Skup koparek - województwo opolskie

Chcesz dać drugie życie nieużywanemu sprzętowi budowlanemu? Skontaktuj się z Nata-Auto! Prowadzimy skup koparek i maszyn budowlanych na terenie województwa opolskiego, a zwłaszcza w Opolu, Kędzierzynie-Koźlu oraz Nysie. Urządzenia wyceniamy już w 15 minut i płacimy od ręki do 150 000 zł. Zapewniamy odbiór sprzętu lekkiego od 1000 kg oraz ciężkiego do nawet 30 ton. Powinien on znajdować się w dobrym stanie technicznym lub posiadać jedynie drobne usterki, które naprawi zespół naszych mechaników. Interesują nas następujące marki: JCB, Merlo, Case, John Deere, Cat, Catepillar, New Holland, Liebherr, Atlas, Komatsu oraz Zeppelin.

Skup koparek - województwo opolskie

Prowadzimy skup maszyn budowlanych z roczników 1990-2022, a w tym:

   - minikoparek,
   - koparek gąsienicowych,
   - koparko-ładowarek.

Odkupimy od Ciebie zarówno sprawne, jak i uszkodzone maszyny budowlane, które wymagają lekkich napraw mechanicznych lub drobnego remontu zewnętrznego. Wymieniamy wadliwe części na nowe, gwarantując znakomite parametry techniczne sprzętu. Skup realizujemy na terenie województwa opolskiego oraz całej Polski. Proponujemy wycenę adekwatną do stanu technicznego urządzenia – zawsze opłacalną dla właściciela.

Nata-Auto – skup koparek i maszyn budowlanych w województwie opolskim

Nasza firma daje niepowtarzalną szansę na szybką sprzedaż nieużywanego sprzętu budowlanego. A to wszystko bez długiego i żmudnego procesu wyceny czy uciążliwych telefonów. Skup dotyczy koparek kołowych i gąsienicowych, walców drogowych, zagęszczarek i spycharek, a nawet samochodów ciężarowych - wywrotek. Urządzenia te powszechnie wykorzystywane są do prac ziemnych o różnym poziomie skomplikowania. Chętnie używają je wymagające branże przemysłowe, np. górnictwo.

Skup koparek w województwie opolskim obejmuje sprzęt nowy lub używany - wymagający jedynie drobnych poprawek. Sprawny odbiór umożliwia nam profesjonalny tabor transportowy. Dysponujemy niezawodną flotą pojazdów oraz wykwalifikowaną kadrą. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK