Skup ciągników maszyn rolniczych cała Polska gotówka 24h

Nasz skup maszyn rolniczych oraz budowlanych
działa z powodzeniem od przeszło 10 lat. 

Na przestrzeni dekady nawiązaliśmy współpracę z setkami klientów z całej Polski, oferując im usługi na najwyższym poziomie. Na tle konkurencji wyróżnia nas profesjonalizm, szybka wycena pojazdów oraz błyskawiczna finalizacja umowy wraz z przekazaniem gotówki. W trosce o wygodę klientów dojeżdżamy do dowolnie wskazanego miejsca na terenie całego kraju.

skup maszyn rolniczych

Skup maszyn rolniczych: kombajnów, traktorów, pługów i pras z całej Polski

Wśród skupowanych przez nas maszyn rolniczych oraz budowlanych znajdują się: pługi, traktory, kombajny, prasy rolujące oraz ciągniki. Interesują nas maszyny w pełni sprawne i pozostające w dobrym stanie technicznym oraz wymagające naprawy – do każdego z klientów oraz wystawionego na sprzedaż pojazdu podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę wiele czynników. Zgłaszać mogą się do nas właściciele maszyn rolniczych różnych marek. Szczególnie zależy nam na pojazdach rolniczych o mocy 30 do 200 km.

Zadzwoń teraz

Gotówka od ręki, dojazd w 24 godziny

Stawki, jakie oferujemy, są konkurencyjne i atrakcyjne w porównaniu z warunkami, z jakimi mogą się Państwo spotkać w innych punktach skupujących ciągniki, traktory, pługi oraz kombajny. Wypracowane przez nas procedury pozwalają na bezproblemowe przeprowadzenie klientów przez kolejne etapy sprzedaży. Po uzgodnieniu warunków oraz podpisaniu umowy niezwłocznie przekażemy Państwu gotówkę opiewającą na kwotę zawartą w zawartą w dokumentach.

Skup maszyn rolniczych podkarpackie to usługa, którą z przyjemnością Ci prezentujemy. Województwo podkarpackie jest jednym z tych, w którym rolnictwo jest niezwykle popularne. A to oznacza, że gwarantuje nam doskonałe propozycje sprzedażowe. A co za tym idzie naszym klientom możliwość bezproblemowej wymiany sprzętu rolniczego. Działamy szybko i efektywnie, za maszyny rolnicze rozliczamy się natychmiast po uzgodnieniu wyceny, odbiór maszyn i pozostałego sprzętu też leży po naszej stronie. Skup maszyn rolniczych podkarpackie pozwoli Ci na możliwość bardziej dynamicznego rozwoju Twojego gospodarstwa lub profilu rolniczego. Nic nie tracisz, sprzedając maszyny rolnicze, które nie mają już zastosowania w gospodarce. Ponadto zyskujesz bardzo dużo. W tym na przykład kompleksową obsługę całego procesu sprzedaży. Nasi konsultanci oferują rynkową wycenę sprzętu. To jednak nie wszystko. Szybki odbiór maszyn bez naliczania dodatkowych kosztów oraz pozyskanie gotówki dotychczas ulokowanej w niewykorzystywanym sprzęcie rolniczym. Poszukujemy sprzętu rolniczego, który ruszy do pracy od razu, jest nowy lub prawie nowy, nieużywany lub w minimalnym stopniu. Interesuje nas także sprzęt, nieco starszy, używany, a nawet wymagający gruntownego czy delikatnego remontu.

Skontaktuj się z nami!

Szanujemy czas naszych klientów, dlatego po wstępnej rozmowie stawiamy się w umówionym miejscu już w 24 godziny. Jesteśmy rzetelną firmą skupującą maszyny rolnicze: pługi, traktory, prasy rolujące, kombajny oraz traktory, której możecie Państwo zaufać. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa numery telefonów, po które możecie dzwonić: 514-863-650 lub 693-008-875. Podczas rozmowy przedstawimy Państwu naszą ofertę i umówimy się na przegląd maszyny, którą Państwo dysponujecie. Zachęcamy do kontaktu!

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK