Skup maszyn rolniczych i ciągników podlaskie

Nasze usługi kierujemy do wszystkich zainteresowanych z Podlasia oraz pozostałych rejonów Polski.

 Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży oferuje gotówkę za ciągniki i maszyny rolnicze nawet do 120.000 zł do ręki. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Działamy codziennie - od poniedziałku do niedzieli, od 9:00 do 23:00, wliczając święta.

Dzięki naszym propozycjom, każdy z Was może zadbać nie tylko o pozbycie się starego i nieużywanego sprzętu, ale również na szybkie zdobycie gotówki. Skup maszyn rolniczych w podlaskim to idealne rozwiązanie dla każdej osoby mieszkającej w okolicy – nie dość, że przyjmujemy zarówno sprawne maszyny, jak i te z licznymi awariami, to przyjedziemy bezpośrednio pod Twój dom!

Chcesz pozbyć się nieużywanego i zepsutego pojazdu, który tylko zabiera Ci miejsce na podwórku? A może marzysz o lepszym sprzęcie i chcesz szybko sprzedać stary model po to, aby mieć dodatkowe pieniądze na nowy nabytek? Jeśli tak, to skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści przyjadą do Ciebie, obejrzą i sprawdzą Twój pojazd oraz zaproponują za niego rozsądną cenę.

Nasz skup maszyn rolniczych w województwie podlaskim działa zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy oraz święta. Niezależnie, czy wolisz, żebyśmy przyjechali do Ciebie w sobotę lub niedzielę rano, czy może wolisz spotkać się z nami w ciągu tygodnia, w trakcie lub po swojej pracy - zadzwoń, a umówimy się i przyjedziemy!

skup maszyn rolniczych

Podlaskie - skup ciągników na atrakcyjnych warunkach

Jesteśmy zainteresowani maszynami w różnym stanie i wszelkich marek. Chętnie odkupimy od Ciebie urządzenia nowe i sprawne, a także stare, niedziałające oraz zabytkowe. Marki urządzeń, które nas interesują to m.in. Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Claas, Case, Deutz-Fahr, a także Ursus, Zetor, Kioti oraz McCormick, MTZ Belarus i Pronar. Ponadto odkupujemy również urządzenia marki Władimirec t25, c360 i c330, a także Farmtrac, Foton, JCB Fastrac, Kubota, Mitsubischi, oraz New Holland, Valtra, Renault, Yanmar oraz Yapan. Posiadasz inny model? Zapraszamy do kontaktu, dojeżdżamy do Klientów z Podlasia w trakcie 24 godzin.

 

Zadzwoń teraz


Nata-Auto - skup ciągników rolniczych za gotówkę

Interesują nas różnego rodzaju maszyny w każdym stanie, takie jak:

  • ciągniczki ogrodowe, komunalne i sadownicze,
  • przyczepy, np. zrywkowe,
  • pługi obrotowe,
  • agregaty uprawowo-ścierne,
  • wywrotki.

Ponadto chętnie odkupimy od Ciebie prasy rolujące, kostkujące i rotacyjne, a także rozsiewacze nawozu, opryskiwacze samojezdne oraz beczki asenizacyjne, rozrzutniki obrotnika, paszowozy i ładowacze czołowe. Posiadasz jedno z tych urządzeń na sprzedaż? Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

Jeśli masz maszyny rolnicze w różnym stanie i z różnych roczników, a chcesz je sprzedać, nie wahaj się z nami skontaktować. My je od Ciebie odkupimy za obopólną zgodą. Skup maszyn rolniczych podlaskie to szansa na pozbycie się niepotrzebnego sprzętu rolniczego już dziś. Mamy wieloletnie doświadczenie w wycenie, negocjacjach i skupie maszyn rolniczych od indywidualnych rolników, małych i dużych gospodarstw rolnych. W ramach skupu zarówno doradzamy naszym klientom, jak i do minimum zmniejszamy formalności. Organizujemy transport i zabieramy odsprzedane maszyny rolnicze z domu klienta. Skupujemy sprzęt rolniczy, zarówno stary, używany i nie całkiem sprawny, jak i nowe modele maszyn, które z różnych powodów nie znajdują już zastosowania w Twoim gospodarstwie. Szybki kontakt gwarantuje profesjonalną i natychmiastową wycenę sprzętu, odbiór maszyn z dowolnego miejsca w województwie oraz bezzwłoczną wypłatę gotówki. Skup maszyn rolniczych podlaskie – tu odzyskujesz pieniądze, które bezproduktywnie stoją na Twoim podwórku w postaci nieużywanych maszyn rolniczych.

Twój sprawdzony skup maszyn rolniczych - Nata-Auto

Bez względu na to, czy są to ciągniki rolnicze nowe, stare, zabytkowe, uszkodzone, zepsute, a nawet poleasingowe, skup maszyn chętnie odkupi zalegające w Twoim gospodarstwie urządzenia. Gwarantujemy atrakcyjne warunki sprzedaży, a gotówkę wypłacamy do ręki - nawet do 120.000 zł. Mieszkasz w Suwałkach, Augustowie, Białystoku a może Łomży i masz urządzenie na sprzedaż? Skontaktuj się z nami.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK