Skup ciągników rolniczych

Kupujemy ciągniki każdej marki, oraz z każdego rocznika na terenie całej Polski. O mocy w przedziale od 20 do 300 KM.

Głównym elementem działalności firmy Nata-Auto jest skup ciągników rolniczych. Jesteśmy zainteresowani zakupem pojazdów dowolnej marki, a także sprzętu w każdym stanie technicznym, również w przypadku konieczności dokonania niezbędnych napraw sprzętowych. Skupujemy traktory wyprodukowane po 1980 roku. Posiadasz taki egzemplarz? Zadzwoń!

Tel. 514863650 i 693008875

 

Szukasz szybkiego sposobu na gotówkę do ręki i jesteś właścicielem ciągnika rolniczego?

Zgłoś się do nas – zajmujemy się profesjonalnym skupem takiego sprzętu. Działamy sprawnie i błyskawicznie reagujemy na potrzeby klienta. Otrzymane pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel, inwestując w nowe wyposażenie lub modernizację gospodarstwa.

Atuty propozycji naszej firmy

Zajmujemy się skupem ciągników rolniczych, które zapewni Ci wiele korzyści. Wśród nich możemy wymienić:

  • wykup pojazdów niezależnie od sprawności, stanu technicznego oraz modelu czy marki pojazdu,
  • zainteresowanie wszelkimi pojazdami wyprodukowanymi od 1980 roku, charakteryzującymi się mocą w przedziale od 20 do 300 KM,
  • płacenie za transakcję gotówką, w przypadku gdy wartość zakupu nie przekracza 120 000 złotych,
  • dojazd do klienta w ciągu 24 godzin, niezależnie od lokalizacji na terenie Polski,
  • skupowanie także innych maszyn rolniczych, w tym kombajnów czy pługów.
skup ciągników

Skup ciągników rolniczych

Nasz skup działa na terenie całej Polski – nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz, gwarantujemy, że od chwili zgłoszenia dojedziemy do Ciebie już w 24 godziny. Cenimy Twój czas, dlatego większość formalności bierzemy na siebie, dzięki czemu nie musisz sobie zaprzątać głowy sporządzaniem umowy oraz innymi procedurami niezbędnymi do przeprowadzenia udanej transakcji.
 

Kupimy za gotówkę każdy ciągnik rolniczy

Zamierzasz sprzedać swój ciągnik rolniczy, ale obawy czy masz szansę sprzedać stary, nieco uszkodzony traktor? Odpowiedź brzmi tak! W obszarze zainteresowania firmy Nata - Auto leżą ciągniki rolnicze nawet sprzed kilku dekad. Zdajemy sobie, również sprawę, że takie maszyny będą posiadały znaczne oznaki użytkowania, zatem nie oczekujemy że wszystkie skupowane przez nas ciągniki będą nowe w doskonałym stanie. Od naszych klientów Odkupujemy traktory w każdym stanie technicznym od idealnego po dobry, oferując odpowiednią kwotę, którą ustala podczas wyceny nasz ekspert. Zajmiemy się naprawami uszkodzeń zarówno technicznych jak i wizualnych, zatem stan w jakim pozostawiłeś swój traktor nie ma dla nas większego znaczenia. Skupujemy ciągniki rolnicze począwszy od 1980 roku, chętnie również obejmiemy transakcją nowsze roczniki. Jeśli dysponujesz pojazdem, który ma moc od 20 do 300 KM, nie zwlekaj skontaktuj się z naszym zespołem już dziś!

Co możemy Ci zaoferować? Szybką gotówkę, dojedziemy w każde miejsce na terenie kraju i zapłacimy od razu, pod warunkiem jednak, ze kwota nie przekroczy 120 tys. zł. Przejrzyste warunki i uczciwą umowę, której przygotowaniem zajmiemy się sami w błyskawicznym tempie.

Czujesz, że nadszedł właściwy moment, aby zmodernizować swoje gospodarstwo? Skorzystaj z usług profesjonalnego skupu ciągników rolniczych. Jeżeli potrzebujesz szybkiej gotówki na nowy pojazd rolniczy, lub dowolny sprzęt, damy Ci możliwość spieniężenia niepotrzebnego ciągnika rolniczego za korzystną kwotę i natychmiastową inwestycję.

Sądzisz, że sprzedaż traktora za pośrednictwem powszechnie dostępnych narzędzi, takich jak lokalne portale ogłoszeniowe, to idealne rozwiązanie? Błędne decyzje mogą Cię kosztować stratę czasu i pieniędzy. Zaufaj profesjonalistom w dziedzinie skupu maszyn rolniczych, z doskonałą znajomością rynku! Bezbłędnie oszacujemy wartość Twojego traktora i zapłacimy Ci dokładnie ustaloną kwotę. Nie będziemy negocjować ani obniżać ceny bez solidnych podstaw technicznych. Czy Twój kupiec pozyskany na portalu sprzedażowym zagwarantuje Ci to samo?

5 niepodważalnych zalet sprzedaży używanego ciągnika rolniczego firmie Nata - Auto

Co wyróżnia nas na tle konkurencji i dlaczego warto podjąć współpracę właśnie z nami? Poznaj atuty skupu ciągników rolniczych Nata - Auto!

1. Stosunkowo niewielkie wymagania, co do ciągników rolniczych będących przedmiotem skupu 

Możesz sprzedać nam traktor każdej marki. Odkupimy ciągniki rolnicze bez względu na model oraz stan techniczny. Nasza firma skupuje maszyny nowe, używana, a także uszkodzone. Dzięki temu nie musisz martwić się, co zrobić z niepotrzebnym i niesprawnym pojazdem rolniczym, co więcej możesz wymienić go na gotówkę! Dzięki elastycznym kryteriom, zyskujesz pewność, że transakcja zakończy się dla Ciebie sukcesem.

2. Tworzymy rynek zbytu, również dla starszych pojazdów rolniczych 

Masz niepowtarzalną szansę na sprzedaż starszych roczników ciągników rolniczych! Jesteśmy zainteresowani, nie tylko maszynami rolniczymi z ostatnich lat, ale także odkupujemy ciągniki rolnicze wyprodukowane po 1980 roku. Odkupimy traktory o mocy w przedziale od 20 do 300 KM,

3. Oferujemy płatność gotówką!

Zapłacimy od ręki za traktory, których wartość nie przekracza 120 000 złotych, dzięki czemu będziesz mógł podjąć natychmiastowe inwestycje, nie czekając na przelew bankowy.

4. Błyskawiczny proces kupna - sprzedaży 

Naszych klientów obsługujemy w ekspresowym tempie. Czas to pieniądz, a z nami zyskasz jedno i drugie! Gwarantujemy szybki skup ciągników rolniczych, dojazd, nawet w ciągu 24 godzin do każdej lokalizacji na terenie kraju 5.Umożliwiamy sprzedaż pakietu maszyn rolniczych. Jeżeli planujesz sprzedaż kilku maszyn rolniczych, doskonale sprawdzimy się jako doskonale zorganizowany i wypłacalny nabywca, dzięki czemu nie ryzykujesz

Skup ciągników rolniczych - jak funkcjonuje i co możesz zyskać?

Firma Nata Auto prowadzi skup ciągników rolniczych na obszarze całego kraju. Oferujemy dojazd do wszystkim miejscowości zlokalizowanych w każdym województwie już ciągu 24 godzin od chwili zgłoszenie. Prowadzimy skup maszyn rolniczych w Małopolsce, Wielkopolsce na Śląsku, Pomorzu oraz pozostałych obszarach Polski. Nasze działania skupiają się na błyskawicznej i skutecznej obsłudze przedsiębiorców rolnych oraz właścicieli traktorów. Podejmując współpracę z naszą firmą zyskujesz czas oszczędzony na dojazdach, pieniądze które nie tylko zarobisz spieniężając swój ciągnik, ale także oszczędzisz, ponieważ odkupujemy ciągniki rolnicze w każdej ilości przetransportujemy na nasz koszt niezależnie od lokalizacji Twojego gospodarstwa lub przedsiębiorstwa rolnego. Otrzymasz również fachową wycenę wykonaną przez specjalistę, a także profesjonalnie przygotowaną umowę i kompleksową obsługę transakcji.

Zlecając nam obsługę skupu ciągników rolniczych, nie musisz martwić się o kwestie formalne. Dopełnimy wszelkich niezbędnych podczas transakcji formalności od przygotowania umowy, po wszystkie inne wymagane procedury.

Zadzwoń do nas i opowiedz nam o swoim egzemplarzu, który ma stać się przedmiotem skupu ciągników rolniczych, podaj lokalizację i zaproponuj termin, porozmawiajmy wówczas o warunkach sprzedaży. Dajemy Ci możliwość wyboru sposobu płatności zależnie od tego czy preferujesz przelew bankowy czy wolisz dysponować gotówką bez ograniczeń. Gotówkę wypłacamy do kwoty 120000 zł.

Według polityki naszej firmy, udana transakcja powinna być satysfakcjonująca dla obu stron. My nie zalegamy z płatnościami, a Ty dysponujesz uzyskaną gotówką od ręki, planujesz i ulepszasz swoje gospodarstwo rolne nie czekając nerwowo na przelew.

Czekamy na Ciebie pod dwoma numerami telefonów: 514863650 i 693008875. Stań się naszym partnerem handlowym i ciesz się pełną bezproblemową obsługą klienta i najatrakcyjniejszą ofertą handlową. Zapraszamy do kontaktu!

Odezwij się do nas, czekamy na Twój kontakt

Zadzwoń do nas i porozmawiajmy o warunkach sprzedaży – jesteśmy dla Ciebie dostępni pod dwoma numerami telefonów: 514863650 i 693008875. Zadbamy o to, żebyś jak najszybciej dostał gotówkę do ręki i nie martwił się obecnością niepotrzebnego ciągnika rolniczego. Już teraz dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Na tle konkurencji wyróżnia nas szybkość i kompleksowość działań – nasi pracownicy zapewnią Ci ekspresową transakcję i gotówkę do ręki.

Skontaktuj się

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK