Skup maszyn rolniczych Łódź

skup maszyn rolniczych

Firma Nata-Auto zaprasza do skorzystania z usług skupu maszyn rolniczych w Łodzi

Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu i oferujemy rzetelną i uczciwą wycenę sprzętów rolniczych. Z każdym rokiem przybywa sprzętów w gospodarstwie, a nie wiesz co już z tym zrobić ? Ogłaszasz nieskutecznie, ciężko jest sprzedać maszyny rolnicze? Na rynku pojawiło się kilka firm które Ci w tym pomogą. Wiele jednak firm oferuje im niskie ceny, lub nie kupują wszystkich maszyn albo nie mogą dojechać tygodniami. Ale spokojnie - teraz działa już skup maszyn rolniczych Nata-Auto, który do Łodzi i każdej miejscowości tego województwa dociera w ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia i wycenia je najlepiej na rynku. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

Zadzwoń teraz

 

Oferta skupu maszyn rolniczych kierowana jest do rolników, którzy chcą sprzedać maszyny rolnicze.

Maszyny, takie jak ciągnik rolniczy, kombajn zbożowy lub rolniczy, agregat uprawowo-siewny, agregat uprawowy, siewnik czy sieczkarnia do kukurydzy możesz sprzedać oczywiście innym rolnikom, ale nic nie zastąpi współpracy ze skupem maszyn rolniczych.

Żeby sprzedać pług zagonowy i obrotowy, albo prasę kostkującą lub rolującą nie musisz zamieszczać żadnych ogłoszeń na portalach internetowych. Nie musisz negocjować ceny, ani opowiadać o maszynie dziesiątkom potencjalnie zainteresowanych. Nie musisz też miesiącami trzymać przyczepy wywrotki w garażu, aż znajdzie się na nią chętny kupujący.

Zamiast tego po prostu dzwonisz, albo wypełniasz formularz na stronie internetowej. Rozmawiasz z przedstawicielem skupu i informujesz, gdzie powinien przyjechać, żeby obejrzeć maszynę i ją kupić. Przedstawiciel skupu proponuje cenę rynkową, której wysokość uzależniona jest od tego, czy maszyna jest stara, nowa czy używana, a następnie płaci gotówką, zabiera talerzówkę, rozrzutnik obornika czy rozsiewacz i transportuje je na własny koszt.

Nie ma lepszego sposobu na sprzedaż maszyny rolniczej

Poniżej podsumowuję, w czym sprzedaż maszyny rolniczej skupowi  jest lepsza w porównaniu do sprzedaży osobie prywatnej.

1. Szybkość. Finalizacja transakcji w ciągu 1-2 dni. - to największa zaleta
2. Cena. Firmy takie jak Nata-Auto oferują uczciwe ceny rynkowe 
3. Zero zaangażowania czasowego sprzedawcy. Wszystkim zajmujemy się my, a Ty wykonujesz tylko jeden telefon i zaoszczędzasz swój i tak cenny czas.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK