza historia.

Zdecydowali się Państwo na zakup nowego sprzętu lub leasing nowszych modeli koparek na gąsienicowym układzie bieżnym i głowią się teraz, co zrobić ze starszą, wciąż sprawną maszyną, wykorzystywaną sporadycznie lub stale garażowaną? A może szukacie bezpiecznych funduszy na zakup wielozadaniowych modeli, nie chcąc korzystać z obciążających przedsiębiorców warunków kredytowych?

Wspieramy naszych klientów w rozwiązywaniu problemów, dbając o wzajemną satysfakcję ze współpracy. Zapewniamy rozliczenie sprzętu adekwatnie do jego rzeczywistej wartości, bez sztucznego manipulowania ceną. Gwarantujemy analizę sytuacji rynkowej, poprzedzającą finalizację transakcji, dzięki czemu ponoszony przez Państwa koszt jest zawsze realnie uwarunkowany. Formę rozliczenia ustalamy indywidualnie przy podpisaniu umowy, z możliwym uwzględnieniem Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który profesjonalnie przeprowadzi Państwa przez wszystkie etapy transakcji. 

Świadczymy usługę skupu koparek gąsienicowych oraz innego, używanego sprzętu m. in. takich producentów jak Hitachi, Caterpillar, Hyundai, JCB, Kaiser czy Liebherr, o zróżnicowanych parametrach funkcjonalnych. Przyjmujemy urządzenia na gąsienicach stalowych lub gumowych, podsiębierne, jak i przedsiębierne, wielkogabarytowe lub skompresowane do wersji mini, w zależności od przeznaczenia. Skupujemy maszyny ważące od 2 do 30 ton oraz nieprzekraczające wartość 80 000 zł.

SKONTAKTUJ SIĘ

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK