Skup koparek

Prowadzimy skup koparek, dzięki którym przeprowadzisz większe prace budowlane niż przy użyciu mniejszych wersji tych urządzeń.

Dlatego jeśli jakiś sprzęt zajmuje miejsce u Ciebie, koniecznie zgłoś się do nas. Nie ważne czy jest to minikoparka czy koparka gąsienicowa czy koparko ładowarka - nasza firma odkupi go od Ciebie bez względu na stan czy wiek. Mogą to być starsze jak i młodsze urządzenia, lekkie od 1000 kg aż po ciężkie 30 ton. W stanie bardzo dobrym jak i do poprawek. Urządzenia w naszym skupie koparek cechują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi i rozwiązaniami technologicznymi, dzięki czemu zapewniają bezawaryjną pracę przez wiele lat. Dlatego chętnie przyjmiemy od Ciebie sprzęt z rocznika 1997 i młodsze. Maszyny te świetnie nadają się do drobniejszych prac ziemnych jak i tych potężnych np. wykorzystywanych w górnictwie. Mniejsze sprzęty świetnie sprawdzą się do drobniejszych prac. Każdą maszyną u nas zajmą się nasi mechanicy, dlatego masz pewność że sprzedany nam sprzęt przejdzie pełen serwis i dopiero po tym zostanie sprzedany. Również staramy się, aby sprzedawane nam urządzenia wymagały co najwyżej remontu wizualnego i ewentualnie lekkiego mechanicznego. Oczywiście najchętniej skupimy te, które są w stanie idealnym.

Decydując się na sprzedaż urządzeń u nas, możesz być pewien, że pojawimy się u Ciebie po odbiór w dogodnym dla Ciebie terminie – nawet na drugi dzień! Tego samego dnia otrzymasz również należną Ci zapłatę. Dojedziemy w każde miejsce i w każde województwo mazowieckie warmińsko mazurskie czy kujawsko pomorskie. Jeżeli sprzęt nas zainteresuje dojedziemy w podlaskie wielkopolskie a nawet Lubelskie. Interesują nas wszystkie koparki !