Skup pługów obrotowych i przyczep rolniczych

Witamy na naszej stronie. Zajmujemy się handlem różnymi sprzętami rolniczymi. 

Zajmujemy się handlem różnymi sprzętami rolniczymi. Nasz skup przyczep rolniczych wywrotek umożliwi Państwu szybką sprzedaż bez znaczenia w jakim jest stanie wizualnym oraz technicznym. Mogą to być przyczepy starsze wymagające wkładu finansowego oraz nowsze w bardzo dobrym stanie i gotowe do pracy. Interesują nas również tandemy jedno i dwu osiowe. Nasza Firma maszyny odbiera własnym transportem, a wycena będzie gotowa w jedyne 15 minut od zgłoszenia maszyny na sprzedaż!

Stare maszyny rolnicze to dziś przede wszystkim zabytki, których jest bardzo dużo w każdym gospodarstwie. Często rolnikom trudno jest się pozbyć starego sprzętu, na którym pracowali wiele lat. Służył w ich gospodarstwach bezawaryjnie, a jest on już zapomniany i często sfatygowany oraz zardzewiały. Stoi więc w stodołach, lub gorzej, niszczeje pod płotem. Od tego jesteśmy my! Odkupimy starsze, jak i nowsze maszyny rolnicze i je odrestaurujemy. A tak odrestaurowane sprzęty cieszą oko szczególnie starszego pokolenia rolników, które dobrze pamięta czasy konia, wozu i pierwszych traktorów. Proponujemy również Państwu odkup pługów obrotowych oraz innych urządzeń rolniczych. Pługi w gospodarstwach z każdym rokiem są coraz większe, gdyż i ciągniki są coraz większe. Kiedyś do pracy wystarczyły 2-3 skibowe, a dziś są 4, 5 a nawet 6 i więcej skibowe. Jeżeli masz pług na sprzedaż koniecznie skontaktuj się z nami, a my wycenimy go w 15 min. na podstawie samych zdjęć!

Nieważne, czy mieszkasz w województwie Mazowieckim, czy jesteś z Wielkopolski, a nawet z województwa Dolnośląskiego. Dojedziemy i odbierzemy Twój sprzęt własnym transportem. Nasz obszar działania to Warmińsko-mazurskie , Pomorskie, Kujawsko-pomorskie oraz wszystkie inne województwa. Jednym słowem jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce w Polsce. Podlaskie czy Lubuskie - bez znaczenia. Mamy setki zadowolonych klientów i kilkanaście sprzętów kupowanych tygodniowo. U nas nie tylko sprzedasz swoje starsze maszyny – bowiem możliwa jest także zamiana ich na nowszy sprzęt, lub pozostawienie ich w rozliczeniu. Mamy setki zadowolonych klientów i kilkanaście sprzętów kupowanych tygodniowo. U nas nie tylko sprzedasz swoje starsze maszyny – bowiem możliwa jest także zamiana ich na nowszy sprzęt, lub pozostawienie ich w rozliczeniu.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK