Skup koparek – województwo lubelskie

Niechciane lub dawno nieużywane maszyny budowlane, zwłaszcza koparki zalegają na terenie Twojej posiadłości lub firmy?

Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo to miejsce, w którym w mig rozwiążesz wspomniany problem. Działamy na terenie województwa lubelskiego, zwłaszcza większych miast. Sprawdź co przygotowaliśmy!

Dlaczego skup koparek i maszyn budowlanych się opłaca?

Jak wiadomo nie od dziś, jednym z najbardziej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki jest właśnie branża budowlana. Tysiące powstających obiektów mieszkalnych czy usługowych wymaga nie tylko ludzi do pracy, ale i odpowiednich urządzeń. Prowadzony przez nas skup maszyn budowlanych i koparek na terenie województwa lubelskiego to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą się pozbyć nieużywanych sprzętów, ale też ogromna szansa dla firm i zakładów budowlanych, które poszukują sposobu na błyskawiczne pozyskanie maszyny w bardzo dobrym stanie technicznym.

Najczęściej skupujemy maszyny budowlane i koparki rocznikowo od 1980 do 2021 roku. Najczęściej są to urządzenia takich producentów, jak JCB, JCB 4cx, JCB 3cx, Merlo, Case, John Deere, Cat, Catepillar, New Holland, Liebherr, Atlas, Komatsu, O&K, Zeppelin. Zwracamy szczególną uwagę na stan techniczny, bowiem zależy nam na sprzętach, które nie wymagają generalnych remontów, a jedynie odświeżenia kosmetycznego czy wymiany minimalnej ilości części. Skupujemy maszyny budowlane świetnie utrzymane, a także lekko uszkodzone, które lata świetności mają już za sobą.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

Działamy w branży, w której posiadamy wieloletnie doświadczenie. Nasz zespół pracowników składa się ze specjalistów, którzy na co dzień obcują ze sprzętem budowlanym i koparkami. Pozwala nam to na szybką weryfikację stanu pojazdu, który jest przeznaczony do skupu. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do przedsiębiorstw działających na terenie województwa lubelskiego i okolic. Do wyceny każdego urządzania podchodzimy indywidualnie. Wszystkie formalności ograniczamy do zbędnego minimum, a gotówka wypłacana jest bardzo szybko wprost do Państwa rąk.

O czym pamiętać przy wyborze koparki do pracy w zatłoczonej przestrzeni?

Koparki kompaktowe są zaprojektowane tak, aby sprostać wyzwaniom podczas pracy wszędzie tam, gdzie jest mało miejsca. Przed zakupem takiej koparki warto rozważyć następujące kwestie.

Ile jest miejsca do pracy?

Weź pod uwagę rodzaj pracy, jaką planujesz wykonywać przy pomocy minikoparki i miejsce, w którym będzie ona wykonywana. Zamiast koparko-ładowarki możesz rozważyć zakup dwóch maszyn – kompaktowej ładowarki gąsienicowej i kompaktowej koparki. Maszyny te mogą pracować w tandemie szybciej niż koparko-ładowarki. Inna opcja to minikoparki z wysuwanym podwoziem, które można schować przy przejeżdżaniu przez bramę, a przed rozpoczęciem pracy wysunąć.

Weź pod uwagę długość ramion

Niektórzy producenci oferują różne konfiguracje ramion koparki, aby zapewnić większą głębokość kopania i zasięg bez przechodzenia na większą klasę rozmiarów. Długie, dodatkowo wysuwane ramię może zapewnić operatorom dodatkowy zasięg potrzebny do kopania rowów, załadunku ciężarówki lub urobku w większej odległości od wykopu.

Kup dodatki do okazjonalnego użytku

Podczas usuwania betonu możesz dodać na przykład młot hydrauliczny. Dodaj zacisk hydrauliczny do prac związanych z oczyszczaniem terenu, aby szybko chwytać, podnosić i ładować materiały.

Planujesz wymienić park maszynowy?

Twoja dotychczasowa minikoparka nie zaspokaja Twoich potrzeb? Skup koparek kupi każdą używaną koparkę. Województwo lubelskie – w tym Lublin – to obszar działania skupu koparek Nata-Auto.

Skontaktuj się

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK