Skup koparek

Prowadzimy skup koparek, dzięki którym przeprowadzisz większe prace budowlane niż przy użyciu mniejszych wersji tych urządzeń.

Dlatego jeśli jakiś sprzęt zajmuje miejsce u Ciebie, koniecznie zgłoś się do nas. Nie ważne czy jest to minikoparka czy koparka gąsienicowa czy koparko ładowarka - nasza firma odkupi go od Ciebie bez względu na stan czy wiek. Skup koparek wszystkich marek to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej Firmy! Oferujemy dojazd i odbiór CAŁA POLSKA! Mogą to być starsze jak i młodsze urządzenia, lekkie od 1000 kg aż po ciężkie 30 ton. W stanie bardzo dobrym jak i do poprawek.

Urządzenia w naszym skupie koparek cechują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi i rozwiązaniami technologicznymi, dzięki czemu zapewniają bezawaryjną pracę przez wiele lat. Dlatego chętnie przyjmiemy od Ciebie sprzęt z rocznika 1997 i młodsze. Maszyny te świetnie nadają się do drobniejszych prac ziemnych jak i tych potężnych np. wykorzystywanych w górnictwie. Mniejsze sprzęty świetnie sprawdzą się do drobniejszych prac. Każdą maszyną u nas zajmą się nasi mechanicy, dlatego masz pewność że sprzedany nam sprzęt przejdzie pełen serwis i dopiero po tym zostanie sprzedany. Również staramy się, aby sprzedawane nam urządzenia wymagały co najwyżej remontu wizualnego i ewentualnie lekkiego mechanicznego. Oczywiście najchętniej skupimy te, które są w stanie idealnym. Sprzedaż koparki wiążę się z uciążliwymi telefonami, marudzącymi klientami którzy chcieliby kupić idealną maszynę i piękną. Od tego jesteśmy my! Kupujemy i odbieramy sprzęty bez kręcenia głową w takim stanie jakim są. Do odnowienia? Żaden problem! Do naprawy? Nie ma sprawy! Bez zbędnych telefonów, bez zwrotów towaru. Przyjeżdżamy płacimy i odbieramy sprzęt. Skup koparek działa w Warszawa, Poznań, Gdańsk, Łódź - cały kraj dojedziemy bez najmniejszego problemu. Posiadamy odpowiedni tabor samochodów ciężarowych do odbioru maszyn budowlanych.

Decydując się na sprzedaż urządzeń u nas, możesz być pewien, że pojawimy się u Ciebie po odbiór w dogodnym dla Ciebie terminie – nawet na drugi dzień! Tego samego dnia otrzymasz również należną Ci zapłatę. Dojedziemy w każde miejsce i w każde województwo mazowieckie warmińsko mazurskie czy kujawsko pomorskie. Jeżeli sprzęt nas zainteresuje dojedziemy w podlaskie wielkopolskie a nawet Lubelskie, śląskie i małopolska. Interesują nas wszystkie koparki!

Skontaktuj się

Prowadzona przez nas firma to miejsce dla osób, które mają w posiadaniu nieużytkowane od dawna maszyny budowlane. Skup to idealne miejsce, w którym można sprzedać taki sprzęt jak koparka, na który nie było pomysłu lub był problematyczny w utrzymaniu. Działamy na terenie całej Polski i wszystkich województw, zwłaszcza w największych miastach. Na czym polegają nasze usługi?

 

Dlaczego my?

maszyny budwlaneOd wielu lat specjalizujemy się w skupie maszyn budowlanych, między innymi koparek. Ponadto interesujemy się minikoparkami, ładowarkami, koparko-ładowarkami, a także skupem zarówno sprawnych, jak i uszkodzonych koparek. Interesują nas tacy producenci maszyn budowlanych, jak JCB, JCB 4cx, JCB 3cx, Merlo, Case, John Deere, Cat, Catepillar, New Holland, Liebherr, Atlas, Komatsu, O&K, Zeppelin.

Prowadzony przez nas skup maszyn budowlanych obejmuje sprzęty z roczników od 1980 do 2021. Jak wyżej wspomnieliśmy, interesują nas sprzęty sprawne i uszkodzone, które wymagają lekkiego remontu zewnętrznego lub mechanicznego, polegającego najczęściej na wymianie wadliwych części na nowe.

Możemy się poszczycić wieloletnim doświadczeniem i świetnym rozeznaniem rynkowym. Proponowana przez nas wycena jest adekwatna do stanu technicznego pojazdu, niemniej jednak zawsze jest ona bardzo trafna i korzystna dla współpracujących z nami Klientów.

Jakie maszyny budowlane skupujemy najczęściej?

Prowadzona firma, taka jak nasza, czyli skup koparek i maszyn budowlanych to miejsce, w którym istnieje bardzo szybki i czasami jedyny sposób na szybką sprzedaż nieużywanych sprzętów. Sprawne maszyny na placach budów to zawsze priorytet dla firm, które się specjalizują w wykonywaniu remontów i rozbiórek. W przypadku, gdy maszyna budowlana, zwłaszcza koparka zaczyna szwankować, a żaden mechanik nie chce podjąć się naprawy, najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie sprzedaż. Na rynku funkcjonuje bardzo dużo używanych, aczkolwiek sprawnych maszyn.

Najczęściej skupujemy koparki, minikoparki, ładowarki, a także koparko-ładowarki, takich firma jak, JCB, JCB 4cx, JCB 3cx, Merlo, Case, John Deere, Cat, Catepillar, New Holland, Liebherr, Atlas, Komatsu, O&K, Zeppelin.

Na tle wszystkich maszyn budowlanych to właśnie minikoparki są niezastąpione przy różnego rodzaju pracach ziemnych. Stosuje się je tam, gdzie brak przestrzeni na sprzęty o większych gabarytach. Modele z ładowarką łączą w sobie dwie funkcje, dlatego są niezbędne na etapie przygotowywania terenów pod budowę, przy pracach porządkowych czy wykonywania wykopów.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK