Skup koparek – województwo podlaskie

Technologia pędzi jak szalona, dostarczając na rynek coraz to nowsze rozwiązania w zakresie maszyn budowlanych, które nie tylko ułatwiają, ale i przyspieszają wykonawstwo różnego rodzaju działań.

Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo od lat specjalizuje się w skupie koparek różnych marek, takich jak JCB, JCB 4cx, Case, John Deere, Cat, Catepillar, New Holland i wielu innych. Działamy głównie na terenie województwa podlaskiego. Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Na czym polega nasza działalność?

Naszym zadaniem jest skup maszyn budowlanych i koparek, które charakteryzują się bardzo dobrym stanem technicznym lub wymagają drobnych przeróbek kosmetycznych i napraw. Najczęściej skupujemy maszyny budowlane i koparki rocznikowo od 1980 do 2021 roku. Najczęściej są to urządzenia takich producentów, jak JCB, JCB 4cx, JCB 3cx, Merlo, Case, John Deere, Cat, Catepillar, New Holland, Liebherr, Atlas, Komatsu, O&K, Zeppelin.

Przeprowadzana przez nas wycena skupowanych maszyn budowlanych i koparek przebiega sprawnie, a wszystko dzięki profesjonalizmowi i ogromnemu doświadczeniu naszych pracowników, którzy tworzą zgrany zespół w naszej firmie. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, dlatego zwracamy szczególną uwagę na stan techniczny skupowanych maszyn budowlanych, zwłaszcza koparek. Interesują nas maszyny świetnie utrzymane, a także lekko uszkodzone, które lata świetności mają już za sobą. Naszą ofertę kierujemy do klientów z województwa podlaskiego oraz okolic.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

Branża budowlana jeszcze nigdy tak szybko się nie rozwijała, a wszystko przez ilość nowo powstałych budynków, które pojawiają się na wolnych terenach niczym grzyby po deszczu. Podążając za zmieniającymi się trendami, dotyczącymi przede wszystkim technologii maszyn budowlanych, między innymi koparek, coraz więcej osób decyduje się na wymianę starych modeli na nowe. Wówczas starsze urządzenia stoją nieużytkowane i zajmują miejsce na prywatnej posesji czy terenie budowy. Nasza firma z chęcią dostarczy rozwiązanie, które pozwoli uporać się z tym problemem. Jest nim skup koperek i maszyn budowlanych na terenie województwa podlaskiego. Z usługi tej korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy oraz zakłady budowlane.

Co zrobić przed sprzedażą używanej koparki?

Chcesz sprzedać używaną koparkę? Ważne, żebyś przeanalizował dostępne opcje. Poniższe kroki pomogą Ci podjąć optymalne decyzje.

1. Ustal, czym dysponujesz

Dokładnie obejrzyj maszynę. Oceń jej stan pod kątem ewentualnych uszkodzeń i koniecznych napraw oraz przydatności do dalszej pracy. Zastanów się, do jakich zastosowań przeznaczona jest koparka, w jakich warunkach może pracować, jakie konkretne zadania wykonywać. Przyda się to do rozmowy z kupującym.

2. Sprawdź ceny ofertowe

Możesz przejrzeć strony z ogłoszeniami, żeby dokładnie wiedzieć, jakie ceny proponowane są za sprzęt budowlany o specyfikacjach, zbliżonych do Twojego.

3. Rozważ dostępne opcje: komu możesz sprzedać?

Możesz wystawić koparkę na sprzedaż na różnych portalach ogłoszeniowych, serwisach aukcyjnych oraz sekcjach ogłoszeniowych w gazetach i publikacjach handlowych. Jeżeli zdecydujesz się sprzedać koparkę tym sposobem, będzie się to wiązało ze zredagowaniem i opublikowaniem ogłoszeń oraz prowadzeniem negocjacji handlowych z wieloma kupującymi. Inna opcja – najszybsza – to sprzedaż koparki skupowi maszyn budowlanych.

Dlaczego sprzedać koparkę skupowi sprzętu budowlanego?

To opcja najmniej angażująca czasowo dla sprzedającego. Jeżeli zdecydujesz się sprzedać koparkę skupowi maszyn budowlanych nie musisz analizować cen, ani przygotowywać specyfikacji. Wystarczy, że zadzwonisz, a przedstawiciel skupu przyjedzie na miejsce, a po oględzinach zaproponuje za koparkę cenę rynkową. Następnie zapłaci gotówką. Województwo podlaskie – w tym Białystok – to obszar działania skupu koparek Nata-Auto.

Skontaktuj się

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK