Skup minikoparek

Jesteśmy przedsiębiorstwem, dzięki któremu sprzedaż sprzęt budowlany

Firma handlowa Nata - Auto nabędzie drogą kupna wszystkie typy minikoparek w wadze od 1 tony do 12 ton. Odkupimy wszystkie modele z roczników od 1990 do 2020 r. Skupujemy minikoparki w każdym stanie technicznym. Masz do sprzedania, także większe koparki kołowe na gąsienicach gumowych i stalowych? Skontaktuj się z nami. Nasz skup minikoparek działa na terenie całego kraju dojedziemy do wszystkich miejscowości położonych we wszystkich województwach. Zadzwoń! tel: 514863650

Roczniki od 1990 do 2020 r. Każdy stan - cała Polska!  Kupujemy również większe koparki kołowe na gąsienicach gumowych i stalowych. Obszar działania to cała Polska - dojedziemy w każde województwo nie ważne czy to Mazowieckie, Kujawsko-pomorskie bądź Wielkopolskie i Lubuskie czy sąsiednie województwa.

Jeśli masz urządzenie zajmujące Ci miejsce w warsztacie i już go nie potrzebujesz, koniecznie zgłoś się do nas, a my chętnie je od Ciebie odkupimy! Dzięki temu, że prowadzimy skup minikoparek sprzedasz swój sprzęt po naprawdę atrakcyjnej cenie. Postaramy się dać Ci taką propozycję, abyś mógł cieszyć się dużym zyskiem.

skup minikoparekUrządzenia, które znajdziesz w ofercie cechują się przede wszystkim trwałością i solidnością.

Z pomocą skupu minikoparek znajdziesz sprzęt, dzięki któremu wykonasz nawet bardzo ciężkie roboty budowlane. Dodatkowo nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz lub wykonujesz prace – działamy na terenie całej Polski, zarówno w Katowicach, jak i Gdańsku. Minikoparki to maszyny których masa waha się od 1000 do 5000 kg lecz wbrew pozorą są to maszyny bardzo wydajne oraz silne. Wyposażone najczęśsciej w łyżki 30 cm, 60 cm oraz 100 cm które również skupujemy. Osprzęt typu wiertnice, dodatkowe łyżki, części zapasowe również są mile widziane w naszym skupie. Egzemplarze z kabinami lub bez kabin lub pół otwarte - dla nas to bez znaczenia. 

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem, dzięki któremu sprzedaż sprzęt budowlany

Oprócz tych sprzętów nabędziemy również przyczepki pod koparki oraz samochody do ich transportu w zestawie. Działamy kompleksowo, możemy kupić cały park maszyn hurtowo. Również z zgranicy. Obsługujemy województwa: Dolnośląskie oraz Łódzkie oraz Śląskie Mieszkasz w województwie Świętokrzyskim lub Małopolskim ? Dobrze się składa tam również dojedziemy, gdyż nas skup działa w całej Polsce! Czy to Opolskie czy Lubelskie dojedziemy wszędzie. Interesują nas nie tylko popularne modele typu JCB czy terex lub bobcat ale również cat kubota i takeuchi. Kupimy każdą markę najlepiej w dobrym stanie oraz do napraw.

 

Zadzwoń zapraszamy w każdy dzień tygodnia. Po maszyny budowlane przysyłamy swój transport a gotówkę dajemy do ręki lub na konto jak komu wygodniej. Tel 514863650

Odsprzedaj nieużywaną minikoparkę z zyskiem!

Planujesz sprzedaż minikoparki? Jeżeli chcesz spieniężyć zalegający w warsztacie sprzęt budowlany, to firma Nata -Auto będzie dla Ciebie, nie tylko doskonałym rynkiem zbytu, ale również kompleksowym organizatorem i całego procesu transakcji skupu maszyn budowlanych. Nie musisz tracić cennego czasu na przyjazd do siedziby naszej firmy, dopełnianie formalności ani organizowanie transportu. Nie musisz, nawet szukać informacji, które pomogłyby Ci samodzielnie ustalić Cenę. Jako profesjonaliści oferujemy pełny zakres usług w kategorii skup minikoparek i sprzętu budowlanego.

Kompleksowość naszych usług obejmuje:

• Dojazd

Przyjedziemy do wybranej przez Ciebie lokalizacji, bez względu na to czy jest to siedziba Twojej firmy budowlanej czy prywatna posesja. Naszymi klientami mogą być osoby prywatne i przedsiębiorcy ze wszystkich województw, ponieważ oferujemy skup minikoparek w województwie małopolskim, województwie łódzkim, województwie podkarpackim oraz w pozostałych 13 województwach. Niezależnie od miejsca docelowego dojedziemy już w ciągu 24h!

• Profesjonalna wycena

Dlaczego ustalenie ceny za skup minikoparek i innego sprzętu budowlanego może sprawiać trudność? Ponieważ jest to złożony proces wymagający co najmniej dobrej znajomości rynku wtórnego maszyn budowlanych oraz zebrania wielu czynników w jedną ofertę cenową, dlatego zapewnimy Ci fachową wycenę maszyn budowlanych w tym minikoparek. Nasi specjaliści doskonale oszacują wartość Twojej maszyny i dokładnie taką kwotę zaproponujemy.

• Płatność gotówką

Za maszyny wycenione na kwotę do 120 000 zł zapłacimy od razu! Ciesz się zarobioną kwotę, planuj i inwestuj od ręki!

• Dopełnienie wszystkich formalności

Wyręczymy Cię w zakresie realizacji wszystkich formalności od przygotowania umowy, po inne niezbędne procedury związane z procesem kupna sprzedaży.

• skup minikoparek i maszyn budowlanych w hurtowych ilościach

Skończyłeś budowę, likwidujesz firmę, a może chcesz wyposażyć firmę w całkowicie nowy sprzęt? Bez względu na Twoją motywację, odkupimy cały park maszyn hurtowo! Nabędziemy również przyczepki pod koparki oraz samochody do ich transportu w zestawie

• Skup minikoparek i maszyn budowlanych z transportem

Dysponujemy flotą pojazdów, które przetransportują odkupione od Ciebie maszyny. Dzięki temu nie musisz płacić firmom transportowym za przewóz minikoparki, ani żadnej innej maszyny bez względu na jej wielkość i wagę. Gwarantujemy bezpieczny i bezpłatny transport maszyn budowlanych.

Skorzystaj z obsługi klienta która zapewni Ci maksimum komfortu, oszczędność czasu oraz pieniędzy!

Odkupimy Minikoparki - niezbędne narzędzie do wszystkich prac budowlanych.

Jaki rodzaj koparek odkupi nasz skup sprzętu budowlanego? W obszarze naszego zainteresowania leży skup minikoparek, niemniej jednak naszą ofertę kierujemy, również do właścicieli koparek kołowych na gąsienicach gumowych i stalowych. Jeżeli zastanawiasz się czy sprzęt, którym dysponujesz spełnia nasze wymagania, czy masz szansę na sprzedaż, odpowiedź mile Cię zaskoczy, ponieważ jesteśmy zainteresowani wszystkimi rodzajami minikoparek i koparek. Zastanawiasz się ile możesz zarobić na niepotrzebnym sprzęcie? Nie zwlekaj, po prostu zadzwoń i umów się z naszym specjalistą, który wyceni Twój sprzęt.

Minikoparki cieszą się polarnością z uwagi na swą lekką budowę, jest to sprzęt, którego masa waha się od 1000 do 5000 kg, a przy tym oferują swoim użytkownikom wydajność i siłę, sprawdzając się nawet podczas ciężkich prac budowlanych. Dzięki tym stosunkowo niewielkim maszynom, można wykonać pracę w trudno dostępnych miejscach, ponadto są łatwe do przetransportowania. Odkupujemy osprzęt do minikoparek, w które wyposażone są te maszyny. Skupujemy wiertnice, dodatkowe łyżki 30 cm, 60 cm oraz 100 cm . Na rynku znajdziemy egzemplarze minikoparek z kabinami lub bez kabin lub pół otwarte, każdy z nich ma swoich zwolenników, my natomiast z przyjemnością uczynimy obiektem naszego skupu minikoparek każdy z nich. Jeżeli posiadasz minikoparkę, którą chcesz spieniężyć oraz wymieniony osprzęt zapraszamy do współpracy właścicieli sprzętu budowlanego z całej Polski. Chcesz sprzedać pakiet maszyn? Firma Nata - Auto, również daje Ci taką możliwość!

 

Powierz przebieg transakcji skupu minikoparek i maszyn budowlanych profesjonalistom!

Gdzie sprzedać używane maszyny budowlane? Najlepiej oddaj je w ręce profesjonalnej i doświadczonej firmie, która odkupi minikoparki wszystkich marek, czego nie możesz być pewien w przypadku sprzedaży osobie prywatnej. Odkupimy minikoparki JCB czy terex lub bobcat ale również cat kubota i takeuchi, oraz mniej popularne modele. Nawet jeżeli Twój sprzęt podczas pracy doznał uszkodzeń technicznych lub wizualnych, bierzemy to pod uwagę i choć będzie to miało wpływ na oszacowaną wartość, to nie przekreślamy Twoich szans na sprzedaż tego sprzętu. Prowadzimy skup minikoparek i skup maszyn budowlanych w każdym stanie technicznym.

Warto podkreślić, że nasza firma może poszczycić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie skupu minikoparek i sprzętu budowlanego, ale także doskonałą znajomością branży i rynku. Nasz zespół tworzą eksperci, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować Ci korzystne i atrakcyjne ceny za skup maszyn budowlanych, ale także bezbłędną logistykę, która umożliwia nam błyskawiczny dojazd na miejsce transakcji i kompleksowy charakter świadczonych przez nas usług. Dlatego możemy zaproponować Ci bezpłatny dojazd do Twojej lokalizacji, obsługę w zakresie formalności, całkowicie darmową ekspertyzę wykonaną przez naszego specjalistę, oraz skup minikoparek z transportem.

Zadzwoń i umów się na dogodny dla Ciebie termin. Potrzebujesz szybkiej gotówki? Dojedziemy nawet w ciągu 24 godzin i zapłacimy w gotówce lub przelewem na konto, według Twoich preferencji.

Przekonaj się o jakości usług Nata - Auto i skontaktuj się z nami już dziś!

 Tel 514863650

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK