Skup koparek – województwo świętokrzyskie

Nie każda firma potrzebuje takich samych koparek

Na rynku dostępne są różne rodzaje koparek – o mniejszych i większych gabarytach, różnej mocy i przeznaczeniu: koparki kołowe, gąsienicowe i minikoparki. Odzwierciedla to potrzeby rynku, na którym nie każdy wykonawca potrzebuje sprzętu tego samego typu.

Co oferują producenci?

Obecnie wielu producentów sprzętu posiada centra dostosowywania, które pozwalają klientom uzyskać od dealera dokładnie taką maszynę, jakiej potrzebują – unikając dodatkowych kosztów i długiego czasu oczekiwania. Innymi słowy, już na etapie produkcji można wyposażyć koparkę w dodatkowe funkcje, takie jak np. wyjątkowo długie ramiona czy przeciwwagi. Każda koparka może być indywidualnie skonfigurowana.

Jak dopasować koparkę do potrzeb?

Przy wszystkich dostępnych opcjach kluczowe znaczenie ma dobre dopasowanie nowego sprzętu do potrzeb firmy wykonawczej.
Oto, co należy wziąć pod uwagę, dopasowując konfiguracje koparki do potrzeb:

  • rodzaje prac, jakie ma wykonywać koparka,
  • czy sprzęt będzie transportowany często i na duże odległości,
  • w jaki dodatkowy sprzęt powinna być wyposażona koparka – opcje obejmują między innymi kamerę (jeżeli koparka będzie pracować na placu budowy, na którym znajdować się będzie wiele maszyn), osłony przeciwdeszczowe, gumowe nakładki gąsienic do pracy na ustalonej nawierzchni.

Co zrobić z używaną koparką?

Sprzedaj ją skupowi koparek. Skup maszyn budowlanych odkupi każdą maszynę i zapłaci za nią gotówką. Województwo świętokrzyskie to obszar działania skupu maszyn budowlanych Nata-Auto.

SKONTAKTUJ SIĘ

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK