Skup koparko-ładowarek

Pragniemy, aby nasz skup koparko-ładowarek posiadał wysokiej jakości urządzenia. 

Skupujemy koparko-ładowarki jak i koparki z dojazdem w cełej polsce. Kupimy każdą sprawną ładną oraz te do remontu wizualnego czy mechanicznego bez względu jaki to model i jaka marka - Kupujemy wszystkie. Dlatego też akceptujemy pojazdy głównie z roczników 1990,-2018 – oczywiście im młodszy tym lepiej! Staramy się również naszym klientom oferować odpowiednio wysoką cenę, tak aby każdy kto korzysta z naszego skupu koparko-ładowarek mógł na tym naprawdę zyskać. Propozycje cenową dopasowujemy zarówno do jakości oferowanego nam sprzętu, jak i innych czynników, jak na przykład konieczność przeprowadzenia serwisu. Maszyny te często wymagają sporych nakładów pracy, odświeżenia wizualnego lub naprawy mechanicznej. My się tym zajmiemy ! Sprzedając nam swój sprzęt masz pewność że sprzedaż koparko ładowarkę w dobre ręce dla firmy która kupi ją nawet w bardzo złym stanie i zapłaci bez porównania więcej niż konkurencja. 

W naszej ofercie koparko-ładowarek i ładowarek 

skup koparko ładowarekznajdziesz bogatą ofertę pojazdów, dzięki którym bez problemu poradzisz sobie z wszelkiego rodzaju pracami budowlanymi. Jeśli chcesz sprzedać swój sprzęt, wystarczy, że się z nami skontaktujesz a w ciągu doby pojawimy się u Ciebie po odbiór z gotówką - bez względu na to czy mieszkasz w Warszawa w województwie Mazowieckie czy Łódż województwo łódzkie czy innym rejonie Polski. Działamy tak, aby z naszych usług korzystało się Tobie jak najwygodniej. Podczas tylko jednej rozmowy telefonicznej ustalimy z Tobą absolutnie wszystkie szczegóły, dzięki czemu załatwimy z Tobą wszystko sprawnie i szybko. Aby jak najszybciej wycenić Twoją maszynę będziemy potrzebować szczegółowych danych kaparki jakiej jest firmy czy to JCB, Volvo lub new holland czy case. Maszyny typu mecalac caterpillar nie są nam obce i również je skupujemy. Czasami również trafiają się komatsu czy fermec. Kupimy je wszystkie ! Zdajemy sobie sprawę że utrzymanie tych maszyn bywa kłopotliwe a częśći często okazują się bardzo drogie. Czasami zdarza się że nie wyglądają już ciekawie mają sporo braków mechanicznych i wizualnych a sprzedaż osobą prywatną może się zle skończyć. Od tego jesteśmy my ! Sprzedając nam maszynę masz pewność że uzyskasz najlepszą cenę a my na pewno poradzimy sobie z naprawą. Dla nas odległość się nie liczy. Możesz mieszkać w Gdańsk pomorskim lub  Poznań wielkopolskie dla nas to nie problem. Dojedziemy do Świętokrzyskie czy Kraków małopolskie lub Toruń lub Bydgoszcz kujawsko-pomorskie - nie ważne gdzie bo nas skup działa w całej Polsce. Kupimy również osprzęty do koparek np. łyżki skarpowe, łyżki typu krokodyl łyżki do kopania i tym podobny osprzęt. Zapraszamy do kontaktu teefonicznego: 514-863-650 lub 693-008-875

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK