Skup maszyn rolniczych Kielce

skup maszyn rolniczych

Z nami handel się opłaca - Poznaj skup maszyn rolniczych w Kielcach, który zaoferuje Ci najlepsze warunki na rynku oraz szybką transakcję.

Każdy rolnik co jakiś czas wymienia musi wymienić swój sprzęt rolniczy na nowy. Zaczyna się wtedy zastanawiać komu sprzedać używany ciągnik rolniczy, przyczepę wywrotkę czy kombajn rolniczy lub zbożowy. Czy trzeba zainwestować środki w publikację ogłoszeń o sprzedaży na portalach ogłoszeniowych, czy może jednak zdecydować się na współpracę ze skupem maszyn rolniczych, który zasięgiem działania obejmuje także miasto Kielce i województwo świętokrzyskie?

Zadzwoń teraz

 

Sprzedaż maszyn prywatnym kupującym – dlaczego bywa kosztowna?

Większość rolników, którzy jeszcze nie współpracowali ze skupem maszyn rolniczych w pierwszym impulsie wybiera tradycyjną formę sprzedaży – czyli szukanie kupujących wśród innych rolników. Wiąże się to jednak z poświęceniem swojego czasu na:

  • przeprowadzenie analizy rynku w celu ustalenia, po jakiej cenie wystawić maszynę na sprzedaż,
  • wyselekcjonowanie portali ogłoszeniowych, na których warto umieścić ogłoszenia,
  • zredagowanie treści ogłoszeń i sfotografowanie sprzedawanej maszyny,
  • odbieranie telefonów i negocjacje z potencjalnie zainteresowanymi,
  • przechowywanie i konserwowanie sprzedawanej maszyny czasem nawet przez kilka miesięcy.

Kiedy podsumujemy wszystkie czynności, jakie muszą zostać wykonane w związku ze sprzedażą maszyny rolniczej prywatnym kupującym oraz związane z nimi koszty okazuje się, że jest to spora inwestycja. Jakie jest wyjście z sytuacji?

Skup maszyn rolniczych – szybka sprzedaż bez formalności

Warto się zastanowić nad sprzedażą sieczkarni do kukurydzy, siewnika, rozrzutnika obornika, talerzówki, pługa obrotowego lub zagonowego, prasy kostkującej lub rolującej – skupowi maszyn rolniczych. Taki skup kupi każdą maszynę rolniczą, bez względu na jej rodzaj i stopień zużycia. Przyjedzie do klienta w ciągu 24 godzin od otrzymania telefonicznego zgłoszenia, fachowo wyceni maszynę oraz zapłaci za nią gotówką. Kielce i województwo świętokrzyskie to obszar działania skupu maszyn rolniczych Nata-Auto.

Który sposób sprzedaży bardziej się opłaca?

Z chęcią kupimy, między innymi: przyczepy rolnicze, agregaty uprawowe, agregaty uprawowo-siewne, rozsiewacze oraz rozrzutniki obornika, nie tylko ten nadający się do użytku, ale także zniszczony i uszkodzony.

Jeżeli chcesz szybko sfinalizować sprzedaż maszyny rolniczej, skup maszyn rolniczych będzie dla Ciebie najkorzystniejszą opcją.

Przyjeżdżamy do klientów w takim mieście, jak Kielce nawet w ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia, proponują atrakcyjną cenę rynkową, płacą gotówką i transportują maszynę na własny koszt. Żeby zgłosić sprzedaż maszyny rolniczej, wystarczy do nich zadzwonić lub wypełnić formularz na stronie internetowej.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK