Skup maszyn budowlanych Województwo dolnośląskie- Wrocław

Skup maszyn budowlanych w województwie dolnośląskim

Nasi Klienci mogą liczyć na gotówkę do rąk do 100.000 zł oraz atrakcyjne warunki sprzedaży.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skup maszyn budowlanych w dolnośląskimJesteśmy nr 1 wśród skupów maszyn budowlanych w Polsce. Także na Dolnym Śląsku.

Masz na sprzedaż koparkę lub inny sprzęt budowlany ? Nasz SKUP MASZYN BUDOWLANYCH WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE - WROCŁAW  zaoferuje Państwu najlepsze ceny na rynku oraz szybki odbiór. Nie ważne czy to  Koparka mała czy duża lub koparko-ładowarka- My zaoferujemy  Ci najatrakcyjniejsze warunki – wysoką cenę, zapłatę w gotówce oraz odbiór sprzętu z dowolnego miejsca w ciągu 24 godzin.

Zadzwoń teraz

 

Odbieramy maszyny budowlane z każdej, nawet najmniejszej miejscowości województwa dolnośląskiego

Po koparkę, ładowarkę teleskopową albo samochód ciężarowy przyjedziemy nie tylko do: WrocławWałbrzychJelenia Góra czy Legnica, ale także do każdej wsi na Dolnym Śląsku. Posiadamy własny transport, którym odbierzemy sprzedawane przez Państwa sprzęty budowlane, oraz własnych operatorów aby jak najsprawniej odebrać pojazd z Państwa rąk. Dbamy o bezpieczeństwo przy załadunku, dlatego posiadamy największe dostępne auta na rynku do transportu ładunków ponadgabarytowych. 

Żeby sprzedać maszynę budowlaną musisz tylko wykonać telefon lub wypełnić formularz

Jako skup maszyn budowlanych od lat specjalizujemy się w obsłudze firm i osób indywidualnych, które chcą sprzedać maszyny budowlane. Dlatego nauczyliśmy się działać tak, jak lubisz: szybko i jednocześnie angażując Cię w formalności w minimalnym stopniu.

Po otrzymaniu zgłoszenia przyjeżdżamy, żeby obejrzeć wywrotkę, samochód ciężarowy czy koparkę, a następnie płacimy gotówką. Transport sprzętu budowlanego bierzemy na siebie.

Skupujemy wszystkie maszyny budowlane

Działające i niedziałające. Nowe i stare. W pełni sprawne, zabytkowe i zużyte. Znanych marek i niszowych producentów. W spektrum naszych zainteresowań są więc nie tylko koparki ale i też koparko-ładowarki, minikoparka, samochody ciężarowe, wywrotki czy ładowarki teleskopowe, ale także każdy inny rodzaj sprzętu budowlanego, jakim dysponujesz.

Skupujemy maszyny budowlane wyprodukowane przez JCB, Manitou, Fastrac, Bobcat, Fermec, Terex, Kubota, New Holland, Fiat Hitachi, Liebherr, Cat, Waryński, Caterpillar, Volvo, Yanmar, Case, Komatsu, Neuson, Mecalac, JCB 3x, JCB 4cx, JCB 2cx, Atlas. Jeżeli jednak masz do sprzedania sprzęt budowlany innego producenta także go chętnie kupimy.

Co zrobić, żeby szybko sprzedać maszynę budowlaną w województwie dolnośląskim?

1. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz w sekcji kontakt.
2. Spotkaj się z nami w wybranym przez Ciebie miejscu i daj nam możliwość obejrzenia oferowanej maszyny budowlanej.
3. Otrzymaj gotówkę w ustalonej kwocie.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK