Skup ciągników New Holland

Nasza firma od wielu lat kupuje sprzęt rolniczy od mniejszych jak i od większych gospodarstw.

Kupimy wszystkie ciągniki rolnicze i maszyny typu prasy, sieczkarnie i kombajny. Jako nieliczni kupujemy wszystkie maszyny rolnicze każdej marki z różnych roczników do kwoty 80000 zł.

Zadzwoń! tel: 514863650

Nie ważne czy to prasa rolująca, przyczepa rolnicza wywrotka lub tandem. Z powodzeniem sprzedasz u nas swój siewnik, agregat uprawowo siewny, talerzówki i tym podobne sprzęty.

Kupimy kombajny zbożowe, sieczkarnie New Holland jak i innych marek za gotówkę. Proces sprzedaży maszyny i urządzenia jest bardzo kłopotliwy. Maszyny najczęściej wymagają wkładu finansowego, odnowy wizualnej czy napraw mechanicznych które mogą pochłonąć sporo środków i czasu. Na rynku wiele jest ofert sprzedaży, przez co coraz ciężej jest sprzedać maszyny. Klienci używanych sprzętów są wymagający i wybredni, często tylko zabierają czas i i tak jej nie kupują. Od tego jesteśmy my ! Pomożemy Ci sprzedać Twoją maszynę lub ciągnik. Wystarczy że do nas zadzwonisz lub napiszesz a ofertę skupu przedstawimy Ci w krótkim czasie.

Ciągniki rolnicze New Holland

Kupimy wszystkie ciągniki rolnicze każdej marki a szczególnie New Holland. Mogą być te mniejsze i słabsze od 20 KM po te 100 KM czy 200 KM - Kupujemy wszystkie modele. Roczniki również dowolne te starsze z lat 80-tych, 90-tych jak i te nowsze 2000 +.

Płacimy do 80000 zł w zależności od stanu technicznego, stanu wizualnego, liczby przebytych motogodzin. Dojedziemy w każde miejsce warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie. Mieszkasz gdzieś indziej? Nasz skup maszyn rolniczych New Holland dojedzie do mazowieckie, wielkopolskie, podlaskie. Nie ważne czy mieszkasz w Lubuskim, Lubelskim małopolskie czy wielkopolskie. Jesteśmy mobilni i po zapoznaniu się z zdjęciami sprzedawanego urządzenia dojedziemy gdzie trzeba.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK