Skup maszyn rolniczych i ciągników małopolskie

Jesteśmy zainteresowani zarówno nowymi, jak i starymi urządzeniami w każdym stanie. Odkupimy od Ciebie nawet modele wymagające naprawy, zarówno mechanicznej, jak i wizualnej.

Skup ciągników Nata-Auto oferuje swoje usługi wszystkim zainteresowanym z Małopolski. Mieszkasz w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu lub Nowym Targu i posiadasz maszynę rolniczą na sprzedaż? Skontaktuj się z nami!

Szukasz idealnego sposobu na szybkie zarobienie pieniędzy, a jednocześnie chcesz pozbyć się nieużywanych ciągników, traktorów czy innych pojazdów używanych w Twoim gospodarstwie? Mieszkasz na terenie województwa małopolskiego i nie dysponujesz lawetą, aby dowieźć pojazd we wskazane miejsce? Skontaktuj się z nami! Nasz skup maszyn rolniczych przyjedzie do Ciebie, obejrzy sprzęt, zaproponuje za niego jak najlepszą cenę oraz wypłaci Ci pieniądze od razu – w gotówce.

Wyróżniają nas bardzo elastyczne godziny pracy – nie dość, że w większość przypadków możemy przyjechać do Ciebie już następnego dnia po otrzymaniu zgłoszenia, to jeszcze pracujemy również w niedziele i święta. Chcesz spotkać się wieczorem, bo późno kończysz pracę? U nas nie ma z tym problemu – nasi specjaliści umówią się z Tobą tak, aby było Ci jak najwygodniej.

Interesuje nas zarówno sprzęt stosunkowo nowy, sprawny i bez usterek, jak i taki, który nie działa. Z chęcią przyjrzymy się Waszym pojazdom, które są zardzewiałe, niesprawne czy niekompletne. Skup maszyn rolniczych z województwa małopolskiego przyjedzie do Was z lawetą i od razu wypłaci sumę gotówką – zapraszamy!

skup maszyn rolniczych

Skup ciągników za gotówkę

Jesteśmy profesjonalną firmą z doświadczeniem oferującą błyskawiczny dojazd do Klienta na terenie Małopolski w ciągu 24 godzin, indywidualną wycenę oraz gotówkę do ręki do 120.000 zł. Posiadasz nieużywany ciągniczek ogrodowy, komunalny lub sadowy, a może pług obrotowy lub prasę rolującą? Nie czekaj i czym prędzej skontaktuj się z nami. Chcąc spełnić oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów, oferujemy atrakcyjne warunki sprzedaży.

 

Zadzwoń teraz


Kompleksowy i profesjonalny skup ciągników rolniczych - Nata-Auto

Odkupimy od Ciebie urządzenia wszelkich marek. Jesteśmy zainteresowani maszynami Fendt, Ferguson, Claas, Case, MTZ Belarus, McCromick, a także JCB Fastrac, Kubota, New Holland oraz Mitsubishi. Twoje urządzenie na sprzedaż jest innej marki? Skontaktuj się z nami. Za gotówkę kupujemy ciągniki rolnicze wszystkich producentów w rocznikach od 1980 do 2017 r. Ponadto, interesują nas zarówno nowe i działające urządzenia, jak i te uszkodzone, zepsute i niesprawne, a nawet poleasingowe oraz modele zabytkowe.

Skup maszyn rolniczych małopolskie to oferta dla przedsiębiorczych z terenu województwa małopolskiego. Masz w domu maszyny rolnicze, które już Ci się nie przydadzą. Odziedziczyłeś sprzęt rolniczy i nie wiesz, co z nim zrobić? Znalazłeś maszyny rolnicze upchnięte w kącie swojego podwórka i wiesz, że już czas się z nimi rozstać? Nie stać Cię na inwestowanie w zepsuty sprzęt, a marzysz o nowym? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Chętnie odkupimy od Ciebie sprzęt rolniczy. Stan techniczny nie ma znaczenia. Skupujemy maszyny niesprawne i niekompletne. Chętnie jednak damy dobrą cenę za sprzęt nowy i mało używany. Szybko i bez problemów załatwimy dla Ciebie całą sprzedaż, planując kolejno profesjonalną wycenę maszyn rolniczych, odbiór sprzętu naszym transportem, wypłatę gotówki. Skup maszyn rolniczych małopolskie to oferta aktualna na tym terenie od bardzo wielu lat, o czym świadczą rzesze zadowolonych klientów. Sprawdź nas i nasze metody. Współpraca z nami generuje tylko zysk. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Skup maszyn rolniczych - małopolskie

W Nata-Auto skupujemy maszyny za gotówkę bez względu na markę, a także stan oraz model. Odkupimy od Ciebie takie maszyny rolnicze jak:

  • przyczepy i wywrotki,
  • pługi obrotowe,
  • agregaty uprawowo-ścierne,
  • prasy rolujące, belujące i kostkujące,
  • kosiarki dyskowe, rotacyjne,
  • opryskiwacze samojezdne,
  • rozrzutniki obornika.

Ponadto interesują nas sieczkarnie do kukurydzy, rozsiewacze nawozu i wiele więcej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Małopolski do kontaktu. Pracujemy od poniedziałku do niedzieli od 9:00 do 23:00 nawet w święta.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK