Skup maszyn rolniczych i ciągników mazowieckie

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży oferuje swoje usługi Klientom niemalże z każdego zakątka Polski.

Czy na Twoim podwórku stoi stary i nieużywany sprzęt, który od dawna tylko zabiera Ci przestrzeń? A może potrzebujesz nowego pojazdu a stary chcesz sprzedać? Z nami pozbędziesz się wiekowych i niepotrzebnych sprzętów a pieniądze natychmiast zasilą Twój portfel.

Skup maszyn rolniczych działa na terenie województwa mazowieckiego. Co ważne, nasi pracownicy z chęcią przyjadą do Ciebie po to, aby obejrzeć i profesjonalnie wycenić pojazd – a jeśli zaproponowane przez nas warunki będą Ci odpowiadać, możemy dokonać transakcji od razu. Zabierzemy od Ciebie sprzęt i samodzielnie przewieziemy go do naszej siedziby.

Jesteśmy zainteresowani zarówno sprawnymi, jak i uszkodzonymi lub niedziałającymi maszynami rolniczymi oraz leśnymi. Nasz skup pozwoli każdemu z Was pozbyć się niechcianych, nieużywanych lub zepsutych pojazdów, a także mniejszych urządzeń - z chęcią zapoznamy się z Waszymi propozycjami, wycenimy je, a jeśli zgodzicie się na zaproponowane warunki, od razu zapłacimy gotówką i zadbamy o transport do naszej siedziby.

Z naszych usług skorzystać mogą na przykład wszyscy zainteresowani z województwa mazowieckiego. Zapraszamy osoby
z takich miast jak Warszawa, Mława, Siedlce, Płock czy Radom do kontaktu.

skup maszyn rolniczych

Dobre ceny, profesjonalne podeście - skup ciągników za gotówkę

Indywidualnie wyceniamy każdą maszynę. To wspaniałe rozwiązanie dla każdej osoby, która posiada nieużywany ciągnik rolniczy bądź inne urządzenie na sprzedaż. Jesteśmy zainteresowani modelami wszelkich marek, takich jak New Holland, Valtra, Renaults, Farmtrac, Foton, JBC Fastrac, Yanmar, Yapan, Iseki, Kubota, Mitsubischi oraz Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Claas, Case, Deutz-Fahr, Ursus, Kioti,, a także McCormick, MTZ Belarus, Pronar, Władimirec t25, C360, C330. Skup ciągników odkupi od Ciebie maszyny rolnicze w każdym stanie zarówno sprawne, jak i do naprawy, nawet do 120.000 zł do ręki.

Zadzwoń teraz


Skup ciągników rolniczych – wygodne rozwiązanie z dojazdem do Klienta w mazowieckim

Za gotówkę odkupimy Twój ciągniczek ogrodowy, komunalny oraz sadowniczy do 120.000 zł. Interesują nas również urządzenia leśne, zarówno modele w dobrym stanie, np. poleasingowe, jak i niesprawne, zepsute oraz uszkodzone. Nie musisz specjalnie przygotowywać swojego urządzenia do sprzedaży. To my przyjedziemy do Ciebie, wycenimy Twój sprzęt, a następnie zaproponujemy atrakcyjną ofertę kupna.

Skup maszyn rolniczych mazowieckie to oferta, która nigdy nie wygasa. Masz specjalne wymagania w tym zakresie? Nie jest to z pewnością dla nas powód do odmowy współpracy. Wręcz przeciwnie! Nasi pracownicy traktuję tego typu zadania jak wyzwanie w kontekście sprostania Twoim oczekiwaniom. Stali klienci doskonale wiedzą, że łatwo jest z nami nawiązać kontakt i wystarczy naprawdę chwila, by ustalić szczegóły transakcji, sposób wypłaty pieniędzy i odbiór zakupionych przez nas maszyn rolniczych. Jeśli jesteś w posiadaniu dużego lub małego sprzętu rolniczego, który wymaga drobnej naprawy lub generalnego remontu, a nie jesteś już zainteresowany w inwestowanie to skup maszyn rolniczych mazowieckie rozwiąże Twoje problemy w mgnieniu oka. Niepotrzebny sprzęt chętnie wycenimy. A następnie jeśli dojdziemy do porozumienia odkupimy na bardzo korzystnych dla Ciebie warunkach. Naszą ofertę szczegółowo przedyskutujemy na miejscu lub podczas rozmowy telefonicznej. Jesteśmy zainteresowani każdym sprzętem: starym i niesprawnym. Tak samo jak nowym z możliwością natychmiastowego użytkowania. Profesjonalna wycena i możliwość negocjacji.

Skup maszyn rolniczych - województwo mazowieckie

Interesują nas różnego rodzaju maszyny, takie jak:

  • ciągniczki ogrodowe, komunalne, sadownicze,
  • przyczepy zrywkowe,
  • maszyny leśne,
  • pługi obrotowe,
  • przyczepy,
  • agregaty uprawowo-ścierne,
  • wywrotki,
  • prasy rolujące, kostkujące, belujące.

Ponadto, odkupimy od Ciebie za gotówkę takie urządzenia jak sieczkarnie do kukurydzy, kosiarki dyskowe i rotacyjne, rozsiewacze nawozu, opryskiwacze samojezdne, a także beczki asenizacyjne, rozrzutniki obornika oraz paszowozy i ładowacze czołowe w każdym stanie. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK