Skup ciągników rolniczych Case


Masz do sprzedania ciągnik rolniczy marki Case?

Nieważne czy jest stary czy zupełnie nowy i w pełni sprawny – kupimy go od Ciebie od ręki na atrakcyjnych warunkach. Jedyne co musisz zrobić to zadzwonić do nas lub wypełnić formularz w sekcji Kontakt. Przyjazd na spotkanie w sprawie ciągnika, płatność gotówką i transport traktora do naszego skupu ciągników rolniczych – to wszystko jest po naszej stronie.

ZADZWOŃ TERAZ

skup maszyn rolniczych

 
Skup ciągników rolniczych Case – roczniki

Kupimy każdy ciągnik rolniczy wyprodukowany po 1980 r. Chętnie kupimy ciągniki rolnicze w każdym stanie technicznym. Nabywamy ciągniki zupełnie sprawne, używane, uszkodzone, a nawet niekompletne i zupełnie niesprawne.
 

Modele Case, jakie skupujemy

Skupujemy wszystkie modele traktorów rolniczych Case, w tym, między innymi, modele Case 5130, Case 5140, Case 5150, Case cs 120,  Case Cs 150, Case mx.  Kupimy także inne maszyny rolnicze, na przykład kombajny lub pługi, o mocy w przedziale 30-200 KM.

Skupujemy ciągniki rolnicze Case z obszaru całej Polski.

Bez względu na to w którym województwie znajduje się Twój ciągnik rolniczy Case chętnie przyjedziemy na wyznaczone przez Ciebie miejsce, żeby go obejrzeć. Województwo małopolskie, śląskie, podkarpackie, dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, wielkopolskie, lubelskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie oraz zachodniopomorskie, opolskie i świętokrzyskie – to wszystko nasz obszar działania.

Obojętnie czy Twoje miasto to Bydgoszcz, Lublin, Szczecin czy Gdynia możemy być u Ciebie już w ciągu 24 godzin. Równie szybko docieramy do dużych miast i małych miejscowości.

Szybka płatność za ciągnik – gotówką do ręki

Po obejrzeniu Twojego ciągnika rolniczego Case zaproponujemy Ci atrakcyjną cenę, nawet do kwoty 80 000 zł. Jeżeli ją zaakceptujesz zapłacimy gotówką. Płatność za swój ciągnik możesz otrzymać już w ciągu 1-2 dni od wykonania do nas telefonu lub wypełnienia formularza.

Dojazd do klienta

Wszystkie koszty związane z zawarciem transakcji są po naszej stronie. To skup ciągników rolniczych Nata-Auto ponosi koszty związane z przyjazdem do klienta, a następnie transportem traktora.

Zgłoś chęć sprzedaży ciągnika rolniczego Case

Jeszcze dziś zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK