Skup koparek – województwo mazowieckie

Branża budowlana to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi gospodarki. Wymaga profesjonalnego i niezawodnego zaplecza technologicznego, które sprawdzi się podczas wymagających i skomplikowanych prac. Dlatego prowadzimy skup koparek i maszyn budowlanych na terenie województwa mazowieckiego, aby dostarczyć naszym klientom nieużywany sprzęt w doskonałym stanie technicznym. Nata-Auto gwarantuje atrakcyjne warunki współpracy – zapewniamy szybki odbiór urządzeń oraz błyskawiczną transakcję płatniczą.

Skup koparek i maszyn budowlanych w województwie mazowieckim

Skupujemy maszyny budowlane i koparki z roczników 1990 - 2022. Szczególnie atrakcyjni są dla nas następujący producenci: JCB 4cx, JCB 3cx, Merlo, Case, John Deere, Cat, Catepillar, New Holland, Liebherr, Atlas, Komatsu, O&K oraz Zeppelin. Interesują nas urządzenia, które nie wymagają generalnych remontów, a jedynie drobnych napraw, prac kosmetycznych czy wymiany minimalnej ilości części. Ofertę kierujemy do mieszkańców województwa mazowieckiego, a w szczególności takich miast, jak: Warszawa, Radom, Płock, Pruszków, Ostrołęka czy Legionowo. Skontaktuj się z nami, jeżeli posiadasz nieużywane:

- koparko-ładowarki i minikoparki,
- ładowarki teleskopowe i przegubowe,
- spycharki i zagęszczarki,
- wywrotki budowlane,
- koparki kołowe i gąsienicowe. 

Skup maszyn budowlanych dotyczy zarówno sprzętu lekkiego do 1000 kg, jak i ciężkiego o wadze nawet 30 ton.

Skup koparek w województwie mazowieckim – dlaczego warto nam zaufać?

Z naszej oferty chętnie korzystają zakłady i firmy budowlane, a także klienci indywidualni, którzy chcą pozbyć się zbędnych maszyn. Dotrzemy do Ciebie w 24 godziny, a wartość sprzętu wycenimy w ciągu 15 minut. Dysponujemy niezawodną flotą samochodów ciężarowych, które przeznaczone są do transportu koparek i innych ciężkich maszyn budowlanych. Działamy na terenie województwa mazowieckiego i oferujemy atrakcyjne warunki sprzedaży. Nasi mechanicy odpowiadają za profesjonalny serwis sprzętu, wykonując drobne poprawki i naprawy. Zapraszamy do kontaktu już dziś.

Skontaktuj się

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK