Skup maszyn rolniczych i ciągników lubelskie

Lublin, Chełm, Puławy i Biała Podlaska to tylko kilka z wielu miejscowości, do których mieszkańców kierujemy nasze kompleksowe i profesjonalne usługi.

Mieszkasz w Lubelskim i masz na zbyciu pojazd i maszyny rolnicze? Jeśli tak, to nasz skup to idealne miejsce dla Ciebie!

Oferujemy skup ciągników, maszyn rolniczych na terenie województwa Lubelskiego. Wszyscy zainteresowani mogą liczyć na korzystne warunki – atrakcyjne ceny, gotówkę do rąk (do 120.000 zł!) oraz dojazd do Klienta w 24h. Zapraszamy do zapoznania się z korzystną ofertą naszej firmy.

Na co dzień mamy styczność z różnymi pojazdami - zarówno tymi sprawnymi, które potrzebują nieco napraw, jak i z takimi, które są kompletnie nie do użytku! Z chęcią zapoznamy się z Twoimi propozycjami zarówno, gdy Twój sprzęt jest poleasingowy i sprawny, tylko nieco zabrudzony, ale również wtedy, gdy nie był używany od 20 lat i nie posiada już części niezbędnych do pracy elementów. Nasza firma to specjaliści, którzy przyjadą do Twojego domu, obejrzą pojazd i zaproponują za niego cenę. Jeśli się zgodzisz, możemy od razu zapłacić Ci w gotówce i zabrać sprzęt.

Nasz skup maszyn rolniczych proponuje dojazd do Klienta na terenie województwa lubelskiego i odbiór pojazdu – wiemy, że jeśli chodzi o niesprawne sprzęty, wówczas często problemem nie jest sprzedanie ich, ale dostarczenie do firmy. Nie każdy w końcu ma lawetę! Dzięki naszym usługom sprzedasz pojazd bez opuszczania swojej posesji – wystarczy, że pokażesz nam sprzęt i pozwolisz po niego podjechać!

skup maszyn rolniczych

Nata-Auto – profesjonalny i kompleksowy skup ciągników rolniczych 

Posiadasz nieużywaną maszynę rolniczą na sprzedaż? Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Interesują nas urządzenia w każdym stanie, m.in.:

  • stare,
  • zabytkowe,
  • zepsute,
  • uszkodzone,
  • niesprawne,
  • ładne,
  • dobre,
  • poleasingowe.

 

Zadzwoń teraz


Chętnie odkupimy od Ciebie ciągniczki ogrodowe, komunalne oraz sadownicze i leśne wszelkich marek.

Niektóre z nich to np. Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Class, Case, Deutz-Fahr, Ursus, Zetor, Kioti, McCormick, MTZW Belarus, Pronar, Władimirec t25, c360 oraz c330, New Holland, Valtra, Renault, Farmtrac, Foton, JCB Fastrac, Yanmar, Yapan, Iseki, Kubota, Mitsubischi. Skupujemy maszyny w rocznikach od 1980 do 2017

Skup maszyn rolniczych lubelskie to skup sprzętu rolniczego zarówno w sezonie, jak i poza nim na terenie województwa w każdej miejscowości tego regionu. Skupujemy maszyny stare, duże, nieprawne, nienadające się do użytkowania i jazdy po drogach lub polach. Interesują nas także maszyny rolnicze nowe, mało używane lub wcale, wszystkie modele i marki. Zainteresowanych tematem skup maszyn rolniczych lubelskie zachęcamy do kontaktu z nami. W razie pytań i wątpliwości związanych z posiadanymi maszynami chętnie odpowiemy i podpowiemy, jak korzystnie sprzedać u nas sprzęt rolniczy. Zwłaszcza ten, który nie jest już wykorzystywany do pracy w Twoim gospodarstwie. Warto zrobić przegląd posiadanego sprzętu rolniczego i już dziś pozbyć się zbędnych maszyn. My to ułatwimy w prosty i szybki sposób z korzyścią dla kupującego. Miej to z głowy, a rodzina z wdzięcznością spojrzy na czyste podwórko i gotówkę. Nie warto się nad tym długo zastanawiać. Gwarantujemy transport, więc zaangażowanie naszego klienta w proces sprzedażowy jest naprawdę minimalny.

Skup maszyn rolniczych za gotówkę

Nowe, stare, zabytkowe - jesteśmy zainteresowani urządzeniami w każdym stanie. Chętnie odkupimy od Ciebie takie maszyny jak ciągniczki ogrodowe, komunalne, sadownicze, przyczepy zrywkowe, agregaty uprawowo-ścierne, przyczepy, wywrotki, prasy rolujące, kostkujące i belujące, sieczkarnie do kukurydzy, kosiarki dyskowe i rotacyjne, rozsiewacze nawozu, opryskiwacze samojezdne, beczki asenizacyjne, rozrzutniki obrotnika, paszowozy oraz ładowacze czołowe


Skup ciągników Nata-Auto

Firma z bogatym doświadczeniem w branży od lat oferuje wszystkim zainteresowanym atrakcyjne umowy sprzedaży oraz gotówkę nawet do 120.000 zł do ręki. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą sprzedać swoje urządzenie mieszkające zarówno na terenie województwa lubelskiego, jak i w innych rejonach Polski. Pracujemy od poniedziałku do niedzieli, od 9:00 do 23:0

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK