Skup maszyn rolniczych i ciągników śląskie

Częstochowa, Katowice oraz Rybnik to tylko kilka z wielu miejscowości, do których dojeżdżamy.

Nata-Auto to rzetelna firma z doświadczeniem, która zapewnia dojazd do Klienta na terenie całego Śląska i okolic w ciągu 24 godzin. Chętnie odkupimy Twoją maszynę rolniczą. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Naszym celem jest świadczenie jak najlepszych usług w jak najkrótszym czasie. Dbamy o to, aby dotrzeć do Was, naszych Klientów, najpóźniej w 24 godziny po odebraniu od Was zgłoszenia. Oczywiście w przypadku, w którym zależy Wam na konkretnym terminie dostosujemy się do Was – z chęcią przyjedziemy obejrzeć wystawiony na sprzedaż sprzęt zarówno w godzinach wieczornych, jak i w weekendy oraz inne dni wolne od pracy.

Nasz skup maszyn rolniczych w województwie śląskim ma przede wszystkim być wygodny dla Was. Wiemy, jak ciężko samodzielnie przetransportować duży pojazd lub urządzenie do siedziby firmy - szczególnie, gdy jest to pojazd, który jest po wypadku, awarii lub nie działa. Z nami nie ma tego problemu! Z chęcią przyjedziemy do Was, obejrzymy sprzęt i go wycenimy. Jeśli przystaniecie na proponowaną przez nas ofertę, możemy zabrać ze sobą sprzęt od razu, a Wam przekazać zapłatę w gotówce.

Nasz skup maszyn rolniczych obejmuje całe województwo śląskie. Masz nieużywany, stary lub uszkodzony pojazd? Zadzwoń do nas - przyjedziemy!

skup maszyn rolniczych

Kompleksowy skup ciągników rolniczych - Śląskie

Za gotówkę skupujemy ciągniki rolnicze do 120.000 zł w każdym stanie, wyprodukowane od 1980 do 2017 roku. Ponadto interesują nas urządzenia wszelkich marek. Bardzo często zwracają się do nas Klienci posiadający nieużywane maszyny rolnicze różnych producentów, takich jak Claas, Case, Deutz-Fashr, a także Ursus, Fendt, John Deere czy McCormick. Chętnie odkupimy od Ciebie również wyroby Renault, Farmtrac, Foton, New Holland, Yanmar czy Yapan. Posiadasz ciągnik innej marki? Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci indywidualną wycenę oraz dojazd w 24 godziny w wyznaczone miejsce.

 

Zadzwoń teraz


Nata-Auto – profesjonalny skup maszyn rolniczych

Pługi obrotowe, prasy rolujące, kostkujące i belujące, ciągniczki ogrodowe, komunalne i sadownicze, a także agregaty uprawowo-ścierne to maszyny, którymi jesteśmy zainteresowani. Chętnie odkupimy od Ciebie również przyczepy (np. zrywkowe), wywrotki, kosiarki dyskowe i rotacyjne, a także opryskiwacze samojezdne, rozsiewacze nawozu oraz rozrzutniki obornika. Posiadasz nieużywaną sieczkarnie do kukurydzy, a może beczki asenizacyjne? Nie czekaj i skontaktuj się z nami czym prędzej. Gwarantujemy atrakcyjną ofertę.

Skup maszyn rolniczych śląskie to godna rozważenia oferta, która przedstawi różne opcje odsprzedania naszej firmie sprzętu rolniczego. Zarówno tego nowego, jak i starego, używanego. A także propozycja, która pomoże uporać się z problemem zalegających w gospodarstwie nieużywanych już maszyn. Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Skupujemy sprzęt powypadkowy, stary, z widocznymi uszkodzeniami wizualnymi lub mechanicznymi. Skupujemy również sprzęt nowy, sprawny i dobrze działający, ale już nieużywany w gospodarstwie. Po co zamrażać środki w postaci sprzętu, który traci na wartości każdego dnia. Lepiej się go pozbyć tak, by jeszcze na tym zyskać. Skup maszyn rolniczych śląskie proponuje bardzo dobre ceny i fachową wycenę. Ponadto odbiór sprzętu bez narażania się na dodatkowe koszty i natychmiastową wypłatę środków, które wcześniej zostały skrupulatnie ustalone. Bez zbędnych formalności, bez kolejek, bez długiego czasu na realizację zlecenia. Jesteśmy fachowcami w swojej pracy, więc obsługujemy naszych klientów z pełnym profesjonalizmem. U nas liczy się klient.

Skup ciągników za gotówkę

Najlepsze ceny, gotówka do 120.000 zł do ręki oraz dojazd do województwa Śląskiego oraz innych rejonów Polski to tylko kilka z wielu atutów naszej firmy. Do każdego Klienta podchodzimy profesjonalnie i oferujemy indywidualną wycenę naatrakcyjnych warunkach. Odkupujemy zarówno maszyny nowe, jak i stare. Interesują nas urządzenia w każdym stanie: zepsute, uszkodzone, niesprawne, a także dobre, ładne, poleasingowe, a nawet zabytkowe. Zapraszamy do kontaktu.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK