Skup ciągników rolniczych John Deere

Nasza Firma oprócz handlu wszystkimi maszynami rolniczymi i budowlanymi kupi również ciągniki i maszyny marki John Deere.

Skupujemy kombajny zbożowe, sieczkarnie kukurydzy oraz prasy i pozostałe urządzenia. U nas sprzedaż każdą maszynę każdej marki i każdego producenta o dowolnej mocy i dowolnym stanie technicznym. Ciągniki i maszyny mogą być uszkodzone oraz całe ładne oraz sprawne.

John Deere przez wielu rolników uważany za najlepszą markę ciągników oraz urządzeń rolniczych. U nas sprzedaż z powodzeniem każdy ciągnik rolniczy, sadowniczy czy ogrodniczy. Nie ważne czy to mały czy duży, czy ma moc 20 KM czy 200 KM - Kupimy wszystkie. Najczęstszymi modelami które do nas trafiają są serji 3140, często 7600 lub 6910 i tym podobne. U nas możesz sprzedać swój zadbany ciągnik oraz ten który wymaga dopieszczenia lub kosmetyki. Markę John Deere znamy bardzo dobrze i potrafimy ją naprawić.

Zadzwoń!

tel: 514863650 lub 693008875

Kupimy maszyny rolnicze John Deere. Nasz skup przyjmie kombajny zbożowe, czy również skup sieczkarni do kukurydzy. Wszelkiego typu prasy John Deere te starsze jak i nowsze.

John Deere to lider w branży rolniczej, sadowniczej oraz ogrodniczej. Traktory cechują się dużą żywotnością, posiadają bardzo dużą manewrowość co w pracach polowych jest bardzo dużą zaletą. Prasy rolujące John deere już dawno zdobyły uznanie wśród rolników w Polsce jak i zagranicą. U nas z powodzeniem sprzedasz maszyny tego producenta jak i wszystkich innych. Oferujemy kompleksowe usługi od A do Z.

Zadzwoń, a na pewno się dogadamy!

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK