Skup ciągników rolniczych

Kupujemy ciągniki każdej marki, oraz z każdego rocznika na terenie całej Polski. O mocy w przedziale od 20 do 300 KM.

Głównym elementem działalności firmy Nata-Auto jest skup ciągników rolniczych. Jesteśmy zainteresowani zakupem pojazdów dowolnej marki, a także sprzętu w każdym stanie technicznym, również w przypadku konieczności dokonania niezbędnych napraw sprzętowych.

 

Szukasz szybkiego sposobu na gotówkę do ręki i jesteś właścicielem ciągnika rolniczego?

Zgłoś się do nas – zajmujemy się profesjonalnym skupem takiego sprzętu. Działamy sprawnie i błyskawicznie reagujemy na potrzeby klienta. Otrzymane pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel, inwestując w nowe wyposażenie lub modernizację gospodarstwa.

Atuty propozycji naszej firmy

Zajmujemy się skupem ciągników rolniczych, które zapewni Ci wiele korzyści. Wśród nich możemy wymienić:

  • wykup pojazdów niezależnie od sprawności, stanu technicznego oraz modelu czy marki pojazdu,
  • zainteresowanie wszelkimi pojazdami wyprodukowanymi od 1980 roku, charakteryzującymi się mocą w przedziale od 20 do 300 KM,
  • płacenie za transakcję gotówką, w przypadku gdy wartość zakupu nie przekracza 120 000 złotych,
  • dojazd do klienta w ciągu 24 godzin, niezależnie od lokalizacji na terenie Polski,
  • skupowanie także innych maszyn rolniczych, w tym kombajnów czy pługów.

Skup ciągników rolniczych

Nasz skup działa na terenie całej Polski – nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz, gwarantujemy, że od chwili zgłoszenia dojedziemy do Ciebie już w 24 godziny. Cenimy Twój czas, dlatego większość formalności bierzemy na siebie, dzięki czemu nie musisz sobie zaprzątać głowy sporządzaniem umowy oraz innymi procedurami niezbędnymi do przeprowadzenia udanej transakcji.

 

Kupimy za gotówkę Twój ciągnik rolniczy

Interesują nas ciągniki rolnicze rożnych marek. Nie musisz się też przejmować, jeśli jesteś właścicielem starszej maszyny. Nawiązujemy współpracę z właścicielami ciągników rolniczych ze starszych i młodszych roczników, począwszy od 1980 roku. Nie ma też dla nas znaczenia, w jakim stanie technicznym jest Twój sprzęt - może być w pełni sprawny, ale kupimy od Ciebie także ciągnik, który wymaga wizyty w warsztacie i prac naprawczych.

 

Jeśli dysponujesz pojazdem, który ma moc od 20 do 300 KM, z pewnością dojdziemy do porozumienia. Musisz też wiedzieć, że za Twój ciągnik rolniczy zapłacimy od razu, pod warunkiem jednak, ze kwota nie przekroczy 120 tys. zł. Warunki naszej współpracy będą przejrzyste - zadbamy o to, żeby transakcja odbyła się szybko i sprawnie.

Odezwij się do nas, czekamy na Twój kontakt

Zadzwoń do nas i porozmawiajmy o warunkach sprzedaży – jesteśmy dla Ciebie dostępni pod dwoma numerami telefonów: 514863650 i 693008875. Zadbamy o to, żebyś jak najszybciej dostał gotówkę do ręki i nie martwił się obecnością niepotrzebnego ciągnika rolniczego. Już teraz dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Na tle konkurencji wyróżnia nas szybkość i kompleksowość działań – nasi pracownicy zapewnią Ci ekspresową transakcję i gotówkę do ręki.

Skontaktuj się