Skup koparek – województwo łódzkie

Z roku na rok na rynku pojawia się coraz więcej specjalistycznych maszyn budowlanych i koparek, przez co starsze modele odchodzą w zapomnienie, bowiem technologicznie różnią się od tych najnowszych.

Wówczas ogromna ilość urządzeń zalega na terenie firm i prywatnych posiadłości, bowiem najczęściej właściciele nie wiedzą, jak pozbyć się niechcianego już lub dawno nieużywanego sprzętu. My mamy na to sposób. Jaki? Sprawdź!

Opłacalny i popularny skup koparek

Prowadzona przez nas firma to miejsce, w którym prowadzimy szeroko pojęty skup koparek oraz maszyn budowlanych. Niegdyś pełniły one ważną rolę podczas budowy obiektów mieszkalnych czy usługowych, a wraz z rozwojem techniki są odstawiane na bok, bowiem zastępują je nowsze i bardziej wydajne modele. Prowadzimy skup maszyn budowlanych i koparek na terenie województwa łódzkiego, zwłaszcza w większych miastach. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w szybki i bezproblemowy sposób pozbyć się sprzętów. My interesujemy się koparkami i maszynami budowlanymi w bardzo dobrym stanie technicznym, które nie wymagają gruntownych remontów, a raczej drobne poprawki kosmetyczne lub wymiany małych części.

Najczęściej skupowanymi przez nas maszynami budowlanymi i koparkami są te, których roczniki mieszczą się w przedziale od 1980 do 2021 roku. Są to najczęściej urządzenia takich producentów, jak Case, John Deere, Cat, Catepillar, New Holland, Liebherr, Atlas, Komatsu, JCB, JCB 4cx, JCB 3cx, Merlo, O&K czy Zeppelin. Jak już wspomnieliśmy, zwracamy szczególną uwagę na stan techniczny, dlatego na najlepszą wycenę zasługują te urządzenia, które mimo nieużytkowania ich, są świetnie utrzymane lub lekko uszkodzone, w których usterkę możemy usunąć niemalże błyskawicznie.

Zaufaj naszej firmie

Działamy w naszej branży nie od dziś, dlatego możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem. Współpracujący z nami zespół pracowników to specjaliści, którzy na co dzień obcują ze sprzętem budowlanym i koparkami różnych producentów. Odpowiednia wiedza i kwalifikacje pozwalają na sprawną wycenę pojazdu, który jest przeznaczony do skupu. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób indywidualnych, a także właścicieli przedsiębiorstw, głównie na terenie województwa łódzkiego. Do każdej wyceny skupowanego urządzenia podchodzimy indywidualnie. Zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu i współpracy. Zapraszamy!

Czy wynajem koparek jest opłacalny?

Wynajmowanie koparek jest coraz powszechniejsze. Wiele firm wykonawczych uważa, że bardziej opłaca się wynajmować koparkę niż ją kupować, dlatego sprzedają swój sprzęt i wynajmują cały park maszynowy. Nie wykorzystujesz swojej koparki w pełnym wymiarze godzin? Zastanawiasz się nad jej sprzedażą, bo wolisz wynajmować koparkę w razie potrzeby? Przeczytaj, jakie są wady i zalety takiego rozwiązania.

Jakie są wady posiadania koparki na własność?

Posiadanie koparek wiąże się z niedogodnościami i problemami. Po pierwsze, utrzymanie sprzętu w dobrym stanie technicznym jest kosztowne. Trzeba płacić za serwis, części i naprawy oraz za powierzchnię potrzebną do przechowywania sprzętu.

Sprzęt z czasem traci na wartości, a cena odsprzedaży może gwałtownie spaść jeśli na rynku jest duża podaż. Problem ten potęguje fakt, że wiele maszyn stoi bezczynnie przez długi czas między projektami. Szczególnie dotyczy to koparek o specjalnych przeznaczeniu. Takie maszyny są często używane tylko okazjonalnie. Z drugiej strony, zakup maszyn bardziej wszechstronnych może oznaczać brak narzędzia do pracy, gdy potrzebna jest specjalistyczna maszyna.

Jakie są zalety wynajmu koparki?

Wynajem umożliwia dopasowanie maszyny do każdego zadania. Mając do dyspozycji specjalistyczne narzędzia potrzebne do wykonania pracy, możesz zapewnić jej wysoką jakość.

Planujesz sprzedać używaną koparkę i odtąd wynajmować maszyny budowlane?

Skup koparek kupi każdą używaną koparkę, bez względu na jej stan techniczny. Województwo łódzkie – w tym miasto Łódź – to obszar działania skupu koparek Nata-Auto.

Skontaktuj się

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK