Skup koparek – województwo wielkopolskie

Zdalnie sterowane koparki – przełomowa technologia

Dzięki innowacjom operatorzy koparek mogą wykonywać stare zadania na nowe sposoby. Jedną z nowych technologii są maszyny, w tym minikoparki i koparko-ładowarki, zdalnie sterowane.

Co mogą zdalnie sterowane koparki?

Zaawansowana technologia umożliwia sterowanie maszyną i wykonywaną przez nią pracą z zewnątrz kabiny, za pomocą nadajnika zawieszonego na szyi lub aplikacji na smartfona.

Zalety koparek zdalnie sterowanych

Większość maszyn zdalnie sterowanych przystosowana jest do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach. Zdalne sterowanie stosuje się głównie w ładowarkach o sterowaniu burtowym i kompaktowych ładowarkach gąsienicowych ze sterowaniem za pomocą joysticka.

Jedną z głównych zalet zdalnego sterowania jest to, że operatorzy mają pełną widoczność maszyny, bez konieczności przebywania w kabinie. Pozwala to pracować wydajniej i mieć większą kontrolę podczas obsługi różnego osprzętu.

Dodatkowe zalety tej technologii to możliwość zwiększenia komfortu operatora koparki i bardziej elastyczne środowisko pracy. Na przykład, jeśli operatorzy sprzętu nie są w stanie siedzieć w kabinie ładowarki przez pełne 8 do 10 godzin, na przykład z powodów zdrowotnych, mogą pracować spoza kabiny.

Planujesz wymienić park maszynowy?

Sprzedaj używane koparki. Skup koparek kupi każdą używaną koparkę, bez względu na jej stan techniczny. Województwo wielkopolskie – w tym Poznań, Kalisz czy Konin – to obszar działania skupu koparek Nata-Auto.

Skontaktuj się

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK