Skup maszyn rolniczych i ciągników opolskie

Nata-Auto to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, która swoje usługi kieruje m.in. do mieszkańców województwa opolskiego.

Mieszkasz w Opolu, Kluczborku lub okolicach i posiadasz nieużywany i zalegający w Twoim gospodarstwie sprzęt? Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Chętnie odkupimy od Ciebie różnego rodzaju urządzenia w każdym stanie, zarówno nowe, jak i stare.

Osoby posiadające gospodarstwa często muszą wymieniać swoje sprzęty. Spowodowane jest to zarówno awariami, uszkodzeniami, jak i zwyczajną chęcią korzystania z najnowszych i najlepszych dostępnych rozwiązań. W związku z tym, wielu z Was może mieć na podwórku nieużywane, uszkodzone lub niekompletne sprzęty. Czy warto nadal pozwalać, aby zajmowały Wam miejsce, i nie mieć z nich żadnego, nawet najmniejszego pożytku? Czy może lepiej skontaktować się z naszym skupem maszyn rolniczych?

Działamy na terenie województwa opolskiego. W ramach naszych działań przyjedziemy do Was w wybranym przez Was terminie – możesz zamówić naszą wizytę już w ciągu 24 godzin od momentu skontaktowania się! Skup maszyn rolniczych działa również w weekendy, święta oraz w godzinach wieczornych, z pewnością znajdziemy więc pasujący wszystkim termin. Interesują nas zarówno pojazdy, jak i urządzenia. Z chęcią obejrzymy Wasze sprawne lub niedziałające sprzęty i zaproponujemy za nie odpowiednią cenę. Zapewniamy również płatność gotówką oraz odebranie od Was pojazdu – nie będziecie musieli go nigdzie transportować!

skup maszyn rolniczych

Skup ciągników w każdym stanie za gotówkę

Dojeżdżamy do Klientów w 24 godziny. Pracujemy codziennie, od poniedziałku do niedzieli, od 9:00 do 23:00 – nawet w święta. Skupujemy ciągniki, maszyny rolnicze w rocznikach od 1980 do 2017 wszelkich marek i w każdym stanie. Posiadasz takie urządzenie na sprzedaż? Skontaktuj się z nami. Zaproponujemy Ci indywidualną wycenę, gotówkę od ręki do 120.000 zł bez zbędnych formalności, a to wszystko na korzystnych dla Ciebie warunkach.

 

Zadzwoń teraz


Kompleksowy skup ciągników rolniczych - Opolskie

W Nata-Auto za gotówkę skupujemy ciągniki rolnicze wszelkich marek, są to np. urządzenia John Deere, Massey Fergusoon, Renault czy Mitsubishi, a także Ursus, MTZ Belarus czy New Holland. Odkupimy od Ciebie również zarówno nowe, jak i stare modele McCormick, Yapan, Valtra czy Deutz-Fahr. Posiadasz maszynę rolniczą innej marki? Chętnie odkupimy od Ciebie również maszyny innych producentów.

Nasza oferta skupu maszyn rolniczych w województwie opolskim umożliwia bezpieczne transakcje w zakresie sprzedaży i wykupienia maszyn rolniczych i sprzętu. Działamy na terenie całego województwa. A to sprawia, że możemy dotrzeć do każdego gospodarstwa i klienta. Czyli wszędzie tam, gdzie możemy znaleźć maszyny rolnicze, które gotowe są do sprzedania. Skupujemy sprzęt stary ze śladami użytkowania, a nawet powypadkowy. Co więcej, kupimy od Ciebie też sprzęt nowy i nieużywany lub ze śladami minimalnego użytkowania. Może to być także sprzęt rolniczy wymagający remontu z mechanicznymi lub wizualnymi uszkodzeniami. W ramach kompleksowej obsługi klienta maszyny rolnicze sprawdzane są pod względem technicznym i ruchowym, odpowiednio wycenione według obowiązującego cennika i po dokonaniu pozostałych formalności sprzedażowych odbierane od klienta w dogodnym dla niego terminie. Skup maszyn rolniczych opolskie to firma, która przede wszystkim ceni klienta i jego czas. Wypłata należności odbywa się po dokonaniu wszystkich formalności, a one na pewno nie trwają zbyt długo

Nata-Auto - skup maszyn rolniczych z dojazdem do Klienta

Działamy zarówno w województwie Opolskim, jak i na terenie całej Polski. Interesują nas różnego rodzaju maszyny, takie jak:

  • ciągniczki sadownicze, ogrodowe i komunalne,
  • przyczepy i wywrotki,
  • pługi obrotowe i prasy rolujące, kostkujące i belujące,
  • agregaty uprawowo-ścierne,
  • kosiarki dyskowe i rotacyjne.

Ponadto chętnie odkupimy od Ciebie za gotówkę do 120.000 zł zarówno nowe, jak i stare sieczkarnie do kukurydzy, paszowozy, rozrzutniki obornika, ładowacze czołowe, a także rozsziewacze nawozu oraz opryskiwacze samojezdne. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Oferujemy korzystne warunki, gotówkę do ręki oraz dojazd do Klienta w ciągu 24 godzin.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK