Skup maszyn budowlanych – Województwo opolskie

Skup maszyn budowlanych w województwie opolskim

Skup maszyn budowlanych 

Zastanawiasz się, jaki jest najlepszy sposób na szybką i korzystną sprzedaż maszyny budowlanej?

Telefon do skupu maszyn budowlanych Nata-Auto. Odkupujemy wszystkie rodzaje maszyn budowlanych w korzystnych cenach. Transportujemy sprzęt budowlany od klienta na nasz koszt. Przejeżdżamy na wskazane przez klienta miejsce już w ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia.

Zadzwoń teraz

 

Czy wiesz, że nieużywane maszyny budowlane z każdym miesiącem tracą swoją wartość?

Dlatego, im szybciej sprzedasz niepotrzebną maszynę budowlaną, tym więcej zarobisz. Skup maszyn budowlanych Nata Auto odkupi maszynę budowlaną każdego typu i każdej marki. I zrobi to w ciągu jednego dnia od otrzymania Twojego zgłoszenia. Już dziś zadzwoń do nas lub wypełnij formularz.

Typy maszyn budowlanych jakie skupujemy

Skupujemy wszystkie maszyny budowlane wyprodukowane po 1990 roku. Dlatego bez względu na to, czy chcesz sprzedać wywrotkę, ładowarkę teleskopową, samochód ciężarowy czy koparkę gąsienicową, koparkę kołową, minikoparkę lub koparko-ładowarkę my ją od Ciebie odkupimy.

Skupowane marki sprzętu budowlanego

Skup maszyn budowlanych Nata-Auto skupuje maszyny wyprodukowane, między innymi, przez: JCB, Manitou, Fastrac, Bobcat, Fermec, Terex, Kubota, New Holland, Fiat Hitachi, Liebherr, Cat, Waryński, Caterpillar, Volvo, Yanmar, Case, Komatsu, Neuson, Mecalac, JCB 3x, JCB 4cx, JCB 2cx, Atlas.

Skup maszyn budowlanych Nata-Auto – zasady działania

Najważniejsza zasada, jaką się kierujemy brzmi: wszystko, co trudne i czasochłonne bierzemy na siebie. Jedyne, co klient musi zrobić to powiadomić nas, że chce sprzedać maszynę. Może to zrobić na dwa sposoby: dzwoniąc lub wypełniając formularz.

1. Dojeżdżamy do klienta. Bez względu na to, czy Twoje miasto to Opole, Brzeg, Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice, czy jakiekolwiek inne miast w województwie opolskim lub innej części Polski – będziemy u Ciebie w ciągu doby od otrzymania zgłoszenia.
2. Płacimy gotówką. Ustaloną kwotę płacimy za sprzęt w momencie odbioru.
3. Transportujemy maszynę budowlaną na koszt własny.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK