Skup starych i zabytkowych ciągników rolniczych

Masz do sprzedania stary, nieużywany ciągnik rolniczy?

Ciągnik, który nie nadaje się już do użytku i trudno Ci znaleźć na niego kupca? Nie musisz już zamieszczać ogłoszeń, marnować czasu na negocjacje cenowe i miesiącami szukać kupującego. Skup ciągników rolniczych Nata-Auto chętnie kupi każdy stary ciągnik rolniczy i dobrze za niego zapłaci. Jeszcze dziś zadzwoń lub wypełnij formularz, a po kolejnych 24 godzinach będziesz już mieć gotówkę w kieszeni.

ZADZWOŃ TERAZ

skup maszyn rolniczych

Skup traktorów Ursus

Masz w garażu stary, zabytkowy ciągnik? Nie czekaj z jego sprzedażą. Im szybciej sprzedasz nieużywany ciągnik rolniczy, tym więcej zarobisz, bo ciągniki, które stoją nieużywane każdego dnia tracą część swojej wartości. Skup maszyn budowlanych Nata-Auto szybko odkupi stary ciągnik rolniczy każdej marki.

Masz do sprzedania ciągnik rolniczy marki Ursus c330 albo c360? Odkupimy je od Ciebie bez względu na stan techniczny w ciągu jednego dnia od otrzymania Twojego zgłoszenia. Już dziś zadzwoń do nas lub wypełnij formularz.

Każda wieś, każde miasto i województwo w Polsce to nasz obszar działania

Skupujemy zabytkowe maszyny rolnicze z obszaru całej Polski. Województwo małopolskie, podkarpackie, śląskie, dolnośląskie, świętokrzyskie, opolskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, łódzkie, mazowieckie, lubelskie – to wszystko obszar działania naszego skupu. Włocławek, Gniezno, Stargard Szczeciński, Puławy, Piła, Ostróda, Legnica, Kołobrzeg – wszędzie tam dojeżdżamy w ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia.

Jak pracuje skup używanych ciągników rolniczych Nata-Auto?

Tak, żeby oszczędzić Twój czas i pieniądze oraz wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dlatego dojazd do klienta to element naszej oferty. Podobnie, jak płatność w gotówce natychmiast po zawarciu transakcji oraz przetransportowanie kupionego ciągnika.

Co zrobić, żeby sprzedać stary, zabytkowy ciągnik w ciągu 24 godzin i w dobrej cenie?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK