Skup minikoparek

Jesteśmy przedsiębiorstwem, dzięki któremu sprzedaż sprzęt budowlany

Firma handlowa nabędzie drogą kupna wszystkie typy minikoparek w wadze od 1 tony do 12 ton. Zadzwoń! tel: 514863650

Roczniki od 1990 do 2020 r. Każdy stan - cała Polska!  Kupujemy również większe koparki kołowe na gąsienicach gumowych i stalowych. Obszar działania to cała Polska - dojedziemy w każde województwo nie ważne czy to Mazowieckie, Kujawsko-pomorskie bądź Wielkopolskie i Lubuskie czy sąsiednie województwa.

Jeśli masz urządzenie zajmujące Ci miejsce w warsztacie i już go nie potrzebujesz, koniecznie zgłoś się do nas, a my chętnie je od Ciebie odkupimy! Dzięki temu, że prowadzimy skup minikoparek sprzedasz swój sprzęt po naprawdę atrakcyjnej cenie. Postaramy się dać Ci taką propozycję, abyś mógł cieszyć się dużym zyskiem.

skup minikoparekUrządzenia, które znajdziesz w ofercie cechują się przede wszystkim trwałością i solidnością.

Z pomocą skupu minikoparek znajdziesz sprzęt, dzięki któremu wykonasz nawet bardzo ciężkie roboty budowlane. Dodatkowo nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz lub wykonujesz prace – działamy na terenie całej Polski, zarówno w Katowicach, jak i Gdańsku. Minikoparki to maszyny których masa waha się od 1000 do 5000 kg lecz wbrew pozorą są to maszyny bardzo wydajne oraz silne. Wyposażone najczęśsciej w łyżki 30 cm, 60 cm oraz 100 cm które również skupujemy. Osprzęt typu wiertnice, dodatkowe łyżki, części zapasowe również są mile widziane w naszym skupie. Egzemplarze z kabinami lub bez kabin lub pół otwarte - dla nas to bez znaczenia. 

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem, dzięki któremu sprzedaż sprzęt budowlany

Oprócz tych sprzętów nabędziemy również przyczepki pod koparki oraz samochody do ich transportu w zestawie. Działamy kompleksowo, możemy kupić cały park maszyn hurtowo. Również z zgranicy. Obsługujemy województwa: Dolnośląskie oraz Łódzkie oraz Śląskie Mieszkasz w województwie Świętokrzyskim lub Małopolskim ? Dobrze się składa tam również dojedziemy, gdyż nas skup działa w całej Polsce! Czy to Opolskie czy Lubelskie dojedziemy wszędzie. Interesują nas nie tylko popularne modele typu JCB czy terex lub bobcat ale również cat kubota i takeuchi. Kupimy każdą markę najlepiej w dobrym stanie oraz do napraw.

Zadzwoń zapraszamy w każdy dzień tygodnia. Po maszyny budowlane przysyłamy swój transport a gotówkę dajemy do ręki lub na konto jak komu wygodniej. Tel 514863650

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK